LaRoy رینولدز آماده برای دوم تور وظیفه با شاهین

جانباز linebacker LaRoy رینولدز که با هفت تیم خود را بیش از هشت سال در NFL, رفت و برگشت به گرجستان در ماه ژانویه است.

دو ماه بعد او دوباره امضای قرارداد با شاهین که در آن او با بازی در سوپر جام فصل از سال 2016 و 2017.

او در زمان استراحت از کار کردن در گاراژ خود را در Gwinnett County منطقه به بحث در مورد بازگشت به این تیم است.

“زمان کامل بود” رینولدز گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران محلی. “من نمی باید به کجا بروید. من نقل مکان. … من فقط آن را به عنوان یک برکت و رحمت از آنجا که من می توانست در هر نقطه مانند دو سال گذشته است.

“فقط قادر به اینجا دوباره و احساس می کنم آن را فقط یک احساس بزرگ است. آن را احساس می کند مانند من که در آن من باید.”

رینولدز, 29, بازی های برگزار شده است در 99 بازی های NFL و هفت شروع می شود. 6-پا-1, 240-کوبنده بازی با عقاب در سال 2018 و Bengals فصل گذشته.

رینولدز که در ویرجینیا شکست به لیگ برتر با پلنگ در سال 2013 به عنوان عامل رایگان undrafted. او همچنین برای خرس.

او بهترین فصل در سال 2016 در طول شاهین’ مارس به سوپر باول LI. او یک حرفه ای-بالا 30 پردازد و سه شروع می شود. او با بازی یک بازی از داد و بیداد و 23 بر تیم های ویژه در سوپر باول.

“در حال حاضر من فقط به صرف زمان با تمرکز بر خانواده صرف وقت با پدر” رینولدز گفت. “کار کردن وقتی که من می توانید در گاراژ من و ملاقات با بچه های دیگر که در سراسر بازی لیگ و کار کردن. … شده است که تقریبا چگونه من صرف زمان من.”

شاهین را در تعداد رینولدز به ارائه یک جانباز حضور و پیدا کردن توپ حامل در تیم های ویژه.

“حقیقت این است که خدا و درست است که درونی بودن بودن یک فلک زده” رینولدز گفت: هنگامی که توصیف که در آن او خود اخلاق کار خستگی ناپذیر. “کار من تمام زندگی فقط برای رقابت در سطح بالا. من فکر می کنم من است که از آنجایی لیگ کوچک.

“من عاشق بازی فوتبال است. من عاشق بازی فوتبال است. شور و شوق من صفحه نمایش شفاف از طریق من. آن چیز را که من ایستاده.”

شاهین امیدوارند که رینولدز’ انرژی الهام بخش به دیگران است.

“تمام آن چیزهایی که من برگشت و من آنها را استفاده کنید برای من خوب است” رینولدز گفت. “اینجا جایی است که انرژی من می آید از من امتحان کنید و در قرعه کشی آن را از منبع درونی و فقط برای پیدا کردن آن و استفاده از آن برای ایجاد انگیزه در دیگران است.”

در حالی که با دیگر تیم های رینولدز برداشت تا چند درس در رهبری پس از خروج از شاهین.

“زمانی که من در فیلادلفیا در اطراف من بود مالکوم جنکینز رادنی مک لئود و کریس طولانی … بچه ها که حضور جانباز و تنظیم یک مثال بزرگ” رینولدز گفت. “ما فقط می خواهم که بزرگ مکالمات. من فقط می خواهم یادگیری بیشتر در مورد چگونه به منجر شود. چگونه به یک جانباز.”

در تابستان گذشته قبل از فرود با Bengals او صرف زمان در سان فرانسیسکو با 49ers.

“من در سراسر ریچارد شرمن و (ص) چگونه او آمد به محل کار هر روز” رینولدز گفت. “درست است که سطح حرفه ای و از بودن در کنار بازیکنان واقعا خوب است که برای یک مدت زمان طولانی که دانستن و به کار هر روز و مردان پیشرو و ایجاد انگیزه در دیگران هنوز هم وجود دارد و نیاز است در این لیگ است.”

رینولدز آشنا است با پایان دفاعی/linebacker دانته فاولر که به توافق نظر با شاهین است.

“دانته سال اول بود و من سال سوم در جکسون ویل” رینولدز گفت. “ما باید یک رابطه خوب است. ما نزدیک شده است در طول سال. آن را به خوبی به ارتباط مجدد با او را خوراک خود را از انرژی خوراک از آب خود و اجازه می دهد که به گسترش در سراسر این تیم است.”

رینولدز نیز با استفاده از زمان به دور از امکانات به عنوان بهترین او می تواند. اولین مرحله از شاهین’ offseason راه اندازی شد برای شروع مارس 19 قبل از عملیات تعطیل شد, به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من می توانید آن را در” رینولدز گفت. “ما می توانید در هر جایی که هستیم. من فکر می کنم بسیاری از بچه ها که چگونه آنها را آورده بودند. بسیاری از ما بزرگ شد با یک اتاق وزن در گاراژ ما. این زمان به عقب بر گردیم به ریشه های ما.”

رینولدز ممکن است یکی از شاهین’ بالاتر-مشخصات خریدهای اما او را به وجد آمدیم بود با این تیم است.

“آن همیشه به جایی که در آن شما می خواستم و همچنین که در آن مردم می دانند که شما” رینولدز گفت. “آنها می دانند که شخصیت خود را. مردم خود را می دانید چهره ها و مردم به شما اعتقاد دارند.

“من فکر می کنم که بزرگترین جنبه بازی در این لیگ, من قادر به بود با برکت (شاهین مربی دن Quinn). او اعتقاد من برای چند سال در حال حاضر مربی آجر (جف Ulbrich) نیز هست. کسانی که بچه ها در زمان یک فرصت و (به من) فرصت دیگری به من را پشت در ساختمان است. من سپاسگزار برای آن دسته از بچه ها. ممنون میشم برای این فرصت.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im