کمپ سفارشات عمومی K-12 مدارس در گرجستان بسته از طریق پایان ماه مارس

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ دستور تعطیلی همه مدارس ابتدایی و متوسطه, و متوسطه مدارس در گرجستان شروع چهارشنبه از طریق پایان ماه به عنوان دولت همونطور شامل coronavirus بیماری همه گیر.

فرماندار اعلام کرد که بسته شدن از K-12 مدرسه و کالج ها در همان روز دولت نمایندگان مجلس با رای به تصویب بهداشت عمومی اورژانس که داده او را گسترده قدرت های جدید به حالت تعلیق در قوانین ایالتی و محدود کردن سفر است.

بسیاری از گرجستان کلاس های درس در حال حاضر در توقیف به طور داوطلبانه.

مدارس حسابداری برای بیش از 1.7 میلیون نفر از گرجستان 1.8 میلیون دانش آموز در حال حاضر به حالت تعلیق در کلاس هر چند برخی از مدارس روستایی باقی مانده اند باز است. و اکثر گرجستان کالج ها معطوف به آنلاین ترم آخر هفته.

مدت کوتاهی پس از کمپ اعلام, سیستم دانشگاه گرجستان گفت که همه از آن 26 کالج ها و دانشگاه ها انجام خواهد شد و آموزش آنلاین برای بقیه ترم با “بسیار محدود استثنا.”

کمپ را همراه با اورژانس اعلام نشانه یک تغییر در استراتژی.

تا به حال خواه تا حد زیادی مقاومت الزامی محدودیت در اجتماعات بزرگ و مدارس و یا کسب و کار برای پاسخ به شیوع است که بیمار حداقل 121 گرجی کشته و یک.

به جای او صادر شده “فراخوانی برای اقدام” تشویق رهبران جامعه به قراضه حوادث التماس کرد با گرجستان به “ترکیب اجتماعی فاصله” و خواست مدیران مدرسه را در نظر بگیرید بستن درهای خود را.

دفتر والی گفت: کمپ می تواند دستور داده اند که مدارس بسته و بدون اقتدار بی سابقه ای که در مجلس تصویب شده در روز دوشنبه.

در بیانیه ای گفت: بسته شدن مدارس و کالج ها از طریق مارس 31 بود “بحرانی به کاهش انتقال محلی در جوامع در سراسر کشور ما است.”

“من از گرجی ها به ادامه به دنبال بهترین شیوه شستن دست های خود را به طور منظم جداسازی افراد مسن و بیمار و اجتناب از رویدادهای بزرگ است اگر ممکن است در روزها و هفته های پیش رو گفت:” کمپ.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im