شاهین’ تلاش بی پایان برای تقویت خود کم خونی عبور عجله خواهد آنها را به رهبری انتخاب آیووا پایان دفاعی A. J. Epenesa با 16th کلی انتخاب با توجه به ESPN پیش نویس تحلیلگر مل Kiper.

“من آنها را مصرف یک پاس حمله کننده در A. J. Epenesa,” Kiper گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه. “او گونی تولید بیش از دو سال گذشته است. او یک ستاره پنج استخدام بیرون آمدن از مدرسه بالا است. به ندرت (Iowa مربی) کرک Ferentz دریافت این نوع از بازیکنان است. او توسعه بازیکنان بزرگ اما آنها نمی معمولا در آمده است. Epenesa در آمد که با درجه بالا و با او انجام شده است.”

شاهین گفته اند که آنها برنامه ریزی نمی re-sign پایان دفاعی ویک Beasley. همچنین پایان دفاعی Adrian Clayborn و دفاعی پردازد Tyeler دیویسون و جک کرافورد در حال تنظیم برای تبدیل شدن به رایگان عوامل است.

شاهین که در حال شمارش را بر Takk McKinley برای بهبود یافتن از آخرین جراحی شانه در حال نازک پشت دفاعی مقابله با Grady جارت در امتداد خط دفاعی.

Epenesa به طور بالقوه می تواند کمک کند.

“این می تواند او را به حرکت در داخل او را در داخل برای موقعیت و او را بیش از این مرکز و گارد” Kiper گفت. “او به شما می دهد تطبیق پذیری عالی و تلاش زیادی. یا Epenesa یا K’Lavon Chaisson از LSU خواهد بود امکانات وجود دارد برای آتلانتا با آنها نیاز است که با تصویب حمله کننده.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de