قانون خدا نیست

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرده اضافات جدید به کشور ممنوع سلاح های لیست. گفت: Nova Scotia قربانی “خانواده سزاوار بیشتر از افکار و نماز است. کانادایی سزاوار بیشتر از افکار و نماز است.” حدود 1500 مدل حسابداری برای 125,000 قبلا قانونی تفنگ نیمه اتوماتیک متعلق به کانادایی ها ممنوع شده است (با دو سال عفو در حال حاضر متعلق به سلاح). به تازگی ممنوع “حمله به سبک” سلاح های قرار داده شده در لیست ممنوع شامل مینی-14 (مورد استفاده توسط Ecole Polytechnique تیرانداز) و محبوب AR-15 پلت فرم.

اضافات جدید به تحقق یک وعده انتخاباتی بنابراین در حالی که این زمان دو هفته پس از تیراندازی و کشتار در نوا اسکوشیا مقررات جدید در حال حاضر در آثار قبلی. و برخی از نوا اسکوشیا تیرانداز اسلحه شد و در حال حاضر غیر قانونی در کانادا.

تمام اتوماتیک تفنگ در حال حاضر ممنوع است. به عنوان بودند مجلات قادر به برگزاری بیش از 5 کارتریج. همچنین به لیست اضافه شد هر سلاح با مته سوراخ بیشتر از 20 میلی متر و هر تفنگ قادر به شلیک گلوله با بیش از 10000 ژول انرژی (بزرگ تفنگ تیرانداز از خفا).

اضافه شده به لیست ممنوع شد تایید سفارش-در-شورا از دولت و نیازی به مقررات جدید.

ارسال شده توسط Mitheral (17 کل نظرات) 16 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

………………….
ارسال شده توسط scruss در 2:03 PM در مارس 1 [3 علاقه]
با تشکر از شما, نخست وزیر ترودو.
ارسال شده توسط نارنجی قو در 2:15 PM on May 1 [9 علاقه]
هیچ غیر نظامی نیاز به یک نیمه اتوماتیک طولانی تفنگ یا تفنگ ساچمهای. هر تفنگ به جز یک تپانچه باید نیاز به یک اقدام بین هر شات. تپانچه نیاز نمی تواند بزرگتر از کالیبر 38 یا بشکه بیش از 5 اینچ است. تپانچه تنها باید عمل واحد.

تمام سلاح گرم ثبت شده است. فروشنده و یا صاحب شما دریافت مجوز فدرال. مجوز دارای یک کد QR که امضا شده توسط دولت فدرال. هر فروشنده کارکنان خود را ثبت شده است. هر فروشنده در هر تفنگ آنها را در موجودی ثبت شده است. هر اسلحه دارای یک شماره سریال به دنبال مجوز است.

وقتی کسی بدست می آورد یک اسلحه گرم فروشنده ورودی شماره سریال اسکن کارمند مجوز و اسکن مشتری مجوز. پس از مثبت تایید یک کد QR و یا عملکردی معادل صادر شده است. آن است که اضافه شده به دارنده مجوز لیست در نرم افزار و چاپ بر روی برچسب. دشنه می رود بر روی پشت مجوز. مجوز تنها مکان برای به عنوان بسیاری از برچسب به عنوان مجوز مجاز است به خود. شما هم نیاز به کد QR بر روی خود و یا مجوز دسترسی به برنامه خود را در همه زمان شما با استفاده از اسلحه گرم و یا از آن خارج ذخیره سازی امن. هر کسی که سلاح گرم فروشنده می تواند چاپ کد QR در هر زمان آن را به عنوان تنها استفاده می شود برای تایید ثبت نام نیست. پس از QR کد و برنامه ثبت نام می تواند به راحتی تایید بصری تعداد اشتباهات مالکیت باید به حداقل برسد.

پلیس می توانید کد QR را اسکن. امضا شده توسط فدرال آن شامل شماره سریال اسلحه گرم در سوال و حقوقی صاحب پروانه با عکس. اگر آنها مطابقت ندارد زمان صاحب اسلحه کشف و ضبط و فرد بازداشت شده است تا وضعیت واقعی مسلم است.

تمام سلاح گرم در قالبهای بازرسی توسط پلیس محلی. پلیس محلی ممکن است بازرسی اسلحه و تجهیزات ذخیره سازی در هر زمان به عنوان اغلب به عنوان یک بار در هر 30 روز. مهمات در یک جداگانه امن با قفل جداگانه. اتومبیل نیز گاو صندوق برای حمل و نقل به و از یک تیراندازی در محل برگزاری. اگر اسلحه نیست مناسب امن پس از بازرسی آنها را مصادره کردند بلافاصله. اگر تفنگ امن کافی بود شما انجام بیش از. اگر شما نمی باید تفنگ در امن شما انجام می شود. تفنگ محدوده ممکن است امن سازی مناطق اما نیاز به فردی سفس برای سلاح. جمعی از مهمات فروشگاه می شود مجاز است.

اسلحه به سرقت رفته ؟ بلافاصله آن را گزارش. تفنگ مسئولیت خود را تا زمانی که برگ خود را قانونی بازداشت کرده است. با یک اسلحه گرم نیست که مال شما است ؟ متهم با در اختیار داشتن غیر قانونی. مسئولیت سخت. تنها دفاع مثبت است و در آینده رو به جلو را به گرما که در آن نقطه آنها را با اتهام غیر قانونی تهیه یک اسلحه گرم به یک کاربر ثبت نام نشده. تنها استثنا در این است که در واقعی ورزشی پیچیده که در آن سلاح گرم محل را ترک کنید.

متهم به جرم است ؟ تمام اسلحه ها بلافاصله دست گرفت. محکوم است ؟ اسلحه خود را در حال بازگشت نیست و شما نمی توانید خرید جدید اسلحه گرم تا زمانی که شما اتمام هر جمله آزادی مشروط و یا عفو مشروط. جنایت مجرم هرگز می توانید خرید یکی دیگر از اسلحه گرم.

عتیقه اسلحه خود را بشکه جوش و سریال های صادر شده برای حکاکی بر روی سهام اگر عتیقه اسلحه ندارد یکی است.

با یک ثبت نشده اسلحه گرم? بلافاصله دست گرفت. نه یک عتیقه واقعی? به اتهام در اختیار داشتن یک ثبت نشده اسلحه گرم.

خصوصی فروش ؟ اسکن مجوز اسلحه گرم و ورودی اسلحه گرم و سریال بر روی دولت پیگیری وب سایت. اگر فروش مجاز به ادامه و سپس می توان آن را تایید کرد و زنجیره ای از بازداشت نگهداری می شود. هیچ برنامه تایید? فروش ندارد.

قرعه کشی از نقطه چک برای هر دو فروشندگان و صاحبان خصوصی انجام شده توسط ماموران فدرال. بدون اطلاع قبلی پیشرفت. حداقل 24 ماه بین نقطه چک به جز در موارد قبلی مجرم که نقض قوانین قبلا.

قفل آن همه برو پایین. آنها سلاح های مرگبار و باید درمان شود با جدیت مانند.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 3:26 PM در مارس 1 [19 علاقه]

هیچ غیر نظامی نیاز به یک نیمه اتوماتیک طولانی تفنگ یا تفنگ ساچمهای

و نه یک تپانچه. نه هر نوع دیگر از تفنگ.
ارسال شده توسط biffa در 3:34 PM در مارس 1 [2 علاقه]

تقریبا در هر نقطه در بالا در حال حاضر امر به خودرو.
ارسال شده توسط کیت استعداد در 3:36 PM در مارس 1 [4 علاقه]
من قبول را با استفاده از 100% ثبت نام bolt action rifles با سریال مهمات برای استفاده توسط بومی معاش شکارچیان تنها. به دلیل ممنوعیت اسلحه های طولانی بسیار دستمال مرطوب بسیار بومی شیوه زندگی است. و این که مزخرف.
ارسال شده توسط seanmpuckett در 4:47 PM در مارس 1 [3 علاقه]
من و زندگی در مناطق روستایی و دور افتاده کانادا که در آن اسلحه ها بسیار مهم ابزار برای افزایش یک غیر قابل دسترس غیرقابل تحمل یا فرهنگی نامناسب در زنجیره تامین با شکار و برای دفاع از خود به در به طور بالقوه مرگبار حیوانات برخورد. من نیز شناخته شده ترس از داشتن اسلحه در خانه زمانی که به کسی است که اثبات خود را به طور فزاینده ای با انگیزه به صدمه زدن به مردم است. من امیدوارم که این به طور کلی ثروتمند و شهری سیاستگذاران تصمیم گیری در مورد سلاح گرم همچنان به گوش دادن به کسانی که خارج از حوزه های فوری ویژه به بومی صداهای اما برای لحظه ای من بسیار خوشحال هستم در مورد این تصمیم.
ارسال شده توسط northernish در 4:53 PM در مارس 1 [8 علاقه]
این احمقانه اعلام شده به سرفصل و به دولت نقاط برای انجام کاری (!!!). آن را 1500 مدل آن 9 با بی نهایت تغییرات آن (تولید کننده بی ربط امکانات و غیره مانند ممنوعیت تمام sku ها برای یک هوندا سیویک و ادعا شما ممنوع ده ها تن از اتومبیل).

هر چه افکار خود را در کنترل اسلحه آن را ریاکارانه و بدبینانه برای هر کسی تظاهر به این خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند و یا متوقف آینده جرم قتل. بی شماری وجود دارد جایگزین برای این تفنگ خاص است که این کار را فقط خوب و حتی محدود, اجازه دهید به تنهایی ممنوع است. در واقع جایگزین برای این exotics (بیشتر برای کانادا) ارزان تر هستند کمتر تنظیم شده و باید ارزان تر مهمات (در بیشتر قسمت ها). به عنوان کسی که ذکر آن خنده دار به انجام این کار و همه برای محدودیت فروش از نیمه خودکار تاکتیکی 12ga تفنگ ساچمه ای با جابجایی mags. ما حتی می توانید خرید تفنگ ساچمه ای قانونی با کوتاه تر بشکه از ما! به عنوان مثال. وجود دارد هیچ محدودیتی در تعداد بی شماری از نیمه خودکار centrefire تفنگ حتی “تاکتیکی” ترسناک هستند. وجود دارد هیچ محدودیت های جدید بر روی اسلحه. ما در حال حاضر محدود به 10 دور در یک مجله. Sooo……

واقعیت این است که دولت ما هرگز چیزی مانند ممنوعیت تمام نیمه خودرو (و یا حتی محدود کردن آنها) اجازه دهید همراه تفنگ ساچمه ای و غیره به دلیل 1) وجود دارد بیش از حد مخالفان (آرا) و 2) این راه خیلی سخت و گران است. به مراتب بهتر است به صورت اتفاقی و “بان کی مون” (اما اجازه می دهد آنها را به پدربزرگ و برای همیشه نگه داشته) چند صدایی ترسناک و به دنبال اسلحه که تنها (واقعا) weirdos خود/عقده روحی (ما ندارد و همان فرهنگ تفنگ برای کامپیوتر ARs و هر چه) دریافت گلف, claps از او پرس که هیچ سرنخی است و فریب خورده 1500 تیتر و جمعیت به طور کلی احساس می کنم مثل کسی که در حال انجام چیزی.

ماموریت انجام شد!
ارسال شده توسط Mirax در 5:09 ب. ظ در مارس 1 [3 علاقه]

وجود دارد حک ناشران برای شکارچیان بومی. و اسلحه/شکار نیز مهم فرهنگ برای بچه ها. و مردم بومی را تا 5 درصد از جمعیت و در حال رشد است. محدود کردن اسلحه های طولانی فقط به بومیان هنوز هم رفتن به ترک مقدار زیادی از حقوقی تفنگ شناور در اطراف.

بنابراین ممنوعیت bolt action شکار تفنگ قصد ندارم به اتفاق می افتد. مردم در حال حاضر نیاز به یک مجوز برای اسلحه های طولانی است که باید به طور مرتب تمدید می شود, لغو در هر زمان با اجرای قانون و نسبتا دشوار است برای گرفتن در وهله اول می گویند سه بار به عنوان سخت به عنوان یک گواهینامه رانندگی. و نوسازی نیاز به صدور گواهینامه. وجود دارد در حال حاضر قوانین نیاز به امن قفل شده است و ذخیره سازی.

متهم به جرم است ؟ تمام اسلحه ها بلافاصله دست گرفت. محکوم است ؟ اسلحه خود را در حال بازگشت نیست و شما نمی توانید خرید جدید اسلحه گرم تا زمانی که شما اتمام هر جمله آزادی مشروط و یا عفو مشروط. جنایت مجرم هرگز می توانید خرید یکی دیگر از اسلحه گرم.

بسیار از این در حال حاضر اتفاق می افتد اما ما لازم نیست که جنایات ما قوانین و ساختار متفاوت است. و ما به طور کلی نمی محدود کردن آزادیهای شهروندی را که باید تکمیل جملات. به عنوان مثال: یکی می توانید در اینجا حتی در حالی که زندانی.

تپانچه نیاز نمی تواند بزرگتر از کالیبر 38 یا بشکه بیش از 5 اینچ است.

غالب نظریه در کانادا متفاوت است. هر بشکه درجه حداقل 4″ و به بزرگتر از .32 کالیبر. بالا که سلاح ها محدود است که ویژه گواهینامه مورد نیاز زمین پشت چک سازی محدودیت انتقال محدودیت و اساسا تنها قابل استفاده در محدوده مجاز (یعنی:نه جنگل) و شما تنها مجاز به حمل و نقل بین برد و صفحه اصلی. هر چیزی که برآورده نمی مورد نیاز آن ممنوع است (به عنوان مثال: همه تپانچه (بشکه طول کمتر از 18″) یا محدود و یا ممنوع است). ترس است که به راحتی سلاح های پنهان.

این احمقانه اعلام شده به سرفصل و به دولت نقاط برای انجام کاری

این چیزی است که من گفتن بود خواهر من که این بود که در رادیو بود ، هر چند گنجاندن AR-15 مدل مهم است; آن را بسیار محبوب پلت فرم. این محدودیت را ندارد هر چیزی مانند یک تاثیر قابل توجهی در کوتاه مدت است. اما آن را تضعیف برخی از افراد از وارد شدن به ورزش تیراندازی و اگر تنها رسم به این است که یک خاص “سرد” به دنبال سلاح من واقعا یک مشکل با آن است.

این که چرا یک موضوع واحد تفنگ رای دهندگان در کانادا احمقانه است IMO. همه چیز در حال رفتن به عقب و جلو در اطراف جایی که آنها در حال حاضر (و شده است برای چند دهه) اما من نمی بینم ما رفتن یا کامل استرالیا و یا در ایالات متحده آمریکا.
ارسال شده توسط Mitheral در 5:27 PM در مارس 1 [5 علاقه]

من قبول را با استفاده از 100% ثبت نام bolt action rifles با سریال مهمات برای استفاده توسط بومی معاش شکارچیان تنها.

سریال مهمات قابل توجهی هزینه بار فقیر (به عنوان مثال: شکارچیان بومی). من شرط می بندم آن را دو یا سه برابر هزینه و عارضه نیاز به پیگیری که خریدم چه معنی تا حد زیادی کاهش می یابد و دسترسی.
ارسال شده توسط Mitheral در 5:39 PM on May 1

هر چند گنجاندن AR-15 مدل مهم است; آن را بسیار محبوب پلت فرم.

حتی پس از آن اکثر (همه) علیرضا پلت فرم تفنگ/معادل شد و در حال حاضر محدود شده است. که در آن نقطه شما نه تنها باید متعهد از طریق صدور مجوز و اکتساب اما دقیق در مورد ذخیره سازی و حمل و نقل ، دولت در حال حاضر می دانستم که نام و نشانی از هر قانونی صاحب این سلاح ها و به طور خاص در تایید خرید خود را. این تفنگ نیست ضربه خرید (مانند آنها را می توان در ایالات متحده) و در حال حاضر نمی تواند متعلق به ناشناس. اگر هدف این است که برای جلوگیری از کشتار دسته جمعی با استفاده از این سلاح چگونه این تغییر هر چیزی ؟ کسی که با پول ظرفیت ذهنی و مهارت های سازمانی مورد نیاز برای به دست آوردن یک RPAL است که نمی تواند منصرف از هر جرمی که قصد ارتکاب این ممنوعیت است. و اگر شما هیچ کدام از این عوامل را به نفع خود وجود دارد تقریبا صفر شانس شما می توانید دست خود را در یک. و اگر شما grandfathering آنها به جای تصرف آنها بلافاصله پس چه نقطه دیگر از دود و آینه و خاموش مردم که در حال حاضر بسیار بعید به رای شما ؟
ارسال شده توسط Mirax در 5:53 PM on May 1

Mitheral من درست خواهد بود با داشتن مهمات هزینه یارانه, FWIW.
ارسال شده توسط seanmpuckett در 5:54 PM در مارس 1 [2 علاقه]
در ژانویه من دلتنگ در همه وجود ندارد و زندگی در کانادا برای 15 سال گذشته.

در ماه فوریه شروع کردم به گرفتن یک کمی دلتنگ

در ماه مارس من کامل دلتنگ.

در حال حاضر من دو بار به عنوان دلتنگ.
ارسال شده توسط srboisvert در 6:12 PM on May 1

1 2 3 4 5

لینک به Cabelas کانادا برای تفنگ در فروش اگر شما نمی خواهید به کلیک کنید – من فکر می کنم بسیاری از کانادایی ها خواهد بود شوکه کنید که همه کسانی که سلاح گرم نیست فقط حقوقی (و ارزان) آنها نامحدود و آنلاین در دسترس در درب خود را در یک هفته یا بیشتر (اگر شما مجوز). همه نیمه, 9mm یا ناتو (یا 12ga برای “تاکتیکی” تفنگ ساچمهای[!!!]), همه “تاکتیکی”, “سرد به دنبال” سیاه اسلحه. بله وجود دارد تفاوت های فنی اما برای تمام اهداف عملی چه تفاوتی بین این تصادفی بدون محدودیت untracked مجموعه ای که من پیدا کردم در 2 دقیقه و تفنگ ممنوع است ؟ تا به هر کسی که خواسته ترودو یا بیل بلر که سوال ؟ فراموش خبرنگاران حتی می دانم باید بپرسم ؟
ارسال شده توسط Mirax در 6:16 PM on May 1 [1 علاقه]

مردم در حال حاضر نیاز به یک مجوز برای اسلحه های طولانی است که باید به طور مرتب تمدید می شود, لغو در هر زمان با اجرای قانون و نسبتا دشوار است برای گرفتن در وهله اول می گویند سه بار به عنوان سخت به عنوان یک گواهینامه رانندگی.

من از این پست و Mitheral را از دیدگاه های بعدی با این حال: FAC فرایند بسیار ساده تر از گرفتن گواهینامه رانندگی. من مشکلی ندارم با این, اما من به نگاه و/یا اقدام با هر دو در اینجا در B. C.

من تحت تاثیر قرار با مقررات جدید آن محدود نمی, نیمه سلاح های خودکار که می تواند یک تغییر معنی دار به جای چیزی نمادین – به درک ارزش نمادها من که مقررات درک شده است توسط بسیاری به عنوان یک چیز خوب است.
ارسال شده توسط not_that_epiphanius در 6:23 PM on May 1

2) این راه خیلی سخت و گران

ما آن را در استرالیا. به اندازه مشابه کشور مشابه جمعیت. ما تا به حال نشده یک قتل عام پس از.

البته ما نمی مرز یک تفنگ crazy کشور بلافاصله به جنوب اما می توان آن را انجام داده است.
ارسال شده توسط دود در 6:24 PM on May 1

CTRL-F Kriss بردار – نه در محدود لیست در کانادا.
او می گوید: با خوش بینانه… هنوز ؟
ارسال شده توسط bartleby در 6:49 PM on May 1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escort