Lanier نشان دهنده ناگهان-متوقف اول سال در گرجستان دولت

گرجستان دولت مردان بسکتبال فصل به خرد کردن پایان در تاریخ 11 مارس به عنوان Panthers کاهش یافت و به رقیب گرجستان جنوبی در مرحله یک چهارم خورشید کمربند کنفرانس مسابقات است. هیچ کس می دانست که پس از آن بازی خواهد بود یکی از آخرین NCAA مسابقه, بازی های برگزار شده در این فصل است.

روز بعد, کالج بسکتبال آمد به توقف screeching به عنوان مسابقات کنفرانس خاموش نامیده می شدند و مسابقات NCAA لغو شد به دلیل افزایش نگرانی ها از گسترش COVID-19. Panthers سر مربی راب Lanier در حال برنامه ریزی برای تیم خود را برای شروع خروج جلسات دوشنبه گذشته اما خورشید کمربند کنفرانس لغو تمام سازمان فعالیت های تیم ترک گرجستان دولت بسکتبال در برزخ است.

Lanier صرف هفته گذشته با خانواده اش در راه رفتن سگ خود را و لذت بردن از برخی از ارزش خرابی. حتی هنوز هم او را انتخاب برای تماشای فیلم بیشتر و بیشتر بسکتبال به طور مداوم در تلاش برای جذب دانش است.

“من فقط لذت بردن از تماشای برخی از بازی های بیشتر و هنوز هم یادگیری در همان زمان” لنیر گفت. “من واقعا بدست به تماشای ما نشده است. من فقط به تماشای تیم های دیگر و دیگر مربیان و دیدن چیزهای خاصی عینی. من یک ذهن روشن و روشن تقویم.”

در Lanier سال اول در راس امور خارجه گرجستان بخیه هم 19-13 رکورد اتمام چهارم در کمربند خورشید با 12 کنفرانس برنده است. پلنگ را از دست رفته مسابقات NCAA در سال جاری به کمیته انتخاب اعلام کرد براکت 68 تیم با وجود ساخت زمینه در هر یک از دو فصل زیر در حال حاضر-Tulane مربی ران شکارچی.

اما در طول سال Lanier شاهد رشد. Georgia State بازگشت تنها یک استارت این فصل ترک مقدار زیادی از این تیم تست نشده. این بی تجربگی منجر Lanier به تمرکز بر روی ساخت برنامه برای طولانی مدت تعالی به جای گرفتار در دقیق تعداد برنده و ضرر و زیان در این فصل است.

“شما همیشه در انتظار به نفع خود شما همیشه رانندگی را به نفع خود. اما من فکر نمی کنم مربیان نگاهی به انتظارات بر مبنای سال به سال (رکورد). شما در حال تلاش برای ساخت یک برنامه و شما می خواهید برای ایجاد یک برنامه است که نشان دهنده برتری” لنیر گفت. “چه این بدان معناست که در سال 2021 2022 در مقابل می تواند متفاوت باشد از سال به سال از نظر پرسنل و آرایش تیم خود را. اما شما می خواهید برنامه های خود را به یک سطح معینی از تعالی است. این چیزی است که شما در حال تلاش برای ساخت و پس از آن شما می خواهید برنده به مراقبت از خود.”

هنگامی که او را استخدام کرد تا در ماه آوریل گذشته Lanier فرود در گرجستان دولت پس از خدمت به عنوان دستیار سر مربی در تنسی است. او قبلا بود سر مربی در سینا از 2001-05 قبل از نانامی به بازی به عنوان دستیار در ویرجینیا و فلوریدا و تگزاس.

Georgia State جایگزین بقیه کارکنان آن و همچنین استقبال از دستیاران صخره وارن کریس Kreider و جارویس هایس برای سال اول خود را با Panthers. با تکمیل تعمیرات اساسی Lanier می دانستم که آن زمان را برای مربیگری به مش قبل از پیشرفت واقعی می تواند با این بازیکنان است.

“به عنوان یک مربی به معنای کار کردن با این ستاد برای اولین بار یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد این است که این پیام است که شما در حال تلاش برای قرار دادن به جلو و تا حد زیادی به شما تعلق دارد. آن را به پیام خود را. آن را در چشم انداز خود را. این صدای خود را” لنیر گفت. “همانطور که شما هم می آیند و کارکنان می شود بیشتر با شما آشنا آن می رود از چشم انداز خود را و پیام خود را به ما (تیم) پیام. در نهایت این سبک از بازی و همه چیز شما انجام می دهند و شروع به انتقال بر روی کودکان و نوجوانان است. آن را تبدیل به برنامه های ما. من احساس می کنم به عنوان کارکنان ما رسیده است که, نقطه در یک نقطه خاص در طول سال که در آن همه چیز را ما انجام می دهند ما شد. در حال حاضر ما در حال رفتن به offseason که با منش و طرز فکر.”

سه نفر از محافظان قوي led پلنگ در این فصل است. تاریخ کین ویلیامز تنها بازگشت استارت در زمان یک گام به جلو به طور متوسط 14.8 امتیاز در هر بازی و کسب یک نقطه در All-Sun Belt دوم تیم است.

ویلیامز رهبری تیم را در امتیاز در هر بازی و کمک و دوم شد و در دزد و پرتاب ریباند. او تحت تاثیر Lanier نه تنها از نظر مهارت اما با درک خود از این تیم در ترکیب.

“من فکر می کنم (کین) آموخته زیادی در مورد یک رهبر است. او می خواهد به رهبری” لنیر گفت. “من فکر نمی کنم او می تواند که بدون رفتن را از طریق سال ما بود. در بسیاری از جهات حتی در دره های این یک سال موفق اگر شما از آن رشد می کنند.”

اشتباه-junior کوری آلن و اشتباه-دانشجوی سال دوم گارد نقطه جاستین رابرتز پیوست ویلیامز در backcourt. هر دو بازیکن به طور متوسط بیش از 13 امتیاز در هر بازی در اولین سال از پخش واجد شرایط با Panthers. آلن انتقال از دیترویت به توسعه همه کاره بال-گلزن در حالی که رابرتز یک DePaul انتقال به رشد خود ادامه داد و به عنوان تیم اصلی تسهیل.

Lanier به رسمیت شناخته شده است که هر دو در نقل و انتقالات تا به حال به طور کامل تجربه آنچه در آن بود را به نفع خود هر گونه تصمیم در دادگاه تجربه این سال با ارزش تجربه یادگیری است.

“من فکر می کنم برای کسانی که بچه ها آن را در مورد چه گام بعدی برای آنها. آنها چیزهای زیادی یاد گرفته ام دست در مورد آنچه می رود به برد و آنها در نهایت بخشی از آن” لنیر گفت. “آنها همچنین باید برخی از تجربه در دیدن آنچه که از دست می دهد. بنابراین ما نیاز به ببینید که چگونه برای رسیدگی به آن چیزهایی است که اتفاق افتاده در آن ضرر و زیان است.”

هر دو آینده نزدیک و در فصل آینده هستند تا در هوا برای Lanier و پلنگ. این معلوم نیست که گرجستان دولت قادر خواهد بود به بازگشت به دادگاه و وقتی که آنها کادر مربیگری هنوز هم نیاز به گفتگو با فردی بازیکنان خود را در مورد برنامه های آینده.

در حال حاضر Lanier خوشحال است که در پیشرفت تیم ساخته شده است و در حال حاضر به دنبال ساخت در این زمینه او را گذاشته در سال اول خود را.

“در بسیاری از راه های, من احساس می کنم که ما تا به حال یک سطح از موفقیت در نظر قرار دادن یک پا به جلو برنامه-عاقلانه از نظر سطح تعالی ما در حال تلاش برای رسیدن به. ما در حال حرکت در مسیر درست…” لنیر گفت. “در حال حاضر من فکر می کنم ما باید یک بنیاد به بهبود بخشد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de