La Place Hamilton از A Place In The Sun یک روز پس از اعلام جدایی از همسرش راهی اسپانیا می شود.

[ad_1]

لورا همیلتون تنها یک روز پس از اعلام جدایی از همسرش الکس هاوارد وارد اسپانیا شد.

مجری 39 ساله برنامه A Place In The Sun روز یکشنبه در اینستاگرام ظاهر شد و نمایی نفس گیر از محل اقامت خود به اشتراک گذاشت.

مجری تلویزیون به سن پدرو د آلکانتارا در کوستا دل سول، فقط 10 کیلومتری ماربلا پرواز کرد.

گشت و گذار: لورا همیلتون تنها یک روز پس از اعلام جدایی از همسرش الکس هاوارد وارد اسپانیا شد.

لورا با گرفتن عکسی از مناظر خیره کننده اقیانوس، نوشت: “سلام، خورشید.”

لورا پس از رسیدن به “نقطه شکست” در طول محاصره، زمانی که مجبور شدند زمان بیشتری را با هم بگذرانند، از الکس هاوارد جدا شد.

این ستاره اولین بار روز شنبه خبر جدایی آنها را با فالوورهای اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت – اعتراف کرد که “این چیزی نبود که او هرگز فکر می کرد بگوید”.

شغل لورا به این معنی است که او به سفرهای کاری مکرر به خارج از کشور عادت کرده است، اما در بحبوحه همه گیری کووید-19 که به گفته The Sun On Sunday بخشی از فروپاشی ازدواج آنها بود، این کار متوقف شد.

سلام آفتاب: مجری 39 ساله برنامه A Place In The Sun روز یکشنبه در اینستاگرام خود تصویری خیره کننده از محل اقامت خود به اشتراک گذاشت.

سلام آفتاب: مجری 39 ساله برنامه A Place In The Sun روز یکشنبه در اینستاگرام خود تصویری خیره کننده از محل اقامت خود به اشتراک گذاشت.

یکی از دوستانش به این روزنامه گفت: “لورا اغلب در خارج از کشور است و با کارش در “مکانی در خورشید” سفر می کند، بنابراین این زوج عادت ندارند زمان زیادی را با هم زیر یک سقف بگذرانند.

«او واقعاً می‌خواست این ازدواج به نفع خانواده باشد. او تمام تلاش خود را برای حفظ رابطه انجام داد، اما در نهایت آنها به بحران رسیدند.

«فشار ماندن در خانه و کار زیر یک سقف، روابط را بیش از حد متشنج کرده است. در پایان، به نظر می رسید که راحت تر از آن جدا شوید.

همچنین گزارش شد که این زوج “به زندگی خود ادامه می دهند” و لورا سر کار رفته است در حالی که دوستان برای حمایت از او جمع می شوند.

MailOnline برای اظهار نظر با نمایندگان لورا تماس گرفت.

جاده های تقسیم شده: طبق گزارش ها، لورا پس از رسیدن به یک

جاده های تقسیم شده: طبق گزارش ها، لورا پس از رسیدن به یک “نقطه شکست” در طی یک محاصره که مجبور شدند زمان بیشتری را با هم بگذرانند، از الکس هاوارد جدا شد.

لورا در سال 2012، سه سال پس از شروع رابطه، با کارگزار بیمه الکس ازدواج کرد و آنها دو فرزند دارند، پسر هشت ساله روکو و دختر تالیا شش ساله.

این زیباروی بلوند در بیانیه خود نوشت: «این چیزی نیست که فکر کنم بگویم، اما بعد از 13 سال با هم، من و الکس از هم جدا شدیم.

فرزندان ما همیشه اولویت اول ما هستند و خواهند بود و ما در این زمان به حریم خصوصی خانواده خود احترام خواهیم گذاشت.

لورا همراه با پیام خود برای هواداران، تصویری را به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود: “گریه نکنید چون تمام شد، لبخند بزنید زیرا این اتفاق افتاد.”

مشکل: شغل لورا به این معناست که او به سفرهای کاری مکرر به خارج از کشور عادت کرده است، اما این امر در بحبوحه همه گیری کووید-19 متوقف شده است، که به گفته The Sun On Sunday، عاملی در از هم پاشیدگی ازدواج آنهاست.

مشکل: شغل لورا به این معناست که او به سفرهای کاری مکرر به خارج از کشور عادت کرده است، اما این امر در بحبوحه همه گیری کووید-19 متوقف شده است، که به گفته The Sun On Sunday، عاملی در از هم پاشیدگی ازدواج آنهاست.

ناراحت: مجری 39 ساله روز شنبه با فالوورهای اینستاگرامش این خبر غم انگیز را به اشتراک گذاشت و اعتراف کرد که

ناراحت: مجری 39 ساله روز شنبه با فالوورهای اینستاگرامش این خبر غم انگیز را به اشتراک گذاشت و اعتراف کرد که “این چیزی نبود که فکرش را می کرد بگوید”

این ستاره تلویزیونی کامنت‌های پست اینستاگرام خود را غیرفعال کرد و فالوورها را از گذاشتن پیام در زیر منع کرد.

این یک روز پس از آن اتفاق می افتد که لورا به طرفدارانش گفت که خانه خانوادگی را که برای 9 سال مشترک با هم داشتند ترک می کند.

او ویدئویی را منتشر کرد تا نشان دهد چگونه این زوج ملکی را که در آن فرزندان خود را بزرگ کرده‌اند تغییر داده‌اند.

خانواده: لورا در سال 2012 با کارگزار بیمه الکس ازدواج کرد، سه سال پس از آن که با دو فرزند، روکو هشت ساله و دختر تالیا، در شش سالگی آشنا شدند و به اشتراک گذاشتند.

خانواده: لورا در سال 2012 با کارگزار بیمه الکس ازدواج کرد، سه سال پس از آن که با دو فرزند، روکو هشت ساله و دختر تالیا، در شش سالگی آشنا شدند و به اشتراک گذاشتند.

لورا توضیح داد که آنها “خاطرات شگفت انگیز” را در آنجا ایجاد کرده اند و اعتراف کرد که “تغییر می تواند ترسناک باشد” همانطور که سرش را بسته بود.

کاش می‌توانستم بگویم که در حال حاضر شبیه این عکس هستم، اما این کار را انجام نمی‌دهم زیرا از ابتدای سال جدید خانه‌مان را آماده نقل مکان کرده‌ایم.»

“امروز در را می بندیم و با خانه ای خداحافظی می کنیم که در 9 سال گذشته دوستش داشته ایم و از آن لذت برده ایم – طولانی ترین خانه ای که من در تمام زندگی بزرگسالی ام زندگی کرده ام!

این خانه ای بود که ما آن را تغییر دادیم (همانطور که در عکس ها می بینید)، اما مهمتر از آن، خانه ای بود که در آن خاطرات شگفت انگیزی ساختیم که برای همیشه آنها را حفظ خواهیم کرد…

“تغییر می تواند ترسناک باشد، اما آیا می دانید کدام ترسناک تر است؟” اجازه دهید ترس شما را از رشد، تکامل و پیشرفت باز دارد.

“وقتی پریدن ترسناک است، دقیقاً همان زمانی است که می پری، در غیر این صورت تا آخر عمر در همان مکان می مانی و من نمی توانم این کار را انجام دهم.”

ادامه: این یک روز پس از آن رخ می دهد که لورا به طرفداران خود گفت که خانه خانوادگی را که برای 9 سال مشترک با هم داشته اند ترک می کند.

وای: او ویدیویی را منتشر کرد تا نشان دهد چگونه این زوج ملکی را که در آن فرزندان خود را بزرگ کرده بودند تغییر دادند

ادامه: این یک روز پس از آن اتفاق می افتد که لورا به طرفداران خود گفت که خانه خانوادگی را که برای 9 سال مشترک داشتند ترک می کند. او ویدئویی را منتشر کرد تا نشان دهد چگونه این زوج ملکی را که در آن فرزندان خود را بزرگ کرده‌اند تغییر داده‌اند

این زوج سابق در مراسمی عاشقانه در ساری ازدواج کردند.

در میان مهمانان دنیس ولش، جین تورویل، جف برازیر، الن ریواس و سام آتواتر حضور داشتند.

آنها همچنین شرکای تجاری هستند و کافه ای به نام لرد رابرتز سبز در پرلی اداره می کنند.

زن و شوهر: عروسی این زوج در ساری برگزار شد و در محاصره افراد مشهورشان از جمله آماندا لمب، میشل هیتون و جف برازیر بود.

زن و شوهر: عروسی این زوج در ساری برگزار شد و در محاصره افراد مشهورشان از جمله آماندا لمب، میشل هیتون و جف برازیر بود.

این جدایی پس از آن اتفاق می افتد که لورا ماه گذشته در مصاحبه ای با مادرش لین فاش کرد که پس از آزار و اذیت شدن در دوران مدرسه، احساس خودکشی کرده است.

این ستاره که در دبیرستان دخترانه دارتفورد در کنت تحصیل کرده است، گفت که او به دلیل ماهیت آکادمیک و عشق به نمایشنامه های مدرسه مورد هدف قرار گرفته است.

او به پادکست Things I Told My Daughter گفت: «به یاد دارم که واقعاً غمگین بودم، واقعاً بسیار غمگین. یادم می‌آید گفتم: «دیگر نمی‌خواهم زندگی کنم» که افتضاح است.

به یاد دارم که به دفتر مدرسه زنگ زدم و به من گفتند که اگر نمی‌خواهم وارد شوم، می‌توانم این کار را در خانه انجام دهم.»

او که قصد داشت این دانشگاه را “مدرسه ای دشوار” خطاب کند، گفت “تنها چهار نفر در تمام طول سال” می خواهند کار کنند.

مادر لورا لین، 67 ساله، اضافه کرد: “او دوباره در کلاس پیشروی کرد و معلم با ما تماس گرفت و گفت: “من واقعا متاسفم که نمی توانم لورا را در کلاس اول قرار دهم زیرا او در کلاس اول بوده است. از کلاس برای مدت طولانی. چندین هفته.”

مجری برنامه املاک و مستغلات در ادامه اعتراف کرد که مصیبت در طول GCSE او “او را به فردی که اکنون هست تبدیل کرد” و به او کمک کرد تا با “منفی بودن” مبارزه کند.

اخیراً، لورا با جزئیات در مورد واقعیت زندگی با بیماری نادر خود ایمنی ترومبوسیتوپنی ایمنی (ITP) صحبت کرد.

«دیگر نمی‌خواستم زندگی کنم!» این جدایی پس از آن اتفاق افتاد که لورا ماه گذشته فاش کرد که پس از آزار و اذیت در طول سال‌های تحصیلش در مصاحبه با مادرش لین، احساس خودکشی کرده است.

«دیگر نمی‌خواستم زندگی کنم!» این جدایی پس از آن اتفاق افتاد که لورا ماه گذشته فاش کرد که پس از آزار و اذیت در طول سال‌های تحصیلش در مصاحبه با مادرش لین، احساس خودکشی کرده است.

این بیماری می تواند باعث خونریزی آسان یا زیاد یا کبودی همراه با کبودی های بنفش زیاد و همچنین لکه های کوچک قرمز مایل به بنفش شود که شبیه بثورات پوستی هستند.

لورا قبل از رفتن به فرانسه، عکسی را منتشر کرد که در آن کبودی را نشان می‌داد و دستش را در آینه گرفته بود.

او در توضیح این پست که گویای همه چیز است، نوشت: «این هفته ممکن است چند عکس با لباس های زیبا منتشر کرده باشم، اما این واقعیت چیزی است که در زیر آمده است و چیزی که نمی توانید ببینید…

«دست‌هایم کبود بود و لثه‌هایم خونریزی می‌کرد. این ITP است.

ادامه: «ترومبوسیتوپنی ایمنی (ITP) یک بیماری خود ایمنی است که می تواند منجر به کبودی و خونریزی آسان یا زیاد شود. خونریزی نتیجه سطوح پایین غیرطبیعی پلاکت ها است – سلول هایی که به لخته شدن خون کمک می کنند.

با دادن پیامی به پیروانش: «اگر از ITP رنج می برید، افکار من با شماست. اجازه نده که شما را خراب کند. رویاهای خود را دنبال کنید. هر چیزی ممکن است. لازم نیست به او اجازه دهید شما را عقب نگه دارد …

اگر تحت تأثیر این داستان قرار گرفته اید، می توانید با سامریان با شماره 116 123 تماس بگیرید یا به سایت samaritans.org مراجعه کنید.

مجری: لورا بیشتر به خاطر ارائه فیلم A Place In The Sun شناخته می شود، که نشان می دهد چگونه به بریتانیایی ها کمک می کند خانه های خارج از کشور پیدا کنند.

مجری: لورا بیشتر به خاطر ارائه فیلم A Place In The Sun شناخته می شود، که نشان می دهد چگونه به بریتانیایی ها کمک می کند خانه های خارج از کشور پیدا کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir