دانش یک گنج ” ایتالیا پیرترین دانشجویی که فارغ التحصیلان در 96


محتوای مقاله در ادامه

“من درک که آن را کمی دیر به سه سال مدرک اما با خودم گفتم: ‘اجازه دهید را ببینید اگر من می تواند آن را انجام دهد”.”

روز چهارشنبه او فارغ التحصیل شد و برای اولین بار در کلاس های خود با افتخارات بالا دریافت تبریک از رئیس دانشگاه Fabrizio Micari.

رکود بزرگ پس از آن جنگ

در حال رشد در یک خانواده فقیر در سیسیل در سال قبل از رکود بزرگ Paterno دریافت تنها پایه تحصیل به عنوان یک کودک. او پیوست و در خدمت نیروی دریایی در طول جنگ جهانی دوم قبل از رفتن به کار در راه آهن به عنوان او ازدواج کرده و آورده است ،

در یک جامعه با تمرکز بر بازسازی پس از جنگ کار و خانواده شد, اولویت, اما Paterno می خواستم به یاد بگیرند و از دبیرستان فارغ التحصیل شد و در سن 31 همیشه پناه دادن تمایل به رفتن بیشتر است.

“دانش مانند یک چمدان است که من با خود من آن است که گنج,” او گفت:.

به عنوان یک دانش آموز او شنود گذاشته از مقالات خود را در ماشین تحریر دستی مادرش به او هنگامی که او از بازنشسته راه آهن در سال 1984. او اجتناب گوگل در حمایت از چاپ کتاب بود و نه وسوسه اواخر شب هاردکور, دانشجو, خود 20 ساله همکلاسی که تحسین او را به گرمی در مراسم فارغ التحصیلی است.

“شما یک مثال برای دانش آموزان” خود شناسی, استاد, Francesca Rizzuto او گفت پس از تصویب نهایی خود را معاینه دهان در ماه ژوئن.

Paterno اعتراف به کمی خبري با تماس های تصویری است که جایگزین کلاس درس آموزش در طول coronavirus shutdown اما گفت که او قرار نیست به این بیماری خود به خود پس از جنگ و هر چیز دیگری او بوده است.

“همه از آن تقویت شد و ما همه از گروه همسالان همه کسانی که هنوز زنده هستند,” او گفت:. “این واقعا ما را بترساند که بسیار است.”

همانطور که برای چه او برنامه ریزی شده به انجام بعدی او گفت که او در مورد به توقف در حال حاضر او تا به حال فارغ التحصیل شد.

“پروژه های من برای آینده این است که به خودم اختصاص به نوشتن; من می خواهم به دوباره تمام متون من یک شانس به اکتشاف بیشتر است. این هدف من است.”

(گزارش اضافی توسط امیلی کوچک و Wladimiro Pantaleone; نوشتن توسط جیمز Mackenzie; ویرایش توسط مایک Collett-سفید)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de