‘زندگی ادامه می دهد’ می گوید برزیل Bolsonaro پس از منفی coronavirus آزمون

ریو دو ژانیرو — برزیل جمهور Jair Bolsonaro که ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده کمتر از یک هفته پیش آزمایش منفی برای coronavirus یک پست در Facebook صفحه گفت: در روز جمعه.

Bolsonaro و برزیل همراهان از جمله وزرای کابینه ملاقات با تهمت و دیگر مقامات ارشد آمریکا هفته گذشته در Mar-a-Lago. یکی از حزب Bolsonaro ارتباطات, منشی, Fabio Wajngarten آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه و در قرنطینه.

در مورد تعامل با یک خبرنگار در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به احتمال زیاد آزمایش برای ویروس.

“تست منفی برای COVID-19 آقای رئیس جمهور جمهوری Jair Bolsonaro,” خواندن Facebook پست در برزیل, بالاتر از یک تصویر قدیمی از Bolsonaro ساخت یک زشت و ناپسند محلی حرکت در آشکار پاسخ به برخی گزارش های رسانه ای که در آزمایش اول مثبت بوده است.

Bolsonaro پسر ادواردو توییتی که آزمون خود را تا به حال نیز دوباره منفی. نتایج برای دیگران در هیئت برزیل از جمله Bolsonaro همسر میشل و وزیر امور خارجه ارنستو Araujo اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است. اما Bolsonaro وکیل کارینا کوفه بود که بخشی از هیئت آزمایش مثبت با توجه به برزیل روزانه O Globo.

“زندگی ادامه دارد به طور معمول ما بسیاری از چالش های پیش رو و بسیاری از مشکلات را حل کند” Bolsonaro گفت: در خارج از اقامتگاه رسمی.

او دست تکان دادند به هواداران کرد و آن را بهتر است به لرزش دست خود را.

تست Bolsonaro و بسیاری در حلقه درونی خود اتحادش را تغییر رئیس جمهور تن در یک ویروس است که او را رد کرد و روز سه شنبه تا حد زیادی به عنوان یک “،”

در استرن آدرس به ملت در روز پنج شنبه شب Bolsonaro خواسته هواداران خود را به پیاده روی های برنامه ریزی شده برای آخر هفته به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری است.

برزیل تایید کرده است 98 موارد از coronavirus با توجه به وزارت بهداشت ،

فاکس نیوز و محلی برزیل, روزنامه قبلا Bolsonaro اولیه آزمون به صورت coronavirus مثبت بود.

“او آزمایش منفی کامل متوقف کند” Bolsonaro پسر ادواردو بعد گفته فاکس نیوز. او نه به طور مستقیم پاسخ به یک سوال که آیا برای اولین بار آزمون مثبت بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز جمعه او را به احتمال زیاد آزمایش می شود “نسبتا به زودی” را تکذیب کرد اما این مربوط به تماس خود را با Wajngarten کنار کسی که با او عکس گرفته شده در Mar-a-Lago.

“وجود کسی که آنها می گویند آن است. من هیچ نظری ندارم که او چه کسی است اما من به عکس و آن طول می کشد برای به معنای واقعی کلمه ثانیه,” او گفت:.

“من با رئیس جمهور (Bolsonaro) احتمالا برای دو ساعت اما او آزمایش منفی, به طوری که خوب است.” (گزارش شده توسط Débora مریرا در Rio de Janeiro, گابریلا ملو در سائو پائولو و لیزا لمبرت در واشنگتن; نوشتن توسط استفان Eisenhammer; ویرایش توسط دن Grebler, Rosalba اوبراین و دانیل والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de