کنساو دولت بهار پیش نمایش: 5 چیزهایی که می دانیم

برای Kennesaw State football تعالی خواستار است.

جغدها هستند که یک سوم متوالی 11-به علاوه برنده فصل احداث خود را در میان بهترین در FCS. پس از آغاز برنامه های خود را تنها پنج سال پیش مربی برایان Bohannon انباشته شده است یک رکورد کلی از 48-15 تنظیم تمام وقت, دانشکده فوتبال, رکورد بیشترین برد یک تیم در آن پنج فصل است.

اما بحث در مورد برنامه های جوانان را آغاز کرده است به رشد بیات. پس از سه دوره متوالی حذفی خروجی قبل از مرحله نیمه تمام کمتر از 10 امتیاز جغدها را در بر داشت خود را در خارج از حباب به دنبال در در FCS نخبگان. به عنوان تیم آماده به آن را وارد کنید ششم فصل Bohannan ماموریت متمرکز تر از همیشه: آوردن یک قهرمانی ملی خانه به کنساو.

در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد جغدها رفتن به بهار که دوشنبه آغاز می شود:

سال گذشته پر شده بود با بی تجربگی

با وجود فصل گذشته 11-3 ضبط و سفر به دور دوم FCS پلی آف جغدها وارد 2019 با مقدار زیادی از عدم قطعیت است. این گروه از دست داد 10 از 11 شروع در جرم و چهار پنج مربیان در دفاع از خود 2018 یک چهارم نهایی تیم. به عنوان یک نتیجه از جغدها مجبور شدند به آن تکیه می کنند در خط حمله به قدرت خود اجرا-سنگین جرم. حتی با تیم جوانان Kennesaw State اجرا بر روی زمین رتبه اول در FCS با 342.4 متری در هر بازی و 58 عجله touchdowns.

“وجود دارد بسیاری از رفتن در سال گذشته است. وجود دارد بسیاری از بچه های جوان در تلاش برای رشد و بسیاری از انتقال در بسیاری از مناطق” Bohannon گفت. “در زمان آن کمی از یک مبارزه است. من فکر می کنم ما شروع به بازی مانند ما قادر هستید در اواخر سال رفتن به پلی آف. انتظارات ما همیشه برای پیروزی در هر بازی و برنده شدن همه چیز در اینجا, اما صادقانه ما احتمالا بیش از آنچه که من فکر کردم ما می تواند انجام دهد در سال گذشته است.”

باز رقابت در کارفرمایی

در کنار خلاق اجرا-بازی جغدها متعدد استفاده می شود quarterbacks در سال 2019 به رهبری ارشد Daniel David. تامی برایانت افزایش ارشد امسال تقسیم جرقه بزند با دیوید racking تا 1,140 مجموع متری و 23 مجموع touchdowns. هنوز Bohannon نیست آماده به کار به برایانت. تاریخ Jonathan مورفی انفجار در پلی آف سال گذشته عجله برای 322 متری و چهار امتیاز در دو بازی در حالی که دانشجوی سال دوم خاویر شپرد برگزار مولد در چهار حضور در فصل گذشته به او یک ادعا به نقطه. با توجه به Bohannon, جغدها,’ کارفرمایی موقعیت است برای grabs به عنوان بهار عمل.

“هر سه بچه ها ما هیجان زده هستیم و ما در حال رفتن به نیاز همه آنها را که شروع می شود, چقدر یک نقش بیش از دیگر مشخص خواهد شد چه آنها را در offseason,” Bohannon گفت. “که به دست آورده بود توسط تامی (Bryant) در سال گذشته او به دست آورده است که درست است. خواهیم دید که چه کسی برنده و که در آن است که می افتد را ببینید که چگونه به حرکت به این سمت است.”

Verpaele به سر جوان دفاعی کارکنان

جغدها’ دفاع دارای رتبه در میان بهترین در FCS بیش از پنج سال گذشته اما مجبور خواهد شد به کمی تنظیم به عنوان فصل جدید است. سال گذشته safeties مربی دنی Verpaele اعلام شد Feb. 17 به عنوان تیم جدیدترین دفاعی هماهنگ کننده جایگزین 2019 را هماهنگ بلیک Harrell. Kennesaw State رتبه سوم را در FCS در دفاع از کل فصل گذشته رهبری به اتفاق آرا همه آمریکایی linebacker Bryson آرمسترانگ خواهد کرد که بازگشت خود را برای فصل ارشد. Bohannon معتقد است که استخدام از درون برنامه را ارائه بسیار مورد نیاز برای تداوم جغدها’ دفاعی کارکنان است که تجربه مجموعهای از تغییرات در طول دو فصل گذشته.

“(Verpaele) می داند که بچه ها و او می داند آنچه که ما انجام داده ایم در اینجا” Bohannon گفت. “ما مجبور به تغییر یک دسته از مسائل و شخصیت او خواهد بود (دفاع) که من خوب با. من هیجان زده در مورد آن و نگه داشتن آن گروه از بچه ها اینجا واقعا به ما کمک کند.”

نیاز به بهبود در ثانویه

اگر چه بسیاری از تیم همکاران اصلی را بازگشت بهار در این جغدها را سوراخ برای پر کردن در ثانویه است. , Cornerbacks لو’Vonte لری و دوریان واکر فارغ التحصیل ترک Bohannon و دفاعی کارکنان با بی تجربگی در پایان پشت دفاع. دانشجوی سال دوم Markeith مونتگمری و ارشد Bryson پری به نظر می رسد آماده به گوشه ای از مواضع پس از بازی یک مقدار عادلانه در فصل گذشته و آنها را کمک گرفتن از امثال junior کول Loden و دوم Je’Cory Burks. جغدها بازگشت دو safeties در Cincere میسون و Demetrius Pettway اما Bohannon است که به دنبال بیشتر از بازگشت بازیکنان در ثانویه است.

“من فکر می کنم آن را یک منطقه به عنوان یک کل ما باید در” Bohannon گفت. “ما از دست دو بچه ها در گوشه ای که بسیاری از فوتبال برای ما … و من فکر می کنم در ایمنی و در پایان به آن را یکی دیگر از منطقه ما می شود خیلی بهتر است. وجود دارد برخی از بچه ها که در آن این بهار است که برای رفتن به واقعا بزرگ برای آنها به ببینید که چگونه آنها می توانند پاسخ دهند.”

زمان برای جغدها به یک جهش

با بازگشت به تجربه و بهبود مستمر که جغدها نشان داده اند Bohannon احساس می کند به خصوص اعتماد به نفس در تیم خود را به عنوان بهار. پس از سال گذشته اضافه کاری دست دادن به وبر دولت گفت که وجود دارد احساس خود را در اتاق قفل است که این تیم باید برنده بازی بود و قابلیت قطع با هر تیم در کشور است. جغدها را دریافت کنید شانس خود را به اثبات که وقتی فصل خود را در سپتامبر آغاز می شود.

“ما احساس می کنیم باید یک فرصت برای به دست آوردن برخی از چیزهایی که ما انجام داده اند در گذشته” Bohannon گفت.” ما واقعا تحت فشار قرار دادند پاکت گذشته یک چهارم نهایی و بدست به انجام برخی از چیزهایی که ما می خواهم به انجام در اینجا. بنابراین ما در حال هیجان زده در مورد این گروه و بچه ها آمدن. ما احساس می کنید مانند آن است که یک گروه با استعداد آینده و در نهایت آن را به آرایش تیم به ببینید که در آن ما بروید.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im