Koivu را دو هدف کمک به وحشی لبه کت آبی

Mikko Koivu به ثمر رساند و دو بار به عنوان مینه سوتا وحشی را شکست داد Columbus Blue Jackets 5-4 روز سه شنبه شب در Saint Paul, Minn., برگزاری سومین دوره رالی.

اریک Staal رایان Donato و کوین Fiala هر حال یک هدف و کمک برای وحشی که بهبود یافته به 10-5-1 در 16 بازی گذشته خود به اینچ نزدیک به دوم و نهایی وحشی-کارت حذفی اسکله در کنفرانس غرب.

مینه سوتا را Ryan Hartman تا به حال دو کمک و goaltender الکس Stalock ساخته شده 24 موجب صرفه جویی در.

نیک فولینو Emil Bemstrom Pierre-Luc دوبوا و ژاک Werenski به ثمر رساند برای کت آبی که کاهش یافته است به 1-4-5 در گذشته خود 10 بازی. کلمبوس جامعی هشت بازی از دست دادن رگه با 4-3 اضافه کاری پیروزی برابر بازدید از سناتورهای اتاوا در روز دوشنبه.

کلمبوس goaltender Matiss Kivlenieks به یاد می آورد به صورت اورژانس از کلیولند آمریکا هاکی لیگ پس از الویس Merzlikins مجروح شد در یک برخورد در برابر سناتورهای متوقف 35 40 عکس فقط در یک پنجم خود را NHL بازی.

Joonas Korpisalo که رها Merzikins روز دوشنبه در اولین حضور خود را پس از حفظ یک مصدومیت زانو Dec. 29 که نیاز به عمل جراحی شد و انتظار می رود برای شروع در برابر وحشی. این کت آبی اعلام کرد که آنها نمی خواهند به او فشار در چه بوده است او در بازی سوم در چهار روز بعد نیز ظاهر دوشنبه در AHL.

Koivu به ثمر رساند و تنها دو گل از دوره دوم به وحشی 4-1 منجر شود.

این برای اولین بار در 12:08 بعد از وحشی به سرقت برده ترخیص تلاش Kivlenieks از پشت کلمبوس net. Ryan Hartman را تصویب مقابل منحرف کردن defenseman به اسکیت بازی کردن و راست به Koivu که قرار دادن یک تایمر به net.

Koivu دوم هدف از این دوره آمد و در 19:49 عنوان او در مقابل خالص قرار داده و ارتجاعی خاموش Ryan Donato شات گذشته Kivlenieks با backhander.

این کت آبی کشیده در عرض 4-3 در اهداف Bemstrom و دوبوا در باز کردن 3:16 سوم اما Fiala به ثمر رساند میدوی را از طریق دوره برای بازگرداندن وحشی دو هدف استفاده.

در اولین دوره مینه سوتا اهداف Staal (1:34) و دنتو (در 19:13) ساندویچ چوب خط حساب کردن توسط سن گیوستینو (13:33).

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im