لیسبون — یک روز پس از اتحادیه اروپا خداحافظی دست تکان داد به انگلیس و برخی از اروپا فقیرترین سازمان ملل خواست بلوک رهبران به پیاده سازی یک “تیز و disproportional” برش به کمک آنها پول در دراز مدت بودجه.

اتحادیه اروپا فراهم می کند کمک های شناخته شده به عنوان انسجام کمک های مالی به کشورهای عضو در جنوب و شرق برای کمک به آنها را به سرمایه گذاری در توسعه و سازگاری با غنی تر همسالان به شمال و غرب است.

اما طرح های مختلف توسط به اصطلاح “صرفه” کشورها از جمله مامور پرداخت آلمان در ماه سپتامبر به دنبال کاهش اندازه انسجام بودجه و ضمیمه شرایط که قبلا تعیین مناطق که در آن سرمایه گذاری باید بروید.

با توجه به وب سایت پارلمان اروپا کمیسیون اروپا پیشنهاد تخصیص 41.3 میلیارد یورو ($45.82 میلیارد دلار) به انسجام بودجه برای 2021-2027 دوره های برنامه نویسی را از 63.4 میلیارد یورو را کنار بگذارند در 2014-2020.

پیشنهادات برای کاهش بودجه ساخته شده جوش خون در میان فقیر اتحادیه اروپا سازمان ملل ایجاد یک کوچه بن بست به آینده بلند مدت بودجه آماده شده است.

رهبران تحت تاثیر قرار سازمان ملل برای جمع آوری دوستان از انسجام اجلاس در پرتغالی شهرستان بژا در روز شنبه و در یک اعلامیه مشترک گفت: بودجه برای 2021-2027 “باید حفظ سطح” از بودجه قبلی.

“در زمان اتحاد شکننده تر می شود (پس از Brexit), پیام ما باید به نفع منسجم اروپا” نخست وزیر پرتغال آنتونیو کوستا به خبرنگاران گفت: پس از اعلام به امضا رسید 15 کشور از جمله یک بار-bailed یونان.

بریتانیا اختصاص حدود 15 ٪ از اتحادیه اروپا اقتصاد و بلوک بزرگترین نظامی spender.

در بیانیه سازمان ملل گفت: “هر گونه کاهش در سرمایه گذاری ظرفیت انسجام مناطق غیر قابل قبول خواهد بود” و در این اواخر مرحله دراز مدت بودجه مذاکرات “هیچ ویژگی های عناصر عمده تاثیر منفی باید معرفی شده است.”

هر گونه تغییر را “بی ارزش” تاخیر یک توافق آنها اضافه شده است.

این اجلاس صورت گرفت روز پس از رئيس جمهور از شورای اروپا چارلز میشل به نام یک نشست ویژه با رهبران اتحادیه اروپا در فوریه. 20 به بحث بودجه است. میشل دیدار خواهد کرد چندین نخست وزیر در هفته آینده.

“من کاملا آگاه است که این مذاکرات در میان سخت ترین آنهایی که ما باید به صورت” او نوشت: در نامه ای به رهبران on Jan. 25.

اتحادیه اروپا در حال حاضر بودجه به مقدار 1 ٪ از بلوک در ترکیب درآمد ناخالص ملی (GNI). کمیسیون اروپا پیشنهاد کرده است که هفت سال بودجه در حدود 1.1 تریلیون یورو خواهد بود که در مورد 1.11% از اتحادیه اروپا را در ترکیب GNI.

ترس از نیاز به حفاری بیش از حد عمیق بودجه برای پر کردن شکاف ناشی از مبارزه با تروریسم در اروپا و آلمان پیشنهاد 1% کلاه.

در شنبه اتریش صدراعظم Sebastian Kurz تهدید به وتو بعدی بودجه اتحادیه اروپا اگر این پیشنهاد برای کشورها برای افزایش سهم خود را به 1.11 درصد از GNI است نه اصلاح.

در مصاحبه با اتریش پخش, ORF, Kurz گفت: “اگر این پیشنهاد مطرح در این راه وجود خواهد داشت بدون نیاز به تایید از ما در اینجا, و من فکر نمی کنم از سوی دیگر اتحادیه اروپا net همکاران یا نه.” ($1 = 0.9014 یورو) (گزارش اضافی توسط ژان Lopatka در پراگ جان Revill در زوریخ و فرانچسکو Guarascio در بروکسل ویرایش توسط Clelia Oziel)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de