لیبی Haftar متعهد به امضای آتش بس – فرانسه ریاست جمهوری

پاریس — خلیفه Haftar لیبی در شرق فرمانده نظامی گفت: فرانسه رئیس جمهور او را امضا آتش بس و به آن می چسبد اگر شبه نظامیان مورد حمایت بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت احترام آن یک فرانسوی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در روز دوشنبه.

“مارشال Haftar مطمئن (ما) که او متعهد به امضای آتش بس اما این تعهد را بس اگر شبه نظامیان احترام نمی گذارند می خواند و می گفت: پس از Haftar ملاقات رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در پاریس.

رسمی داد بدون جزئیات بیشتر.

با وجود یک کنفرانس صلح برگزار شد در برلین در ژانویه خشونت افزایش یافته است و در لیبی با رزمندگان در غرب و شرق آماده شدن برای یک جنگ طولانی خارجی به عنوان سلاح سیل در شرق جناح نزدیک نفت بنادر و رقیب اتحاد داد و بیداد بیش از درآمد حاصل از آفریقا بزرگترین ذخایر نفتی.

چندین کشور حمایت جناح های رقیب در لیبی را نقض کرده اند ظریف در, با توجه به سازمان ملل متحد که قبلا به نام امارات متحده عربی و مصر و ترکیه برای نقض تحریم.

پس از کنفرانس برلین در نقض افزایش یافته و سازمان ملل را محکوم کرد و آنها را بدون نام بردن از کشور.

لیبی ارتش ملی به رهبری Haftar و نیروهای هم تراز با سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA) در طرابلس شده اند مبارزه برای کنترل پایتخت را از ماه آوریل سال گذشته است.

امارات متحده عربی و مصر حمایت Haftar در حالی که GNA حمایت ترکیه است. فرانسه متهم شده است از اعطای وام حمایت سیاسی به Haftar اما پاریس را رد کرده است این.

“Haftar یکی از بازیگران اصلی در لیبی politcal صحنه و باید در نظر گرفته شود” ریاست جمهوری با مقام گفت.

این مقام گفت: هیچ برنامه ای برای پاکسازی به ملاقات و یا صحبت می کنند به سر از طرابلس دولت Fayez سراج.

بن بست بر سر نفت است یکی از عوامل متعددی است که می تواند طولانی تقریبا سال جنگ بیش از سرمایه که در آن GNA ماه گذشته امن حمایت نظامی ترکیه از جمله ترکیه و حمایت جنگجویان از سوریه است.

این مقام گفت: پاکسازی را مطرح کرده و این موضوع از روغن حرکت می کند و برای اطمینان از درآمدهای خدمت به همه مردم و منجر به محاصره بنادر بودن برداشته اما Haftar گفت: آن را به حال چیزی برای انجام با او. (گزارش دریایی Pennetier; نوشتن توسط جان ایرلندی; ویرایش توسط لی توماس و تیموتی Heritag)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im