Kennesaw State بیس بال پیش نمایش: 3 چیزهایی که می دانیم

در بدون زرق و برق 2019 Kennesaw State بیس بال به پایان رسید هفتم در اقیانوس اطلس خورشید کنفرانس با 27-29 کلی رکورد و از دست رفته این کنفرانس مسابقات برای اولین بار پس از سال 2010.

برای فصل آینده مربی مایک Dapi متمرکز شده است در حال توسعه خود را قوی نظامیان در حالی که جستجو برای بیشتر بازی های سازگار از خود جانبازان است.

جغدها شروع فصل خود را در 4 بعد از ظهر جمعه در خانه در برابر سنت جان به عنوان بخشی از آتلانتا به چالش بکشد. در اینجا سه چیز به دانستن در مورد جغدها قبل از شروع فصل:

قوی و با تجربه جرم

با وجود اینکه برداشت به پایان هفتم در فصل مربیان’ نظرسنجی جغدها بازگشت اکثریت خود را پرقدرت جرم. گروه لنگر انداخته است با دفاع از اقیانوس اطلس خورشید کنفرانس بازیکن سال ترنس نورمن که آمار .350 در سال 2019. ستاره outfielder پیوست چهار نفر دیگر از بازگشت استارت از جمله پیش فصل همه-کنفرانس اول baseman Justin Russell, shortstop تایلر سیمون گیر تایلر Tolve و چپ fielder گرت هاجز. تمام پنج returners آمار بالای .293 فصل گذشته و ترکیب برای 162 تیم 308 RBIs.

“من احساس می کنم مثل یک تیم متعادل,” Dapi گفت. “وجود دارد برخی از سرعت و برخی از قدرت در جرم است که به صورت نادر کالا به دریافت هر دو از کسانی که در موقعیت خود بازیکنان است. من فکر می کنم آنها کار کرده ام فوق العاده سخت در اتاق وزن و در این زمینه است. آنها اشتیاق زیادی برای گرفتن آغاز شده است.”

سوراخ در زمین زیر کشت

جغدها هم فارغ التحصیل دو قطعه کلیدی از خود زمین زیر کشت در سال 2019: baseman دوم Jaylen اسمیت و سوم baseman دیوید Chabut. ارشد جفت رتبه پنجم و ششم به ترتیب در بازدید و بازی مهم نقش رهبری برای این تیم دفاع. Dapi قصد دارد با استفاده از مخلوطی از underclassmen برای پر کردن شکاف ها از جمله دانشجویان سال اول زک کربین و Marcerio آلن در پایه دوم با اشتباه اول لوگان فینک و دوم Ryan Smith دست زدن به وظایف سوم. اگر چه Dapi اشاره به اهمیت هر دو موقعیت او اعتماد دارد که از بقیه با تجربه زمین زیر کشت ارائه خواهد شد لازم پشتیبان برای بازیکنان بی تجربه.

جوان تبادل کارکنان

Kennesaw State جوانان را بیشتر نشان می دهد بر روی تپه. جغدها از دست دو از سه آخر هفته استارت در بروکس Buckler و جاش Coburn و از دست یک تعداد انگشت شماری از کلید اغل گاو یا حشم قطعات. Dapi تنگ کردن لیست خود را از شروع به شش بازیکن به رهبری بازگشت استارت Ryan Kennedy که وارد یک 5.16 عصر و تیم بالا 66 strikeouts به فصل گذشته است. همانطور که برای اغل گاو یا حشم جغدها, برنامه ای برای استفاده از یک کمیته underclassmen دادن به بحرانی تجربه به چه Dapi احساس می کند یک تست نشده کارکنان.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از کیفیت اسلحه (در تبادل کارکنان) اما به من گفت: آنها اثبات نشده در این سطح” Dapi گفت. “وجود دارد برخی از جوان ها در آن وجود دارد وجود دارد یک زن و شوهر از نقل و انتقال در آن وجود دارد بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه همه چیز را توسعه دهد. من فکر می کنم آنها فقط اثبات نشده در حال حاضر. نه این که آنها فاقد آن, اما آنها فقط نمی را تجربه کنند.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su