آخرین کتاب کمک می کند تا نگه داشتن یوگا را Vince دولی شادمان در میان شیوع کروناویروس

بسیاری از مردمی آگاه هستند که دولی است که نویسنده بسیاری از کتاب ها. اما چند ممکن است متوجه است که او تا به نوشته یکی از جدید. می شود دقیق او اضافه کرده است در چند فصل به یکی از آنها است.

دولی تجدید نظر “دولی را راهکار: 34 به یاد ماندنی ترین نقش در گرجستان فوتبال” شامل برخی از نمایشنامه ساخته شده در طول کربی هوشمند عصر. این برای اولین بار منتشر شده در سال 2009.

جدید زیرنویس است “34 و بیشتر از گرجستان فوتبال به یاد ماندنی ترین نقش است.”

“این ورود این بعد از ظهر” دولی گفت: در یک مصاحبه تلفنی جمعه از دیرین خود آتن اقامت در Milledge دایره. “آن تجدید نظر شده است که شامل کربی را دوران پس از آن شامل (تری) گادوین گرفتن در برابر نوتردام که باور نکردنی بود D’Andre سویفت اجرا در برابر Auburn برای قهرمانی ثانیه و سونی Michel بازی برنده اجرا در رز باول.”

دولی گفت: آخرین کار خود را که قرار است وارد شده اند برای توزیع در اواخر ژانویه یا اوایل فوریه. اما به ظاهر همه چیز آن به تعویق افتاد به دلیل سفر و حمل و نقل محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“آن را در یک پرینتر در چین پس با همه که رفتن در آن به تعویق افتاد در اینجا” دولی گفت. “پس ما شده ایم عرق کردن آن را کمی. ما مطمئن بودیم که آن را ممکن است در آمده است. خبر خوب این است که آنها همه در و می توان آنها را در آینده پایین جلوی خانه این بعد از ظهر.”

در این کتاب دولی گفت که او می رود به جزئیات در مورد آنچه که او معتقد بوده است نادیده گرفته و از جنبه های رز باول بازی که برداشته گرجستان, به هیجان انگیز, دو وقت اضافه به پیروزی اوکلاهوما در نیمه نهایی از سال 2017 NCAA برگشتی. خواهد بود که کلید بلوک کارفرمایی جیک فروم.

“او می شود اعتباری برای بسیاری از چیزها, اما او نمی توانید به اندازه اعتباری که او سزاوار خود را برای بلوک در آن بازی” دولی گفت. “آن بود. او مانند یک حرفه ای که مسدود کردن تمام عمر خود را. او یکی از heck از یک کار ماندن با او مرد.”

دولی گفت: او همچنین می نویسد گسترده در مورد نیک Chubb و رودریگو Blankenship فراهم می کند و برخی از دیدگاه های هوشمند در این کتاب است. نشان داده شده توسط مشهور گرجستان نقاش استیو Penley جدید کتاب همچنین شامل یک کپی از یک تازگی منتشر Penley, تصویر از گل رز کاسه-برنده بازی است.

دولی, 87 نوشته شده و شرکت نوشته شده 20 کتاب در طول سال و نه همه آنها در مورد فوتبال است. او همچنین نوشته شده است کتاب در مورد جنگ داخلی (“لژیون مبارزه با بولداگ”) و چند در باغبانی.

اما بیشتر او نوشته است در مورد فوتبال. دولی است که یوگا تمام زمان winningest مربی با سابقه 201-77-10 از 1964-88 و او به رهبری Bulldogs به یکی از مدرسه دو اجماع ملی در مسابقات قهرمانی. گرجستان نیز موفق به کسب اکثریت خود در مسابقات قهرمانی ملی در سایر رشته های ورزشی در طول تصدی خود به عنوان مدیر ورزشی از سال 1979 تا 2004.

هر دو دولی و همسرش باربارا مانده اند مشغول در دوران بازنشستگی. علاوه بر نوشتن کتاب دولی باقی می ماند یک سخنران محبوب و مشهور وضعیت در جنوب. عدم توانایی خود را به افتخار چندین تعهدات در رعايت ملی خود قرنطینه توصیه این است که بزرگترین ناامیدی در حال حاضر.

“من تا به حال به برخی از چیزهایی که” دولی گفت. “پس از آن بود بد برای من اما من احساس بد برای افرادی که مرتب این کارها انجام می شود و همه این چیزها.”

دولی همراه با برخی از سابق گرجستان بازیکنان قرار بود سوار بر یک شناور بزرگداشت نامگذاری دولی زمینه در ساوانا St. patrick’s Day parade در اوایل این ماه. او همچنین قرار است به صحبت می کنند به ساکن ایرلند جامعه وجود دارد در حالی که بازدید از, در علاوه بر این به چند کتاب-امضای ظاهر.

دولی گفت: از جمله لغو کوچک فداکاری در این زمان در سراسر جهان بحران است.

“ما فشار را از طریق این سرانجام” دولی گفت. “ما تا به حال هرگز یک بحران مانند این به دلیل آن را شامل تمام جهان است. آن را وارونه تبدیل شده است. اما همه ما تا به حال فردی بحران در زندگی ما — من قطعا تا به حال سهم من – و آن را الهام بخش بوده است تا ببینید که چگونه مردم پاسخ داده اند. به ویژه در اولین پاسخ دهندگان که در خارج وجود دارد در ترانشه. که در آن بازی ها را به دست آورد. آنها آنهایی که پرداخت قیمت و قرار دادن زندگی خود را در خط و آنها به ما کمک کند ضرب و شتم این بحران است.”

دولی گفت: باربارا و خانواده آنها صدمه ندیده باقی مانده توسط این ویروس تا کنون. آنها به دنبال از طریق با برنامه های خود را برای 60 سالگرد عروسی در مارس 19. آنها بازدید کمی سنت سایمونز جزیره به عنوان مهمانان این جزیره را به صاحبان هنری پالسون جونیور سابق آمریکا وزیر خزانه داری سابق و مدیر عامل شرکت گلدمن ساکس و همسرش, وندی.

“این جایی است که من تا به حال هرگز به محیط زیست و حفظ محل” دولی گفت. “هفت مایل از ساحل زیبا و هزاران نفر از پرندگان و انواع گیاهان جالب و همه چیز. (این Paulsons) خود را به کل جزیره را به نگه داشتن آن در حفاظت از محیط زیست پس از آن هرگز خواهد بود توسعه یافته است.”

فقط یکی از بسیاری از چیزهایی که نگه داشته است دولی احساس مثبت است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>