لورا Tennant: مصرف کنندگان ایجاد نمی کند ماسک کمبود — دولت انجام

در ژانویه من خریداری یک منبع کوچک از N95 ماسک برای محافظت از خودم و خانواده ام پس از شنیدن در مورد این مستند در ووهان چین و انجام برخی تحقیقات در چه بود سپس نام رمان coronavirus. امروز من از دیدن زاج به اعضای عمومی که خود این ماسک و پوشیدن آنها ، افراد گفته بودن که اقدامات آنها منجر به کمبود منابع برای مراقبت از سلامت کارگران. اما آنچه که مردم موفق به درک این است که مصرف کنندگان ایجاد نمی سلامت-مراقبت کارگر ماسک کمبود — دولت انجام داد.

اگر افراد می تواند دلیل از داده های محدود آنها تا به حال دسترسی به در اواخر ماه ژانویه که آنها باید خرید ماسک, دولت باید به همان نتيجه گيری و اقدام برای تضمین تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان.

ایالات متحده جراح عمومی توییتی در فوریه. 29: “به طور جدی مردم — توقف خرید ماسک!” این پیام بود کوته و کارگردانی در اشتباه مردم است.

آن است که کاملا منطقی برای خرید تجهیزات حفاظتی برای خود و خانواده خود را اگر آن را قانونی و در دسترس است. پس از همه, اگر شما نمی خرید این موارد شخص دیگری خواهد شد.

اگر دولت می خواست برای تضمین عرضه برای مراقبت از سلامت کارگران می تواند آنها را خریداری و آنها را به صورت فله زمانی که آنها هنوز هم در دسترس است و یا موظف است که فروشگاه های جلوگیری از فروش آنها به مردم و آنها را در دسترس به سیستم مراقبت های بهداشتی. به جای دولت کانادا فرستاده 16 تن از تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک برای چین است.

و در حال حاضر آن را خیلی دیر است. تعداد بسیار کمی از ماسک در دسترس باقی می ماند. قبل از همه گیر چین تولید می شود حدود نیمی از جهان پزشکی ماسک. اما در شرایط فعلی چینی هستند و نگه داشتن آنها را در کشور خود. این است که کمک به کمبود جهانی و برجسته وابستگی ما به کشورهای دیگر است.

m6eMWOrpcNc

دو مرد با پوشیدن ماسک درایو برای ارزیابی به عنوان شهر سلامت عمومی واحد دارای پیاده روی در تست برای بیماری کروناویروس (COVID-19) در مونترال, کبک, مارس 23 سال 2020 است.

Christinne کرم/ایسنا

مایک بون است معاون رئیس جمهور از تگزاس مبتنی بر اعتبار Ameritech یکی از چند شرکت هنوز ساخت ماسک های پزشکی در ایالات متحده است. او در مصاحبه با NPR که از مارس 5, او تا به حال درخواست های دریافت شده برای 1.5 میلیارد ماسک.

چه این به این معنی است که به سادگی وجود دارد به اندازه کافی ماسک در آمریکای شمالی به دریافت ما از طریق این بیماری همه گیر. آنچه که ما نیاز به انجام به سطح شیب دار بالا محلی تولید ماسک ماه پیش. در حال حاضر دولت در حال بازی گرفتن و سرزنش شهروندان برای اشتباهات خود را دارند.

افرادی که خریداری ماسک در حال حاضر گفت: آنها باید آنها را کمک مالی به بیمارستان که در آن آنها می توانند مورد استفاده توسط کارگران مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید بیشتر. من موافقت می کنم: افرادی که احتکار استفاده نشده ماسک باید کاملا در نظر آنها اهدا اگر بیمارستان ها قادر به پذیرش چنین کمک های مالی. اما شایان ذکر است که آن را دقیقا نمی ساده برای بیمارستان برای اطمینان از ماسک استفاده نشده آلوده و یا خاکی پس از آنها بوده ام در اختیار داشتن یک غیر نظامی.


مسافران با پوشیدن ماسک پیاده روی را از طریق Toronto Pearson فرودگاه در میان ادامه داد: نگرانی از COVID-19 ویروس, مارس 16 سال 2020 است.

Peter J. Thompson/ملی پست

کمک های مالی ممکن است یک دندانه کوچک در کمبود گسترده اما چه می شود اگر یک فرد نیست و هر گونه استفاده نشده ماسک چپ برای اهدا به بیمارستان? کسی که یک منبع کوچک است که آنها با دقت استفاده مجدد شاید با جدا کردن استفاده از ماسک برای روز قبل از استفاده مجدد از آن را نشانی از هیچ یک از خدمات با پرتاب آن است.

فراموش نکنید که: یک فرد با پوشیدن ماسک در تلاش است به این ویروس هستند. آنها در حال تلاش برای تصویب آن را به شما پیری پدر یا دیابت خود را مادر بزرگ. آنها در حال تلاش برای صاف منحنی. آنها نمی سرقت از پرستاران. آنها را خریداری و آن را از انبار خانه بود که در آن در دسترس برای فروش و جایی که کسی دیگری را خریداری کرده اند و آن را اگر آنها نمی.

وقتی که می آید به ماسک کمبود در کانادا سرزنش بشود و شهروندان پس از این واقعیت در خدمت هیچ کس. ما به جای آن باید به اشاره انگشت در دولت کانادا برای عدم امن تجهیزات حفاظت شخصی برای کانادایی ها و به جای انتخاب به کشتی یک دسته از آن به چین در اوایل فوریه. ما فقط می توانیم چین را برمی گرداند به نفع یا این که ما چطور به تولید ماسک های بیشتر در اینجا در خانه و سریع است.

ملی پست

لورا Tennant مستقل است دانش و سلامت نویسنده مستقر در تورنتو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>