کرملین ‘به شدت رد’ U. N. اتهامات که روسیه مرتکب جنایات جنگی در سوریه در سال 2019

مسکو — کاخ کرملین روز سه شنبه با رد اتهامات توسط سازمان ملل متحد است که روسیه ممکن است مرتکب جنایات جنگی در سوریه در سال گذشته گفت: U. N. محققان در هیچ موقعیتی به دانستن آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.

“ما قویا این اتهامات” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت. “واضح است که یک کمیسیون می تواند اطلاعات قابل اعتماد از آنچه که اتفاق می افتد بر روی زمین است.”

یک گزارش منتشر شده در روز دوشنبه توسط U. N. کمیسیون در بر داشت که روسیه و دولت سوریه را اصلی متحد در برابر شورشیان و شبه نظامیان – انجام حملات هوایی در بازار محبوب و یک اردوگاه برای آوارگان که به کشته شدن ده ها تن از غیر نظامیان در ماه های ژوئیه و اوت.

“در هر دو حوادث روسیه نیروی هوایی نیست مستقیم این حملات در خاص نظامی, هدف, بالغ به جنگ جرم و جنایت از راه اندازی بی رویه حملات نظامی در مناطق” در این گزارش است.

Peskov گفت: گزارش شکست خورده به حساب حملات توسط گروه های شبه نظامی که بدان معنی است که حداقل به رأی صادره از کمیسیون بودند یک طرفه.

“ما کاملا موافق با این اظهارات” او گفت:.

U. N. گزارش سرزنش روسیه برای یک حمله هوایی در شهر Maarat shahar در تاریخ 22 ژوئیه زمانی که حداقل 43 غیر نظامی کشته شدند. دو ساختمان های مسکونی و 25 مغازه تخریب شد و پس از حداقل دو هواپیما به سمت چپ Hmeimim پایگاه هوایی و دور این منطقه گفت:.

“ما باید دلایل منطقی به این باور است که این هواپیماهای روسی با خلبانان روسی گفت:” U. N. کمیسیون عضو پانل Hanny Megally.

روز دوشنبه گزارش تحت پوشش این دوره از ژوئیه سال 2019 به اواسط ژانویه سال 2020 است.

از ماه دسامبر تاکنون حدود یک میلیون نفر آواره شده اند از سوریه و شمال غربی ایران در منطقه به عنوان مبارزه را تشدید کرده و در چه U. N. می گوید ممکن است بدترین بحران انسانی در نه سال از جنگ.

روسیه وزارت دفاع گفت: اظهارات ترکیه و دیگر کشورهای غربی در مورد جریان پناهندگان و یک بحران انسانی در این منطقه شد و اساس این اینترفاکس خبر داد.

(گزارش شده توسط الکساندر مغز; گزارش های اضافی توسط استفانی Nebehay در ژنو; ویرایش توسط آلیسون ویلیامز و Philippa فلچر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>