کمپ غرب فرمانداران بحث coronavirus بازگشایی استراتژی

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ است که کاوش در یک تلاش هماهنگ شده با دیگر ایالت های جنوبی به jumpstart اقتصاد منطقه ای به عنوان برخی از منتقدان فشار بر دولت تحمیل محدودیت ها با هدف شامل coronavirus.

کمپ گفت: او روز شنبه با پنج فرمانداران همه همکار جمهوری خواهان در مورد نحوه “با خیال راحت بازگشایی کشورهای ما است.” کمپ است که انتظار می رود به طرح جزئیات در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی با مجلس دیوید Ralston و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جف دانکن.

بحث های مقدماتی درگیر برنامه ریزی برای مارس 1, بعد از گرجستان پناه-در محل به منظور برنامه ریزی شده است به پایان می رسد کمپ را روز یکشنبه گفت. این مذاکرات به عنوان کمپ توسعه گسترده تر طرح به سهولت اقتصادی محدودیت در گرجستان و کشورهای دیگر به دنبال راه هایی برای تحریک اقتصاد خود است.

یکی از با نفوذ پیش بینی مدل در حال حاضر نشان می دهد گرجستان گذشته به اوج خود روزانه COVID-19 مرگ و میر. اما کارشناسان هشدار می دهند کاهش محدودیت های اجتماعی بیش از حد به سرعت و بدون پادمان کافی می تواند بدتر شیوع.

گرجستان در رتبه 42 در سراسر کشور در تست سرانه یک مجله آتلانتا قانون اساسی تجزیه و تحلیل داده ها از COVID ردیابی پروژه را نشان می دهد. کارشناسان می گویند که دولت هنوز فاقد تست ظرفیت مورد نیاز برای تشخیص دامنه واقعی این بیماری و همچنین منابع مورد نیاز برای ردیابی تماس با افراد آلوده به منزوی شیوع آینده.

پینار Keskinocak استاد صنعتی و سیستم های مهندسی و مدیر مرکز بهداشت و سیستمهای انسانی در گرجستان گفت: پناهگاه در محل سفارشات عمل به عنوان یک ترمز در این ویروس گسترش یافته است.

“اگر شما بلند ترمز شما می تواند در نهایت در یک مکان بد,” او گفت:.

بعد از ظهر یکشنبه دولت وزارت بهداشت گفت: تعداد تایید COVID-19 نفر در گرجستان به رشد 18,157 از 17,841 یک روز پیش از آن. مجموع مرگ و میر افزایش یافته و به 681.

یک هفته پیش در روز یکشنبه عید پاک گرجستان گزارش 12,545 مورد تأیید و 442 مرگ و میر.

شل شدن مستندات

کمپ صحبت کرد شنبه با رهبران آلاباما, فلوریدا, می سی سی پی در ایالت کارولینای جنوبی و تنسی. در میان گرجستان تنها کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات درگیر نمی شد.

یک اتحاد رسمی تعیین نشده است اما کمپ مشاوران گفت: آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر یک تشکیل شده است. مشابه منطقه ای فشردگی در حال حاضر در بین فرمانداران در شمال غرب و سواحل غرب است.

کارولینای جنوبی تنظیم شده است برای بازگشایی سواحل و فروشگاه ها بسته coronavirus سرکوب و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت متعهد به امضای دستور اجرایی که بازگشایی طیف وسیعی از کسب و کار هفته آینده. مقامات در جکسون ویل فلوریدا., به پایان رسید و یک خط ساحلی shutdown که جذب خیل به سواحل این آخر هفته.

گرجستان تا کنون اجتناب موج تظاهرات با هدف قرار دادن مستندات صحنه در دیگر نقاط کشور است اما برخی از محافظه کاران خواسته اند که کمپ به استراحت محدودیت.

“ما در حال اجازه دادن به ترس کور ما به جای احترام COVID-19 و دست زدن به آن را در یک رویکرد متعادل تر” دولت تشکر. دیوید کلارک, R-ساوانی گفت. به نام او در کمپ به بازگشایی اقتصاد “در چند روز یا چند هفته — اما در حال حاضر است.”

کمیسیون در شهرستان مونرو در نزدیکی مکن رسمی در خواست کمپ را آغاز بازگشایی اقتصاد در پایان ماه آوریل است.

فرماندار در حال حاضر کوچک به برخی محدودیت ها در حالی که محکم کردن دیگران با یک پناهگاه در محل جهت است که overrode شهر و شهرستان قوانین. که آن را به معنای نسخ قوانین محلی مانند حکومت و خاموش شدن از گرجستان سواحل در حالی که اعمال محدودیت های جدید در برخی از مناطق که تا به حال کمتر شدید اقدامات در محل.

اگر کمپ رونمایی طرح به صورت گسترده تر عقبگرد او به احتمال زیاد استناد به طور گسترده ای استفاده می شود طرح از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که نشان می دهد گرجستان اوج خود را سپری برای coronavirus مربوط به مرگ و میر نزدیک به دو هفته پیش است. مدل های قبلی نشان داد که اوج آن در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه.

هنوز کارشناسان بهداشت احتیاط گرجستان باید حفظ محدودیت در اثر و یا خطر موج دیگری.

“ما دیدیم که چگونه رویکرد تدریجی از بستن دولت پایین قرار ما پشت” دکتر Harry J. Heiman بالینی دانشیار در دانشگاه دانشکده بهداشت در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. “ما نمی خواهیم به شل در مترو آتلانتا و چیزهایی شعله ور در برخی از اطراف و حومه شهر و مناطق روستایی است.”

یک کار در حال پیشرفت

کمپ طرح است که هنوز هم در آثار.

برخی از رهبران کسب و کار پیشنهاد کرده اند رستوران می تواند باز کردن درهای خود را برای ناهار خوردن در مشتریان البته با دقیق بهداشت قوانین و محدودیت های جدید در چگونه بسیاری از مردم مجاز در داخل.

فرماندار هشدار داد دیگر امکانات داخلی از قبیل سینما ممکن است نیاز به نگاهی جدید احتیاطی.

“این امر می تواند بازگشایی اما این به آن معنا نیست که ما میخوایم قادر به می گویند مانند فیلم و تئاتر و شما می دانید که به 100% ظرفیت,” او گفت: 11Alive بیش از آخر هفته.

یکی دیگر از سوال کلیدی این است که آیا برای فاز-در تغییرات اقتصادی منطقه و یا در سراسر کشور.

کمپ ابراز تمایل به بازگشت به “چیز درهم و برهم رویکرد” وجود داشت که در گرجستان برای هفته ها قبل از او نهاد ایالت استاندارد است.

او گفت: TV station او به احتمال زیاد معاف جنوب غربی گرجستان و منطقه در سراسر آلبانی از هر ایالت استراتژی است. منطقه بوده و مرکز یکی از گرجستان بزرگتر شیوع بیماری قرار دادن شدید فشار در بیمارستان محلی سیستم.

داگ Eifrid صاحب Intown سخت افزار آس گفت: “اعتماد رهبران دولت برای تصمیم گیری درست, اما او قصد دارد به نگه داشتن خود را ذخیره اجتماعی فاصله قوانین در محل “تا از این است که بیش از.”

پلکسی گلاس احاطه ثبت نام نقدی و نشانه های یادآوری به مشتریان باقی می ماند شش فوت از هم جدا. Eifrid همچنین محدودیتی که چگونه بسیاری از مردم در داخل در یک بار یک عمل بسیاری از تجار را آغاز کرده اند.

“این احتمالا مهم نیست اگر آنها در زمان خاموش محدودیت,” او گفت:. “حتی مطمئن نیستم که اگر ما را متوقف خواهد کرد. ما واقعا آموخته است که چگونه به آن را انجام دهد.”

داوطلبانه قرنطینه

کاهش این بیماری است به احتمال زیاد به موضوع باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن می شود به طور گسترده ای در دسترس است.

به عنوان گرجستان در تلاش برای به دست آوردن بیشتر آزمون مقامات ممکن است در نظر به آرامی از پله پایین از یک پناهگاه در محل مدل مؤثر همه افراد به یک داوطلبانه-قرنطینه مدل Keskinocak گفت.

کسانی که دچار سرماخوردگی یا آنفولانزا مانند علائم حتی اگر آنها شده اند تست شده و یا تایید به COVID-19 و تمام اعضای خانواده خود را منزوی تا زمانی که همه در خانه هستند و علامت رایگان, او گفت:.

Keskinocak گفت: او را درک تمایل بسیاری برای از سرگیری زندگی عادی خود. میلیون ها نفر در سراسر کشور شغل از دست داده اند; دیگران نگرانی برای سلامت و رفاه از بستگان و دوستان آنها نمی توانید ببینید.

اما محدودیت های خریداری گرجستان زمان برای آماده سازی آن بیمارستان و کمک به جلوگیری از سیل COVID-19 بيمار. پزشکی جهانی زنجیره تامین نیز کار تدارکات بیمارستان در معرض کمبود دنده محافظ و برای labs به دنبال بحرانی رجنتس شیمیایی و سواب مورد نیاز برای انجام آزمون.

اگر متحده آسانسور پناهگاه در محل سفارشات همه در یک بار و زندگی و بازگشت به حالت عادی Keskinocak گفت: ایالات متحده خواهد بود در برابر یکدیگر بازمی گردد و دوباره برای منابع کمیاب.

“کسانی که در زنجیره تامین می باشد محلی برای گرجستان است. آنها جهانی” Keskinocak گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>