به بیرون درز پنتاگون یادداشت هشدار از COVID-19 جهان بدون واکسن تا تابستان سال 2021

یک درز پنتاگون یادداشت به یک نظامی در وب سایت های خبری گفت: وزارت دفاع ایالات متحده باید آماده به کار در یک “جهان پایدار” coronavirus محیط زیست بدون یک واکسن موثر حداقل تا تابستان 2021.

“ما باید یک مسیر طولانی پیش رو امکان واقعی از حیات COVID-19” می خواند یادداشت که با توجه به وظیفه و هدف شد نویسنده, برای وزیر دفاع علامت Esper اما هنوز نمی خرس امضای خود را. “ما در حال حاضر باید دوباره تمرکز توجه ما بر از سرگیری ماموریت بحرانی افزایش سطح فعالیت و آماده سازی های لازم باید قابل توجهی تجدید حیات COVID-19 رخ می دهد بعد از این سال است.”

پوشش کامل: CORONAVIRUS

یک سخنگوی پنتاگون گفت: این سند بود که منسوخ شده اما ارائه هر گونه نظر دیگر.

این یادداشت آماده شد Kenneth Rapuano دستیار وزیر دفاع برای دفاع از میهن و امنیت جهانی است. معلوم نیست اگر Esper دیده بود این یادداشت و سند نشده است به طور رسمی منتشر شد.

چرا ما این داستان

در صبح ما تیم ازدحام ما بحث در مورد داستان که “سخن گفتن.” مردم در ابتدا به دنبال نیروهای رانندگی در جهان, آنهایی که ما می توانید توضیح دهید که از طریق ما تجربه جمعی. این یک مثال است.

“همه شواهد نشان می دهد ما خواهد بود عامل در جهان-ماندگار COVID-19 محیط زیست در ماه های پیش رو” این یادداشت را می خواند. “این به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که در مقیاس گسترده ای ایمنی از طریق ایمن سازی و برخی از ایمنی پس از بهبود از ویروس.”

این یادداشت را انتشار می آید زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار متحده به بازگشایی در این بیماری همه گیر.

به گزارش آسوشیتد پرس جمهوریخواه فعالان سیاسی در حال استخدام “بسیار pro-مغلوب ساختن پیشی جستن” پزشکان در تلویزیون به تجویز احیای اقتصاد ایالات متحده به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است بدون انتظار برای دیدار با ایمنی معیار پیشنهاد شده توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

این طرح مورد بحث قرار گرفت در مارس 11, کنفرانس تماس با یک کارمند ارشد برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین سازماندهی شده توسط CNP عمل وابسته ایران-تراز وسط قرار دارد شورای سیاست ملی. یک درز ضبط hourlong تماس ارائه شد به آسوشیتد پرس توسط مرکز رسانه ها و دموکراسی مترقی ناظر ،

برای ثبت نام در انتخابات ما 2020 عضویت در خبرنامه

CNP اقدام بخشی از صرفه جویی در کشور ما ائتلاف اتحاد محافظه کار فکر می کنم مخازن سیاسی و کمیته های تشکیل شده در اواخر ماه آوریل به پایان دولت مستندات اجرا در پاسخ به این بیماری همه گیر. دیگر اعضای این ائتلاف عبارتند از: FreedomWorks, بنیاد آمریکایی قانونی شورای بورس و Tea Party Patriots.

احیا اقتصاد دیده می شود به عنوان مهم برای تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد امیدوار است و در حال رشد تبدیل شده تمرکز کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس.

تیم Murtaugh این تهمت کمپین ارتباطات مدیر تایید به AP که تلاش برای جذب پزشکان برای علنی در حمایت از رئیس جمهور در جریان است اما او کاهش یافته است می گویند زمانی که ابتکار عمل را نورد می شود.

“هر کسی که می پیوندد یکی از ما ائتلاف است vetted,” Murtaugh روز دوشنبه گفت:. “و بنابراین کاملا بدیهی است که همه ما ائتلاف معتقدان به سیاست ها و می گویند چیزهایی هستند که البته دقیقا simpatico با آنچه که رئیس جمهور معتقد است. … رئیس جمهور شده است صریح در مورد این واقعیت است که او می خواهد به کشور بازگشت باز به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

در مارس 11, تماس نانسی Schulze, یک ایران فعال است که ازدواج سابق Rep., کیر Schulze, R-پنسیلوانیا گفت که او تا به حال داده شده کمپین یک لیست از 27 پزشکان آماده به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشایی فشار.

“وجود دارد یک ائتلاف از پزشکان که بسیار pro-مغلوب ساختن پیشی جستن که تهیه شده است و در آینده هم برای جنگ های پیش رو در مبارزات انتخاباتی در مراقبت های بهداشتی” شولز گفت: در تماس است. “و ما پزشکان است که در حال … در ترانشه است که گفت:” از آن زمان به بازگشایی شده است.’ ”

این ایده به سرعت به حمایت از مرسدس Schlapp, یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور ارشد که قبلا خدمت دو سال به عنوان رئیس جمهور مدیر ارتباطات استراتژیک.

“آن نوع از بچه ها که ما باید می خواهید برای دریافت کردن در تلویزیون و رادیو به کمک فشار پیام” Schlapp گفت: در تماس است. “آنها در حال حاضر بررسی شده است. اما آنها نیاز به قرار دادن بر روی صفحه نمایش” شولز پاسخ داد.

Schlapp شوهر توافق کردند که رئیس جمهور شدن است انتقاد برای ظاهر نیست به دنبال مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی. مت Schlapp رئیس محافظه کار آمریکا اتحادیه اروپا که سالانه میزبان محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس با حضور محافظه کار منصوب كرد.

“رئیس جمهور خواهید برای دریافت با برچسب جعلی رسانه های خبری به عنوان غیر مسئولانه و نه گوش دادن به پزشکان” مت Schlapp گفت: در تماس است. “و بنابراین ما باید به gird كمر خود را با بسیاری از مردم دیگر. بنابراین من فکر می کنم آنچه نانسی صحبت کردن در مورد … در این مقطع حساس که ما در آنها برجسته.”

مت Schlapp گفت: AP در روز دوشنبه که او ایستاده بود پشت چه او گفت به بیرون درز تماس بگیرید.

“بزرگ وجود دارد پویا در رسانه ملی است که نمی خواهد به رئیس جمهور تهمت هر اعتباری,” او گفت:. “این مهم است برای دریافت پیام وجود دارد که بسیاری از مردم بعد از بهبود از تاج. اکثر مردم در معرض خطر فانی با تاج و ما با خیال راحت می توانید باز کردن اقتصاد است.”

به عنوان چند فرمانداران جمهوریخواه نقل مکان کرد و در هفته گذشته به آسانسور خود را به دولت مستندات ملی گروه هوا استفاده شده توسط CDC به پیش بینی COVID-19 عفونت و مرگ و میر را دیدم مربوطه افزایش دهد. CDC در حال حاضر پیش بینی های ایالات متحده خواهد شد بیش از 100,000 مرگ و میر در ژوئن 1, یک نقطه عطف است که قبلا نمی شد پیش بینی رخ می دهد تا در تابستان.

از روز شنبه بیش از 1.5 میلیون آمریکایی در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با بیش از 91,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im