کایل Sturdivant رادنی Howard نقل و انتقالات به Georgia Tech ساخته شده رسمی

گرجستان اعلام کرد روز سه شنبه از خریدهای نقل و انتقالات رادنی هوارد و کایل Sturdivant خواهد شد که ثبت نام در تکنولوژی پس از انتقال از گرجستان و USC بود.

ساخته شده است که رسمی چه بازیکنان خود را که هر دو دارای سه فصل از واجد شرایط بودن باقی مانده ساخته شده در زمان تصمیم گیری های خود را.

“من بسیار هیجان زده در مورد هر دو مردان جوان” مربی جاش Pastner گفت: AJC. “هر دو می تواند واقعا خوب همکاران در Georgia Tech برای یک مدت زمان طولانی است.”

هوارد 6-پا-11 مرکز است که از Alpharetta و او دانشجوی سال دوم و سوم فصل در صدمین بالا به طور متوسط 1.3 امتیاز 1.5 ریباند و 7.3 دقیقه در 24 بازی برای Bulldogs این فصل است. Pastner او را به نام یک پست فیزیکی بازیکن اجرا می شود که این طبقه و مجموعه خوب صفحه نمایش. تنها با موسی رایت بازگشت در میان frontcourt بازیکنان Howard شانس را به بازی بلافاصله. (NCAA خواهد رای مارس 22 در قانون است که خواهد عطا کند همه بخش ورزشکاران فوری واجد شرایط بودن پس از خود انتقال دهید. این اندازه گیری است و انتظار می رود به تصویب.)

“ما به وضوح نازک در صف مقابل” Pastner گفت. “ما نیاز به ادامه به منظور توسعه رادنی.”

Sturdivant از نورکراس بالا به طور متوسط 2.0 امتیاز و 1.1 ریباند در 8.3 دقیقه در هر بازی در USC.

Pastner ستایش خود را با سرعت و توانایی تیراندازی. او در مقایسه با خود توانایی بازیسازی با گارد نقطه خوزه آلوارادو.

“من فکر می کنم او می تواند هر دو (نقطه و تیراندازی گارد),” Pastner گفت. “من فکر می کنم او فقط یک hard-nosed گارد و او را در مورد برنده شدن. او را و او قوی است.”

آنها را به ثبت نام برای ترم تابستان اگر چه دانش آموزان ادامه خواهد داد به یادگیری در یک راه دور-آموزش فرمت.

تکنولوژی دارای یک بورس تحصیلی در دسترس, اما Pastner است اخیرا گفته است که “خوب وجود دارد احتمال” است که او نمی خواهد اضافه کردن هر بیشتر بازیکنان است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>