اجازه دهید من ببندید که کمربند ایمنی را برای شما

چگونه کرنل مبدل رانندگان به ارزیابی عمومی واکنش به خودروهای — آن ممکن است نگاه و بوی شبیه به یک شوخی است اما پانسمان کسی که به عنوان صندلی ماشین است که یک تلاش جدی. یک تیم از کرنل تکنولوژی led یک مطالعه که در آن یک فرد مبدل شد به عنوان صندلی ماشین در حالی که رانندگی را از طریق چندین شهرهای بین المللی برای ارزیابی عمومی در واکنش به وسایل نقلیه بدون راننده.
ارسال شده توسط cenoxo (13 کل نظرات) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
همان چیزی که انجام شد در باز شیرین کاری صحنه یکی از فیلم Austin Powers. یک نگاهی از نزدیک در که رانندگان صندلی در Jaguar.
ارسال شده توسط smcameron در 11:19 AM در آوریل 25 [4 علاقه]
من به یاد داشته باشید که ویدئو faking کردن خودمختار خودرو جمعیت برای چند اینترنت چرخه وجود دارد احتمالا چند توییتهایی شگفت زده چقدر کرنل برنامه شروع به پریدن کرد و جلوتر از SDC بسته است. سپس عمیق اینترنتی ناله.
ارسال شده توسط sammyo در 11:21 AM در آوریل 25
داشتن واقعی راننده بودن مبدل به عنوان یک صندلی ماشین در فیلم ها بسیار رایج است. به ویژه هنگامی که شما نیاز به فیلم بازیگر رانندگی ماشین در یک شیرین کاری و شما نیاز به مسافر صندلی خالی در قاب. راه است که بازیگر می تواند عمل کند و یک متخصص می تواند رانندگی ماشین بدون کشتن/صدمه زدن به مردم است.
ارسال شده توسط استقلالی در 11:48 AM در آوریل 25 [3 علاقه]
در اینجا است که یک عکس gif نشان میدهد که چگونه به خصوص قابل توجه در این حمله 2 فیلم برداری شده بود از جمله cameraperson مبدل به عنوان یک مسافر صندلی جلو.
ارسال شده توسط chappell, آمبروز در 12:10 بعد از ظهر در 25 آوریل [4 علاقه]
نبود یک داستان از یک زن و شوهر از سال پیش که در آن پلیس کشیده بیش از آنچه به نظر می رسد مستقل تنها برای پیدا کردن راننده بود و لباسهای در همان راه به عنوان این مطالعه ؟ گوگل ظاهرا هیچ حافظه از آن است.
ارسال شده توسط محبوب اخلاق در 12:34 PM در آوریل 25
این باعث بسیار جزئی رسوایی در سی حومه چند سال پیش. بهترین زمانی بود که اخبار محلی گزارشگر با ماشین در چراغ ترمز و تلاش برای مصاحبه با صندلی. “من با اخبار شخص” بود که گرفتن عبارت برای دو دقیقه.
ارسال شده توسط لاستیک دوره سفید اتومبیل در 12:40 PM در آوریل 25 [4 علاقه]
Um کسی که از دست رفته 2014, یوتیوب:
بدون راننده Drive-Thru
ارسال شده توسط bartleby در 12:47 PM مارس 25 [2 علاقه]
من تا به حال سوء ظن در این مورد برای سال در حال حاضر. این است که بر اساس هیچ چیز اما من غریزه و تجربه با دیگر مراسم آشتی ترتیب دادند-کارهای مشابه. اما در اینجا است:

وسایل نقلیه بدون راننده خواهد بود اهداف خرابکاری شوخی سرقت و حتی بدتر. من فکر می کنم قرار دادن یک انسان در یک ماشین (یا هر وضعیت واقعا) منجر به دیگران واکنش دوستانه تر و یا کمتر خصمانه راه به طور کلی. بدیهی است که خشم جاده یک چیز است. اما صادقانه ترین جاده خشم متشکل از کسی فریاد و نه چیزی بیشتر.

من در حفظ و تفکر وسایل نقلیه بدون راننده خواهد بود اهداف برای همه نوع از مسائل و از جمله آشکار نابودی است. آره آره… وجود خواهد داشت و دوربین های دیجیتال و دیگر عامل بازدارنده اما وجود دارد مقدار زیادی از ناراضیان وجود دارد که درمان این چیزها را به عنوان اهداف.
ارسال شده توسط SoberHighland در 12:57 بعد از ظهر در 25 آوریل [3 علاقه]

زندگی تقلید نایت رایدر
ارسال شده توسط zombiedance در 12:58 بعد از ظهر در 25 آوریل [2 علاقه]
آره آره… وجود خواهد داشت و دوربین های دیجیتال و دیگر عامل بازدارنده اما وجود دارد مقدار زیادی از ناراضیان وجود دارد که درمان این چیزها را به عنوان اهداف.

مضاعف به طوری که کسانی که ناراضیان هستند فرفره اقتصاد رانندگان که درک نمی کنند که شرکت آنها در قرارداد به ترتيب با استفاده از کار خود را به سرمایه گذاری در بدون راننده فناوری به قصد جایگزین کردن آنها.

در یک نقطه خاص است که نمیفهمد و افرادی که شغل خود را از دست این آن را شناخته دقیقا چه مقدار از آنها در مورد آن ناراحت. به خصوص با توجه به رانندگی کامیون است که یکی از پرجمعیت ترین مشاغل در ایالات متحده است.

من در حال حاضر تصور اجتناب ناپذیر برای اولین بار دزدی از یک بدون راننده کامیون پر از برخی از فانتزی محصول جدید و هواپیماربایان دور عمدتا به دلیل عدم وجود یک انسان واقعی به طور مستقیم درگیر است. تمام دستگاه های است که می تواند انتقال داده ها مانند فایل های صوتی و تصویری و GPS می تواند داشته باشد که انتقال قطع و هواپیماربایان را باید بیشتر میل به طور کامل از بین بردن هر چیزی که می تواند حاوی شواهدی چون خوب, قتل یک ماشین به آن را فراموش کرده ام آن را تا به حال دیدم شما است مادی متفاوت به قتل یک انسان راننده به آنها را فراموش نکنید آنها شما را دیدم. منظورم این است که حداقل در چشم قانون و دادگاه است که می افتد تحت vandalization و تخریب اموال, اما نه قتل.

کاهش احتمال مربوط و یا آسیب رساندن به انسان دیگری در ارتکاب جرم نیز منجر به آنها را به اهداف از جرم و جنایت تنها به دلیل پتانسیل جرم برای تبدیل شدن به یک “خشونت” جرم اساسا کاهش آنجا که هیچ کس به ارتکاب خشونت علیه.

من همچنین می توانید تصور کنید که ساده تر و جرایم مانند زمان کوچک مجرمان سلب غیر ضروری سیم کشی از داخل یک خودرو بدون راننده به فروش می رسد برای قراضه. و یا هر گونه به راحتی قابل جابجایی های غیر ضروری بخشی, واقعا.

این ایده که هر یک از است که می تواند مانع سنسور است که می تواند کنار قطع و یا تخریب شده به نظر می رسد ساده و بی تکلف به من.
ارسال شده توسط deadaluspark در 1:45 PM در آوریل 25 [3 علاقه]

ما هنوز هم دنبال این خودمختار خودرو بی معنی است. Urgh.
ارسال شده توسط GallonOfAlan در 2:42 ب. ظ در آوریل 25 [1 علاقه]
داشتن یک انسان (یا یک رونوشت از آن) به من می دهد چیزی به تمرکز بر من خشم بر زمانی که آنها به ناچار فاک چیزی.

و آنها خواهد شد. این فقط طبیعت انسان است که بدون توجه به آنچه ما انجام می دهیم ما را چیزی. شاید در یک راه کوچک شاید در بزرگ راه, اما هیچ راهی وجود دارد ما تا به حال خواهد شد که آن را.

که اصل موضوع است.
ارسال شده توسط drivingmenuts در 4:09 ب. ظ در آوریل 25 [2 علاقه]

علاوه بر فوق Austin Powers 2 The Raid 2 مانع با استفاده از “راننده داخل صندلی” ترفند من فکر می کنم شکستن بد از آن استفاده می شود برای این شیرین کاری در S04E05 “تفنگ”.
ارسال شده توسط JauntyFedora در 4:45 PM مارس 25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>