کار مقامات مخالف Corbyn کار به از دست دادن در سال 2017 انتخابات

حزب کارگر مقامات مخالف جرمی Corbyn کار به از دست دادن در سال 2017 کلی انتخابات به این امید که یک نتیجه بد خواهد ماشه رهبری مسابقه به سرنگونی او پرونده کشیده شده توسط حزب نشان می دهد. این گزارش می گوید کارکنان trawled رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن دلایل برای رد رای دهندگان از مسابقه کار که به آن اشاره شد در موارد متعدد توسط کارکنان به عنوان تغییرات “صدای یورتمه رفتن اسب کوس”, “هجوم trots” و “صدای یورتمه رفتن اسب لکه”. یک کارمند توصیف خود را به عنوان “صدای یورتمه رفتن اسب درهم شکننده در ارشد” در حالی که یکی دیگر گفت: در طول سال 2015 انتخابات رهبری که “اولویت در حال حاضر صدای یورتمه رفتن اسب شکار”. در سال 2015 دو مقام مورد بحث این واقعیت است که آنها “در حال پخش صدای یورتمه رفتن اسب یا نه” در حالی که “کار واقعی است ستون”. یک مقام ارشد در توصیف این اثر به عنوان “صرفه جویی در حزب کارگر”.

پارتی کارکنان در اطراف این واحد نیز مستند به طور منظم توصیف مردم از جمله همکاران آنها در نظر گرفته نمی به اندازه کافی مخالف به رهبری به عنوان “trots” – کوتاه برای Trotskyites یا شاگردان روسیه انقلابی لئون تروتسکی. چت سیاهههای مربوط به نشان می دهد که برخی از همکاران که اعلام کرد “trots” خود را به نوبه خود به بخش خصوصی به عنوان “trots” با دیگر کارکنان برای اینکه دیده می شود به اندازه کافی مهم است.
جنبه دیگر به این بندى شرح داده شده در گزارش, قرار دادن کنار سولفات است و امیدوارم که ظاهرا بیان شده توسط anti-Corbyn کارکنان که کار نمی خواهد انتخابات موفقیت آمیز. سند معتقد است که کسانی که مسئول عملیات حزب می خواستم لیبرال دموکرات ها برای پیروزی در سال 2017, Manchester, Gorton byelection ایجاد یک “کلید های مخفی صندلی تیم” را به اولویت های کلی انتخابات صرف در کرسی های برگزار شده توسط نمایندگان مجلس در سمت راست از حزب حتی زمانی که آنها “امن” و نا امید شدند که Corbyn کار را بهتر از انتظار می رود در سال 2017 انتخابات عمومی.

ارسال شده توسط 445supermag (1 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

برادران ما نباید مبارزه با هر یک از دیگر! مطمئنا ما باید متحد در برابر دشمن مشترک!

این Judean جلو مردم!
ارسال شده توسط آزاد خالق در 9:55 PM در آوریل 14

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im