کربی هوشمند, گرجستان, فوتبال, رانندگی در طول همه گیر

“من از طریق دو قسمت و من فقط نمی تواند آن را انجام دهد ، من نمی توانستم معده آن را” هوشمند گفت. “همه در ادامه به بحث در مورد آن, اما من صبر می پوشد نازک است. من به دنبال یک کمی بیشتر طرح است. من مطمئن هستم که چه کلمه ای است, اما نه من فنجان چای. من بیشتر از یک اوزارک پسر خودم.”

که یکی در میان چندین آیات هوشمند به اشتراک گذاشته به عنوان او صحبت کرد و با ضرب و شتم خبرنگاران سهشنبه در یک کنفرانس تلفنی مرتب با یوگا ورزش-وزارت ارتباطات. هوشمند گفت: او احتمالا مثل هر کس دیگری را پیدا کرده است خود را با یک کمی زمان بیشتری را بر روی دست خود را به عنوان همه معاملات با بیماری همه گیر کوروناویروس.

هوشمند بود و در میان بسیاری از افراد که خود را در 14 روز در قرنطینه به عنوان به زودی به عنوان او در بازگشت از رخصتی بهار در اوایل این ماه. هوشمند و خانواده اش بازدید کاستاریکا و “مکان های متعدد را که راه” در طول یوگا را رخصتی بهار, مارس 6-13. به عنوان به زودی به عنوان او در بر داشت خود را در قفل در خانه اش در غرب دریاچه رانندگی در Beechwood منطقه از آتن.

“آن را واقعا نمی هر گونه متفاوت از هر کس دیگری در این کشور” هوشمند گفت. “این من فکر می کنم وزارت خارجه اعلام می کند که اگر شما در خارج از کشور شما تا به حال به انجام این کار است و ما تا به حال چند بازیکن و چند مربیان و دیگر افرادی که تا به حال به انجام چیزی مشابه به همین. اما هنگامی که من اساسا کل کشور در قرنطینه. هیچ جا وجود دارد شما می توانید بروید.”

هوشمند می گویند زمان کشور shutdown ممکن است قرار داده اند گرجستان فوتبال در یک بیت از یک نقطه ضعف رقابتی به دلیل مدرسه و بازیکنان بودند شکستن بهار در هنگام خاموش شدن اجرا شد.

“بسیاری از مدارس در جلسه زمانی که این اتفاق افتاد و آنها قادر بودند به یک تیم, جلسه, آنها قادر به یک استراتژی خروج. ما همه جا” هوشمند گفت. “همه بود و ما احساس نمی راحت در مورد آوردن همه در هم پشت در آتن. به طوری که سخت است چرا که ما تا به حال به تماس هر بازیکن به صورت جداگانه. ما باید راه هایی برای ارتباط با آنها از طریق زوم و FaceTime. اما نداشتن که خروج از جلسه می گویند: “این جایی است که ما در حال رهبری شد احتمالا سخت ترین نقطه است.”

گرجستان برنامه ریزی شده بود به شروع بهار عمل مارس 17. The Bulldogs شده اند انجام هفتم خود را از 15 جلسه تمرین روز سه شنبه.

هوشمند گفت: چیزهایی که بهبود قابل توجهی در حال حاضر که یوگا را در جلسه به عنوان یک مدرسه. دانشگاه سر کلاس های آنلاین دوشنبه و ثانیه است که در حال حاضر اجازه می دهد موسسات عضو به برقراری ارتباط روزانه با بازیکنان از طریق دیجیتال کنفرانس تلفنی.

اما محدودیت ها باقی می ماند.

“ما مجاز به اند اما تعداد کمی از مردم (در دفتر) و آنها را به ‘ضروری مردم” به عنوان تعریف شده توسط (سیستم دانشگاه گرجستان)” هوشمند گفت. “اما ما نمی خواهیم برای مردم را به آمدن به دفتر. بسیاری از ما قادر به کار از خانه. مربیگری کارکنان روزانه زوم جلسات – ما در یک زوم جلسه در حال حاضر با جرم دفاع و تیم های ویژه تمام جداگانه به عنوان کارکنان. این دقیقا کاری است که ما انجام می شود اگر ما در بهار توپ.”

به عنوان بازیکن تعاملات هوشمند گفت: “ما باید مراقب باشید که یکی. ما می توانید تماس نامحدود با بازیکنان ما تماس و چک کردن بر روی آنها و سلامت خود را به خوبی بودن. که قطعا چیزی است که ما می توانیم با کارکنان ما. … اما تا آنجا که به فعالیت آنها انجام می دهند ما نمی توانیم حکم هر گونه فعالیت برای بازیکنان ما است که به آنها می شود و یا این که انجام می شود. هر چیزی که توجه آنها را به انجام خود به خود ما و جدایی است.”

در ضمن هوشمند پیدا کرده است خودش را در خانه راه بیش از او به طور معمول خواهد بود این سال است. در گذشته او می شده اند در ته-Mehre فوتبال پیچیده به معنای واقعی کلمه از سحر نیز به تاریکی است. در حال حاضر او در خانه در تمام طول روز.

چگونه است که نگاه می کنید ؟

او گفت که او “ندارد صبر” به کمک همسرش, Mary Beth با صفحه اصلی-تحصیل سه فرزند خود را. اما او را به انجام بسیاری از چیزهای دیگر او معمولا انجام نمی دهد. مانند سازمان دیده بان را نشان می دهد در Netflix بکشد و ورزش روزانه.

“از آن شده است یک تجربه منحصر به فرد برای من; من می توانم بگویم که بسیار هوشمند گفت. “این تنها بودن در خانه برای من به همان اندازه به عنوان آن را که خارج از ورزش شما می دانید رفتن در پیاده روی اجرا می شود در رفتن. آن را احتمالا بهتر است برای سلامت واقعی تر از هر چیزی چون من تا به حال زمان بیشتری برای انجام کارهایی مانند خارج و به ورزش است. من قطعا نمی خواهم در خانه نشسته و در همه, اما این چیزی است که همه ما نیاز به انجام است.”

بررسی بازگشت به AJC.com برای اطلاعات بیشتر گرجستان فوتبال, به روز رسانی مانند این که چگونه به خاموش کردن مؤثر است توسعه تحصیلات تکمیلی انتقال کارفرمایی جیمی نیومن و چگونه Bulldogs می خواهیم در مورد استخدام.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im