کمپ مشاوران هشدار ‘نفس بیش از حد’ از مقامات محلی در coronavirus پاسخ

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ علنا با توجه برکت و رحمت خود را به شهرداران و مقامات شهرستان به فراتر از محدودیت های او نهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

چند تا از بالا مشاوران, اما هشدار می دهند که برخی از دولت های محلی رفته اند بیش از حد با اقدامات برای مبارزه با این بیماری است.

تیم فلمینگ فرماندار رئیس ستاد نوشت شنبه در Facebook که “روز قیامت” مدل های از این بیماری را در مسیر منجر به “مردم وحشت و دولت های محلی در سراسر کشور ما زیاده.”

“در نهایت قضاوت است که اغلب ابری, قدرت,” او اضافه شده است. “به عنوان یک نتیجه از خود نفس بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک را به مبارزه و برخی نمی خواهد بازگشایی شده است.”

و جرمی نام تجاری و یک کمپ مشاور که دارای هیچ مقام رسمی نقش در دولت گفت: گسترده است که گرجی ها باید تشخیص دهند که چگونه به سرعت مقامات دولتی اعمال قدرت “گاهی اوقات بر اساس چیزی بیش از هیستری. باید آن را نگران کننده در بسیاری از موارد است.”

>>بیشتر: چرا کمپ ارتباط با مصرف بیشتر گام های جدی برای مبارزه با ویروس

>>بیشتر: ‘مواد منفجره گسترش’ از coronavirus در گرجستان به احتمال زیاد به بدتر

نظرات punctuate یک هفته است که در آن فرماندار دستور داده است تا گام های جدید برای مبارزه با این بیماری است که باید متوقف کوتاه تر محدودیت های شدید بسیاری از منتقدان خود را می خواهید به او تحمیل کنند.

در شش روز فرماندار دستور داده است که مدارس باقی مانده است, از طریق, اواخر آوریل, ممنوع بسیاری از تجمعات تعطیل کافه ها و کاباره ها مجاز مقامات بهداشت به شاتر کسب و کار است که اجرا نمی اجتماعی فاصله و خواست “پزشکی شکننده” و برخی دیگر به ماندن در خانه.

اما او خودداری کردند در بیشتر مراحل شدید مانند یک ایالت پناهگاه در محل دستور یا سفارش متوقف ناهار خوردن در خدمات در تمام گرجستان رستوران. او گفت که دولت های محلی می تواند تحمیل تندتر محدودیت – و بسیاری از آنها.

گرجستان شهری انجمن فشرده صدها نفر از شهرداران اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و گسترده گام برای محدود کردن تحرک. و تعداد فزاینده ای از شهرها و شهرستانهای بزرگ و کوچک را به اعمال محدودیت های است که فراتر از کمپ سفارشات.

که سمت چپ یک درهم آمیخته از قوانین در سراسر کشور با برخی از شهرها و استان ها تحت داوطلبانه حکومت و دیگران در کنار درب با محدود تر قوانین و مقررات.

این نیز منجر به نصب پوش بک از برخی از کارشناسان بهداشت و سیاستمداران است. مجلس دیوید Ralston یک جمهوری خواه و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یک دموکرات هستند با نفوذ در میان رهبران دولت که علنا خواست کمپ را شدید تر عمل است.

“اگر ما افتاد خدا را شکر ما افتاد,” Ralston گفت: در هفته گذشته.

در یک ایالت نشانی در پنجشنبه کمپ بازیگران سفارشات خود را به عنوان یک راه برای محافظت از آسیب پذیر گرجی در حالی که اجازه دادن به مقامات محلی را سختگیرانه تر مراحل. او گفت که در آن زمان بیش از 50 شهرستانها هنوز هم تا به حال یک مورد تایید شده بیماری و این که او هنوز هم می تواند موسسه سختگیرانه ممنوعیت.

“اگر ما می توانید از شهروندان ما به دنبال این دستورالعمل ها را کاملا به نوبه خود این منحنی و ما در طرف دیگر این ویروس است.”

خود را سخنگوی Candice Broce در بیانیه ای گفت: روز شنبه که کمپ را دولت پشتیبانی از محلی که دنبال مطلب “سختگیرانه عمل” اگر آنها آن را لازم بدانند.

“آنها می دانند که جوامع خود را. ما همچنان به ارائه و استقرار منابع است. درخواست Dougherty County, و آلبانی مقامات. هواکش, تخت, فضای, کارکنان, لوازم – ما در حال گرفتن بیشتر و به اشتراک گذاشتن با کسانی که در نیاز” او گفت:.

او و دیگر کمپ متحدان به تازگی مشخص شده یک فاکس نیوز گزارش ویژه نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نشان می دهد که جهانی stay-در-خانه سفارش بود “احتمالا بهترین بهداشت عمومی استراتژی است.”

که مفهوم تکرار شد توسط فلمینگ, دیرین کمپ محرم بود که انتقادی از چه محلی تصمیم می گیرید که کسب و کار “ضروری” و که در طول بهداشت عمومی اورژانس.

“دولت های محلی در حال حاضر شروع به گیلاس انتخاب کنید آنچه که کسب و کار را باز باقی می ماند,” او نوشت. “دولت گرجستان است که تصمیم گیری بر اساس داده های زمان واقعی یک تیم پزشکی مورد اعتماد کارشناسان و رویکرد عقل سلیم.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Greg Bluestein

گرگ Bluestein

گرگ Bluestein سیاسی ایران را که تحت پوشش دفتر والی و سیاست خارجه برای Atlanta Journal-Constitution.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im