ماسرو — همسر لسوتو نخست وزیر بود به قید وثیقه آزاد شد یک شبه پیش از محاکمه برای قتل همسر قبلی او وکیل گفت: اما پلیس گفت: آنها می ترسید او می تواند فرار از عدالت اگر اجازه سفر به خارج از کشور به دلایل پزشکی.

Maesaiah Thabane بازداشت شد و به اتهام این هفته برای قتل نخست وزیر توماس Thabane را از همسر جدا Lipolelo بود که به ضرب گلوله در نزدیکی خانه اش در لسوتو پایتخت ماسرو در 14 ژوئن سال 2017 در سن 58.

Maesaiah که در حال حاضر 42, تکذیب هر گونه گناه در مورد.

Thabane در حال حاضر 80 در زمان کار دو روز پس از کشتار و سپس دو ماه بعد او و Maesaiah ازدواج کردم.

مورد حیرت زده شهروندان لسوتو یک پادشاهی مستقل دروغ گفتن در وسط آفریقای جنوبی رشته کوه.

دادگاه در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای Feb. 18 اما وکیل او Rethabile Setlojoane گفت Maesaiah Thabane خواهد سفر به آفریقای جنوبی روز پنج شنبه برای یک معاینه پزشکی.

“مشتری من است که به عنوان وثیقه. او هنوز هم بی گناه که خلافش ثابت توسط دادگاه قانون است. او نه یک پرواز خطر” Setlojoane به رویترز گفت از طریق تلفن.

Setlojoane گفت: او نمی خواهد اظهار نظر در مورد اتهامات علیه مشتری خود را به عنوان او تا به حال هنوز برای ورود به یک درخواست.

پلیس ترس

معاون کمیسر پلیس (DCP), Paseka Mokete گفت: پلیس می ترسید مظنون در حال حاضر می تواند فرار از عدالت است.

“تا به حال ما که اجازه مخالفت با وثیقه ما را مطرح کرده اند و احتمال فرار او گفت:” رویترز اشاره کرد او ناپدید شده بود که پلیس در ابتدا سعی کردم به سوال او.

“ما از این دیدگاه که باید از او جست و خیز کشور از آن خواهد شد بسیار آسان برای او (برای فرار),” او گفت:, و اضافه کرد که اگر او موفق به تبدیل آنها به دنبال کمک از آفریقای جنوبی مقامات برای به دست گرفتن او.

Lipolelo و Thabane بودند که رفتن را از طریق یک acrimonious طلاق در زمان قتل او.

Mokete گفت: پلیس بر این باورند Maesaiah Thabane استخدام کرده بود هشت ترور برای کشتن Lipolelo و تا به حال نه در واقع شده است در حال حاضر در تیراندازی خودش.

Mokete گفت: پلیس سعی کرده بود در ماه دسامبر به سوال نخست وزیر پس از آن پیدا شد که تلفن خود را به حال شده است استفاده می شود به تماس یکی از بازی assassins مدت کوتاهی پس از کشتن, اما که Thabane گفته بود اعضای خانواده همیشه استفاده از تلفن خود را.

“ما هنوز برای تعیین اینکه آیا یا نه او مشکوک” او گفت:.

Thabane کاهش یافته است به صحبت علنی در مورد این مورد. (گزارش اضافی توسط تیم ایرانی ویرایش توسط گرت جونز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im