پادشاهان به دست آوردن زمین در گریزلیز با 104-101 پیروزی

د’Aaron فاکس بازگشت از یک بازی غیبت به نمره یک تیم-بالا 25 امتیاز شب جمعه و ساکرامنتو کینگز جان سالم به در برد کوره در رفته به پایان برساند به رکورد یک 104-101 پیروزی بر میزبان ممفیس گریزلیز.

بازی شب دوم از یک بازگشت به عقب پادشاهان بسیج از اوایل 12-نقطه کسری به تسلط اکثریت سه چهارم نهایی برای کسب دومین پیروزی در سه تلاش می کند در برابر ممفیس در این فصل عقد فصل سری.

برنده شد پادشاهان چهارم در آخرین پنج بازی و اجازه آنها را به حرکت در سه بازی از ممفیس در کنفرانس غرب حذفی مسابقه.

با وجود گرفتن یک فصل-بالا 32 امتیاز از دیلون بروکس و حرفه ای-بالا 25 ریباند از جوناس Valanciunas آسیب-سرند گریزلیز خود را از دست داده و پنجم راست.

آینده یک 112-108 از دست دادن در شهر اوکلاهما در پنج شنبه شب بدون فاکس که شکایت از یک تنگ راست و پایین شکم پادشاهان بلافاصله پشت گریزلیز.

ساکرامنتو ازمایش کرده 30-18 در ثانیه های پایانی از سه ماهه اول قبل از اینکه دوستان Hield میخ زنگ-ضرب و شتم 3-اشاره گر برش فاصله تا نه در دوره تا پایان.

پادشاهان در ادامه به سرب توسط سه تساوی حاصل کار دو و توسط بسیاری به عنوان 11 در سه ماهه سوم قبل از گریزلیز ساخته شده سه ماهه چهارم فشار.

ممفیس بسیج در 100-96 قبل از فاکس مقابله با 54.9 ثانیه به سمت چپ فشار منجر به شش.

جعفر Morant تا به حال دو بعدی حلقه دوم که او تبدیل به سه نقطه بازی با 10.9 ثانیه به سمت چپ آن را به یک 102-101 بازی.

Hield پس از آن کاهش یافته است در یک جفت از پرتاب آزاد برای افزایش حاشیه به سه و پس از آن Tyus جونز misfired در نومیدی 3-نقطه تلاش برای نهایی شاخ.

فاکس تکمیل امتیاز خود را با تیم-پنج کمک برای پادشاهان که برنده سه چهار متوالی جاده بازی ها.

هری Giles سوم به پایان رسید و با 16 امتیاز و Nemanja Bjelica ثبت 13-نقطه 11-دوباره بجای اول برگشتن دو دو برای ساکرامنتو در حالی که Hield بالغ بر 14 امتیاز و کنت Bazemore 13.

بروکس’ بازی-پوینت مجموع در آمد 12-برای-22 تیر اندازی برای گریزلیز که یک بار دیگر بودند بدون Jaren جکسون جونیور (رگ به رگ زانوی چپ) و کلارک براندون (تیره و تار راست چهار).

Valanciunas تا به حال 13 امتیاز به او 25 ریباند در حالی که Morant رفت برای 20 امتیاز و د’Anthony ملتن 10.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im