Koopalings! قورباغه کت و شلوار! فوق العاده بلوط! بیشتر! بیایید-a-go!

در نهایت شما می توانید ساخت یک کل “بازی” از Super Mario Maker 2 سطح [ساز جهان به روز رسانی][نسخه 3.0.0] [یادداشت پچ] “هنگامی که سوپر ماریو اصلی ساز بیرون آمد و بر روی Wii U نزدیک به پنج سال پیش ما تاسف چگونه بی ربط این احساس فقط به بازی سطح فردی بدون “هر حس تداوم و یا پیشرفت.” ما اشتیاق برای ماریو ساز است که اجازه دهید ما ترتیب سطح فردی به عنوان بلوک های ساختمان برای ایجاد “یک بازی کامل است که پیشرفت به آرامی از آسان به سخت به شما آموزش ترفندهای جدید و پرتاب در باهوش تاب در تم ها در طول راه.” نینتندو در نهایت ساخت آن رویاها به واقعیت با آنچه در آن خواستار نهایی به روز رسانی عمده برای سوپر ماریو ساز 2 بر روی سوئیچ. دنیای جدید ساز حالت به شما اجازه بازی با “تمام ایده های خود را که نمی تواند موجود در یک واحد درس و به اشتراک گذاری آنها را با مردم در سراسر جهان” به عنوان اعلام تصویری آن قرار می دهد. بله که شامل توانایی برای ایجاد یک نقشه جهان, کامل, با, پل ها, تپه ها, سفارشی دوره آیکون, عناصر پس زمینه و انواع لوازم آرایشی و بهداشتی, تم.” [از طریق: Ars Technica]

• Super Mario Maker 2 minigames جدید پر از قدیمی مدرسه نینتندو تاریخچه [ضلعی]

“اما یکی از ویژگی های جدید برای جهان ساز بخشی از Super Mario Maker 2 سزاوار برخی از توجه است. وجود دارد سه وزغ خانه minigames که در آن بازیکن می تواند درآمد 1 تا قارچ. یک آشنا: در نظر گرفتن و برنده شدن! است slots-سبک بازی از سوپر ماریو وارنر 3 که در آن بازیکن باید برای مطابقت با سه پنل قطعه برای به دست آوردن زندگی فوق العاده است. دو نفر دیگر به نظر می رسد کاملا جدید. گرفتن و برنده شدن! بیس بال minigame که در آن یک لایحه بلستر-مثل توپ پرت رزین در بازیکن. این ویژگی کمی موسیقی صدای جرنگ جرنگ برداشته از نینتندو خود بیس بال برای NES. اما به عنوان شما می توانید در GameXplain تصویری بالا minigame همچنین ویژگی های یک cameo از عجیب و غریب ماریو. این نگران کننده قد بلند و لاغر ماریو به نظر می رسد اگر این بازیکن نتواند سه توپ. عصبانی عجیب و غریب ماریو به نظر می رسد ارائه یک “شما لعنت بچه ها!” موعظه در صدای درهم (که قطعا برای تلفن های موبایل مانند دیگر نینتندو مرجع من هنوز نمی توانند شناسایی). عجیب و غریب ماریو به نظر می رسد در جای دیگر در Super Mario Maker 2 حتی اگر عجیب و غریب, قارچ, قدرت, بالا نمی حمل بیش از سوپر ماریو اصلی ساز.”

• Mario Maker 2 را به روز رسانی نهایی بهتر خواهد بود اگر آن نیست یکی از آخرین [Kotaku]

“این جزئیات نیست سوپر ماریو وارنر 2 حالت بسیاری از طرفداران شده اند به امید متاسفانه. آن را تعجب آور بود که سوپر ماریو ساز 2 بیرون آمد بدون یک سوپر ماریو وارنر 2 حالت. به نظر می رسید به احتمال زیاد آن ممکن است اضافه شده در به روز رسانی های آینده. در اینجا ما به کمتر از یک سال بعد در چه نینتندو می گوید بازی نهایی به روز رسانی و گره ذاتی قارچ-power-up به نظر می رسد نزدیک ترین ما تا کنون دریافت کنید. در پایان بسیاری از نسخه 3.0 به روز رسانی احساس خوب ایده های ارزش گسترش در یک آینده. فوق العاده جهان در حال سرگرم کننده و یک راه کاملا جدید برای رفتن در مورد کاوش افراد دیگر دوره اما در نهایت نسبتا خطی. وجود دارد اتاق را به انجام بیشتر با آنها مانند سوپر ماریو جهان را به خود مسیرهای انشعاب درست مثل وجود دارد بیشتر به سوپر ماریو وارنر 2 زیبایی از جمله در نهایت ساخت شاهزاده خانم هلو قابل پخش و به شما اجازه پرواز در اطراف سطح. او به نظر می رسد در سوپر جهان, اما فقط به عنوان دوشیزه به نجات با تکمیل تمام دروس. Mario Maker 2 بازیکن به برخی از خلاق ترین و با استفاده از ساختمان های موجود در بلوک های نینتندو با توجه به آنها به ایجاد مجتمع مرگ تله های مبتکرانه مارپیچهای منحصر به فرد و داستان سرایی ماشین آلات. این شرم آور آنها نمی ادامه بیشتر.”

ارسال شده توسط صدای فش فش (1 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من واقعا آرزو می کنم این بازی داده شده بود بهتر حمایت جامعه. گالری برای مرور و دانلود سایر سطوح/انجمن خیلی اساسی و نه به عنوان قوی و قابل تنظیم به عنوان من می خواهم آن را به. باید وجود داشته باشد یک راه خیلی بهتر به جستجو برای برچسب ژانر بازی-انواع رتبه بندی از آپلود سطوح ها و بازی.

نینتندو است که در بسیاری از چیزها, اما آنها همواره وحشتناک در چیزهایی است که در حال حاضر. و من آن را دریافت نمی. سونی و مایکروسافت هر دو قوی فروشگاه-جبهه (و آنها کامل نیست), اما آنها خیلی بهتر از این نینتندو است.

این به روز رسانی بسیار خوش آمدید و من هیجان زده به فرو رفتن در. من فقط آرزو می کنم که ما تا به حال بیشتر جامعه متمرکز پشتیبانی می کند.

*آه*
ارسال شده توسط صدای فش فش در 9:06 AM در آوریل 25 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>