لئو Mazzone به یاد می آورد آماده بریوز کوزه برای کوتاه 1995 فصل

لیگ اصلی بیس بال را باز روز شده خواهد بود و پنج روز از شنبه. به جای بیس بال — مثل بقیه جهان نشسته گیر در انتظار الگو با توجه به شیوع کروناویروس.

در نهایت بیس بال می کند به امید شروع یک کوتاه فصل است. سوالات شایع در حال اجرا هستند که چگونه این لیگ خواهد شد در مورد به خصوص در چگونه آن را در دسته یک مینی بهار آموزش برای آماده سازی بازیکنان دوباره به صورت منظم تخته سنگ.

آخرین بار MLB تحمل یک برنامه کوتاه بود و در سال 1995 زمانی که 162-بازی تخته قطع شد به 144 به دلیل اعتصاب. این اعتصاب به پایان رسید در مارس 2, زمانی که جایگزینی بازیکنان رد شد و باز روز آمد 23 روز بعد.

“مطلب: بازبینی عجیب و غریب بهار 1995

در حالی که در این فصل خواهد بود کمرنگ بیشتر از 18 بازی تاریخ را فراهم می کند تا حدودی از طرح با توجه به منادی سابق بریوز تبادل مربی لئو Mazzone.

Mazzone و 71 بود و سازمان تبادل مربی از 1990-2005 کار با افسانه ای ‘سه’ از گرگ Maddux جان Smoltz و تام Glavine همراه با یک دسته از دیگر چشمگیر, استارت, Steve اوری و کنت Mercker در میان آنها است.

Mazzone وظیفه بود با آماده بریوز کوزه در سال 1995 زمانی که تیم در نهایت از طریق شکست و برنده سری جهانی در نتیجه چگال فصل است. به عنوان او به یاد می آورد آن را بیش از حد دشوار آماده سازی خود را از کوزه در یک جدول زمانی کوتاه تر.

“ما در آغاز بهار ما در مد نرمال” Mazzone گفت. “ما می خواستیم به آنها را آماده برای پنج نوبت به جای هفت هشت یا نه. توسط خود سوم یا چهارم شروع آنها تبادل عمیق تر در بازی. ما چیزی را تغییر دهید دیگر از آماده سازی آنها برای پنج نفر به عنوان مخالف به هفت. ما نگه داشته و یک روال عادی.”

Mazzone درست بود: در بریوز’ پنج بازی در سال 1995 چهار تا از خود شروع رفت و پنج نوبت: Maddux, Glavine, Smoltz و Mercker. اوری رفت 3-1/3 اما بیش از پنج در تفرج بعدی خود را.

Maddux, Glavine و اوری آمار هفت فریم در چهارم خود را شروع می شود. Smoltz و Mercker آمار هشت در چهارم خود را. در حالی که کوزه نمی رویم به عنوان عمیق به بازی در این دوران آماده سازی مشابه باقی می ماند.

Mazzone احساس استارت نیاز به سه یا ترجیحا چهار شبیه سازی شروع به ساخت تا برای فصل. این بود که هیچ تفاوتی برای مسکن که تنها به پرتاب خود را به طور منظم برنامه ریزی شده روز. Mazzone تخمین زده می شود حدود سه هفته از یک مینی بهار آموزش لازم است. که می خواهم چین با سال 1995 برنامه.

کمیسیون پاسخگویی و عدالت را بیشتر از مکالمه ما با Mazzone بعد از جمله اش بیشتر خاطراتی از آماده برای ’95 فصل و افکار خود را در حال حاضر روز بریوز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de