کویت تحمیل حکومت نظامی جزئی در سراسر کشور برای جلوگیری از coronavirus

قاهره — کویت تحمیل خواهد شد در سراسر کشور حکومت نظامی شروع روز یکشنبه از 5 بعد از ظهر تا 4 صبح برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس دولت خبرگزاری کونا گفت: با استناد به کابینه.

کویت که رفت به مجازی مستند در پنج شنبه, گرفته, برخی از مهمترین گام های جدی در منطقه برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

خلیج فارس کشور عربی است که گزارش 176 مورد از این ویروس گفت: متخلفان از مقررات منع رفت و آمد صورت می تواند تا سه سال حبس و یا جریمه تا 10 ، 000 دینار ($32,157). کویت گارد ملی را کمک پلیس در اعمال مقررات منع رفت و آمد.

این تصمیم به دلیل “برخی از مظاهر عدم رعایت اقدامات احتیاطی” معاون نخست وزیر Anas al-صالح گفت: با توجه به KUNA.

کویت دولت نیز تصمیم به گسترش یک سیستم تعلیق از دولت و سازمان های خصوصی برای دو هفته.

آن را در حال حاضر روز پنجشنبه اعلام کرد یک فرمت به یک تعلیق مدارس و دانشگاه ها تا Aug. 4 – برای اولین بار در میان همسایگان خود برای تحمیل چنین طولانی آموزش و پرورش تعطیلی به منظور محدود کردن گسترش گاهی اوقات بیماری کشنده.

پس از اواخر شب جلسه هیئت دولت در روز شنبه وزیر صنعت و تجارت گفت: این کشور استراتژیک ذخایر غذایی بودند “امن و فراوان” کونا گفت. او از مردم خواست به انبارهای مواد غذایی و گفت: وجود دارد بدون نیاز به وحشت.

هفته گذشته هیئت دولت به تصویب یک لایحه برای افزایش بودجه وزارتخانه ها و ادارات دولتی و 500 میلیون دینار برای 2020/21 سال مالی با توجه به شیوع کروناویروس.

آن را نیز تاسیس موقت صندوق برای دریافت کمک های مالی از موسسات و شرکت ها و افراد برای حمایت از تلاش های دولت برای مبارزه با ویروس.

این کشور در بازار سهام شده است ضرب و شتم توسط ویروس شیوع و همچنین به عنوان یک تاریخی سقوط قیمت نفت است. آن شاخص اصلی دهکدهای از دست داد نزدیک به 30 درصد از ارزش خود را از آنجا شروع سال. (گزارش شده توسط Samar حسن و احمد Tolba; نوشتن توسط Yousef صبا; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>