لاورنسویل به ارائه کمک با ابزار پرداخت

لاورنسویل ارائه شده است 2 میلیون دلار ارزش کمک به مشتریان ابزار که با داشتن مشکل پرداخت پول گاز خود را و صورتحساب برق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کمک شامل اعتباری سپرده, پرداخت, طرح و برنامه ای است که برای پرداخت یک صورتحساب ماهانه.

هفتم پرداخت قبض برنامه بودجه با 100.000 دلار از ارتش رستگاری را پوشش می دهد هزینه یک ماه قبض آب و برق در یک دوره 12 ماهه. برای استفاده از این برنامه تماس بگیرید نجات ارتش در 770-724-1660 و یا ایمیل و یا تماس لاورنسویل را به مرکز خدمات مشتری در [email protected] یا 678-407-6675.

ابزار مشتریان همچنین می توانید گسترش صورتحساب و پرداخت بیش از شش ماه اگر آنها نیاز مالی. به ترتیبات برای انجام این کار تماس با شهر در 678-407-6675 یا [email protected]

و شهر بازپرداخت خواهد شد مورد نیاز برای سپرده ابزار خدمات پس از یک سال از خوب پرداخت به جای دو عنوان هنجار. مبلغ سپرده متفاوت است و بر اساس سابقه اعتباری مسکونی برای کاربران اما شهر مدیر چاک Warbington تخمین زده می شود آن را بین $100 و 800 دلار برای بسیاری از مشتریان. برای کاربران تجاری سپرده است بر اساس سال قبل بالاترین ابزار مصرف و محدوده از $100 به $5,000. این پول خواهد شد به عنوان یک ابزار پرداخت اعتبار و شهرستان تخمین می زند که می تواند انتشار 2 میلیون دلار برای ساکنان به صرف جاهای دیگر.

این شهرستان گفت: بیش از 3200 کسب و کار و مشتریان مسکونی تحت تاثیر قرار خواهد.

“قصد ما این است که برای پوشش بیشتر از یک لایحه” Warbington گفت. “این چیزی است که ما احساس یک معامله بزرگ است. تزریق 2 میلیون دلار آن را واقعا می تواند کمک به مبارزه مردمی این روز است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im