کنتاکی G Juzang وارد انتقال پورتال

در حالی که در کنتاکی است که عادت به از دست دادن دانشجویان سال اول به NBA پیش نویس هر سال جانی Juzang است ترک Wildcats از طریق انتقال پورتال.

6-پا-6 نگهبان اعلام کرد قصد خود را برای ترک Lexington از طریق توییتر در روز جمعه.

“چه سوار” Juzang نوشت. “این در سال گذشته در کنتاکی یکی از بهترین تجربه های زندگی من است. من خیلی نه تنها به عنوان یک بازیکن بلکه به عنوان یک مرد جوان به عنوان به خوبی.

.”.. از ته قلب من قصد دارم به دست این محل است. با مقدار زیادی از فکر و نظر من تصمیم به قرار دادن نام من به انتقال پورتال.”

Juzang به طور متوسط 2.9 امتیاز 1.9 ریباند و 12.3 در دقیقه 28 بازی (دو شروع می شود) در طول 2019-20 فصل است. او 32.6 درصد از 3 نقطه محدوده و 83.3 درصد در خط ناپاک.

“من به صحبت جانی شب گذشته به همراه خانواده خود و اجازه دهید او را می دانم که اگر او می خواهد برای آمدن به اینجا که این گزینه همیشه باز به او” کنتاکی مربی جان Calipari گفت 247 ورزشی.

Juzang اهل لس آنجلس که با حضور در دانشگاه هاروارد-Westlake دبیرستان را به احتمال بیشتر زمان بازی در جاهای دیگر.

Calipari ورودی ردیف 1-رتبه بندی, استخدام, کلاس شامل پنج ستاره تیراندازی نگهبانان ترنس کلارک و ضربه فیلم های پورنو کار, بوستون.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>