کوبه حوله را از آخر به فروش می رساند برای $33K در حراج آنلاین

حوله بود که آویخته بر شانه کوبه برایانت در سخنرانی خداحافظی خود را پس از نهایی بازی NBA به فروش می رسد برای بیش از $33,000 در یک حراج آنلاین سی ان ان گزارش روز یکشنبه.

لیکرز ستاره پایان سخنرانی خود در مرکز استیپلز در لس آنجلس با علامت تجاری خود را “مارهای زهردار مناطق گرمسیر از” قبل از راه رفتن به دادگاه. طرفداران برداشت حوله آغاز کشش که در آن است که سوغات فروخته شده است چند بار.

برنده مناقصه برای حوله در روز یکشنبه — همراه با دو بلیط از بازی در مارس 13, 2016 — $بود 33,077.16. برایانت گل 60 امتیاز در لیکرز’ 101-96 برنده بیش از یوتا جاز در آن شب.

جف وولف رئیس جمهور یاد مزایده سی ان ان گفت که خریدار شناخته شده است برای داشتن بزرگترین مجموعه لیکرز یادگاری در سراسر جهان است.

“او یک اختصاص داده شده لیکرز فن” وولف گفت. “خود را در دراز مدت برنامه ریزی شده است برای ایجاد یک موزه در جنوب کالیفرنیا است.”

وولف اشاره کرد که همان پیشنهاد قبلا صرف $30,000 در یک سالنامه از برایانت وسط روز مدرسه.

برایانت, 41, خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر در جریان سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26 در کالاباساس کالیفرنیا.

برایانت صرف 20 فصل با لیکرز و برنده پنج NBA است. او NBA Most Valuable Player در 2007-08 15-همه-NBA انتخاب 18-زمان All-Star و 12-بار همه دفاعی از اعضای تیم. او دو بار به نام MVP از NBA نهایی شد و این همه ستاره بازی MVP چهار بار.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>