ترک ضد عفونی کننده دست در وسایل نقلیه خطر آتش سوزی: آلبرتا پزشکان

ادمونتون — پزشکان در آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی می گویند مردم با استفاده از ضد عفونی کننده دست زمانی که آنها را نباید ترک آن را در اتومبیل های خود را برای بیش از حد طولانی به دلیل آن می تواند منجر به یک آتش سوزی.

مشاوره در می آید روزانه COVID-19 خبرنامه توزیع به پزشکان داوطلب و کارکنان توسط AHS رئیس جمهور دکتر ورنا یی و ارشد پزشکی سلامت افسر دکتر لورا مک دوگال.

آنها گفتند: شستن دست با آب گرم و صابون است که هنوز هم بهترین راه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اما آنها اشاره کرد که همیشه عملی که در خارج از خانه یا در محل کار.

“مانند بسیاری از مردم با استفاده از ضد عفونی کننده دست محصولات به عنوان یک جایگزین برای شستن دست, زمانی که آنها هستند و در مورد” Yiu و McDougall نوشت: در روز پنجشنبه در خبرنامه.

با ضد عفونی کننده دست در تامین کوتاه مدت بسیاری از کارخانه های لبنی, مشروب و جامعه مبتنی بر شرکت ها شروع به ساخت خود را با الکل بالا که گفتند باید بین 60 تا 90 درصد است.

یی و مک دوگال گفت: نه به ذخیره هر گونه ضد عفونی کننده دست در ماشین خود را برای مدت زمان طولانی.

“با تمدید قرار گرفتن در معرض درجه حرارت بالا الکل در ضد عفونی کننده دست در نهایت تبخیر باعث آن را به از دست دادن اثر خود” آنها نوشت. “علاوه بر این وجود یک پتانسیل خطر آتش سوزی به ذخیره سازی ضد عفونی کننده دست در ماشین خود را.

“در گرمای شدید آن می تواند آتش با توجه به آن الکل بالا.”

سخنگوی با AHS گفت: او نمی داند که از هر گونه صدمات به علت ضد عفونی کننده دست آتش سوزی در آلبرتا اشاره کرد این فقط یک هشدار عمومی از پزشکان.

وجود دارد این است که موارد ذکر شده در مجلات پزشکی — از جمله یکی از 2011 مراقبت های بهداشتی کارگران که سوزانده شد زمانی که او یک سیگار روشن بعد از استفاده از ضد عفونی کننده دست.

National Fire Protection Association در ایالات متحده نیز هشدار در اواسط ماه مارس در مورد احتمال اگر چه آن اشاره کرد وجود دارد باید یک منبع احتراق برای یک آتش سوزی رخ می دهد. آن گفت احتراق خود به خودی بسیار بعید است مگر اینکه یک خودرو بودند برای رسیدن به درجه حرارت شدید است.

رئیس آتش مارشال در Lethbridge, یک شهر در جنوب آلبرتا اضافه شده صدای خود را به هشدار جمعه.

“در حالی که ضد عفونی کننده دست است منبع خوبی برای محافظت در برابر انتقال COVID-19 وجود دارد افزایش خطر آتش” نوشت هیت رایت. “بر اساس الکل دست عفونی بسیار کم flashpoint (متوسط که در آن بخارات آتش اگر با توجه به یک منبع احتراق) با توجه به درصد الکل مورد نیاز در این محصولات است.

“The flashpoint از دست عفونی است که در حدود 20 درجه سانتیگراد است.”

او پیشنهاد کرد دست عفونی ذخیره شده در یک جای خشک و خنک.

مقامات بهداشت در آلبرتا همچنین توصیه می کنند افرادی که از مصرف ضد عفونی کننده دست و نگه داشتن آن از دسترس کودکان.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید در 22 مه سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de