خامنه ای می گوید ایالات متحده به ارائه کمک به ایران در مبارزه با کروناویروس عجیب و غریب است

دبی — ارائه شده توسط ایالات متحده برای کمک به ایران در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس عجیب و غریب است که رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی روز یکشنبه توصیف رهبران ایالات متحده به عنوان “شارلاتان.”

با وجود افزایش تنش ها بین دیرین دشمنان واشنگتن ارائه کمک های انسان دوستانه به ایران در حالی که این مبارزات با شیوع کروناویروس.

ایران بیشتر متاثر از کشور در خاورمیانه با بیش از 1500 coronavirus مرگ و میر و 20,610 افراد آلوده.

“چندین بار به آمریکایی ها ارائه داده اند برای کمک به ایران برای مهار این ویروس … شما متهم به ایجاد این ویروس. من نمی دانم که آیا این درست است, اما عجیب است که شما می خواهید برای کمک به ایران” خامنه ای گفت.

“گذشته از این واقعیت است که شما باید کمبود را در مبارزه خود را در برابر ویروس چه می شود اگر شما به ما مواد مخدر است که کمک خواهد کرد که ویروس باقی می ماند در ایران به طور دائم؟”

خامنه ای ضد آمریکایی تندرو گفت: جمهوری اسلامی ایران تا به حال قابلیت غلبه بر “هر نوع بحران ها و چالش ها از جمله شیوع کروناویروس.”

درگیری های در حال اجرا بالا بین ایران و ایالات متحده پس از سال 2018 زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج شد تهران 2015 هسته ای با شش قدرت جهانی و reimposed تحریم که فلج اقتصاد کشور است.

اصطکاک افزایش یافته که تهمت دستور حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن نخستین نظامی فرمانده قاسم سلیمانی در Jan. 3.. ایران انتقام توسط هدف قرار دادن اهداف آمریکا در عراق در ژانویه. 8.

“ما دشمن شماره یک امریکا است. آن است که شریر ترین شوم دشمن از ایران … رهبران آن هستند charlatans,” خامنه ای گفت. مقامات ایران سرزنش کرده اند تحریم های ایالات متحده برای مانع تلاش خود را برای جلوگیری از شیوع بیماری و به نام محدودیت برداشته شود. واشنگتن خودداری کرده است برای لغو تحریم ها.

(نوشتن توسط پریسا حافظی; ویرایش توسط کاترین ایوانز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>