‘زندگی’ سیل submerges central Michigan شهرستان پس از دو سد شکسته

سیل به عنوان بالا به عنوان پنج پا مستغرق بخش هایی از شهر میدلند در مرکزی میشیگان در روز چهارشنبه پس از باران های سنگین ناشی از تورم رودخانه سرریز آن بانک ها و نقض دو در نزدیکی سدها اما وجود دارد هیچ گزارش فوری تلفات.

خدمات ملی آب و هوا (NWS) هشدار داد که از “زندگی” جاری شدن سیل به عنوان سطح آب از Tittabawassee رودخانه در میدلند حدود 120 مایلی شمال غربی دیترویت رسیده تاریخی سطوح و انتظار می رود همچنان در حال افزایش است.

“هرگز در تمام زندگی ما دیده می شود این سد شکست و گفت:” علامت گذاری استخوان, 53, یک صاحب کسب و کار و ساکن شهرستان Midland. “این سیل بد واقعی در سال 86 اما هرگز شبیه به این.”

استخوان که همچنین به عنوان رئیس میدلند هیئت مدیره شهرستان کمیسیون گفت: او خواب نیست خیلی از تخلیه دستور داده شد برای جنوب و غرب طرف میدلند دو شب پیش به عنوان یک احتیاط. او گفت: هیچ آسیب و یا مرگ و میر گزارش شده بود هنوز.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer روز سه شنبه اعلام کرد اضطراری برای Midland County, از جمله شهر میدلند با حدود 40 ، 000 ساکنان پس از چند روز بارش شدید باران منجر به فروپاشی Edenville و سانفورد سدها.

فرماندار گفت: سیل در مرکز شهر میدلند می تواند به حدود نه پا از آب های چهارشنبه. او را باید یک به روز رسانی در شرایط یکشنبه بعد از ظهر.

“وجود دارد یک جریان جاری شدن سیل در بخش هایی از میدلند با چند فوت آب پوشش برخی از خیابان های مرکز شهر میدلند” NWS هواشناس اندرو آرنولد ازفتنه. او گفت: سیل در حال حاضر رسیده پنج پا در بخش هایی از مرکز شهر.

شدید سیل می آید که دولت با مبارزات اقتصادی و اجتماعی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر که می تواند فشار بیشتر منابع و مانع پاسخ به بحران است.

مقامات شهرستان بود دستور ساکنان مناطق آسیب دیده به تخلیه به پناهگاه در این منطقه است.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد بالا آب زني در اطراف ساختمان در مرکز شهر میدلند تا حدودی فرو پل ها و جاده ها.

استخوان گفت: این روستا از سنفورد این سایت یکی از سدهای شده است ضربه سخت.

“بسیاری از کسب و کار در زیر آب. خوشبختانه هیچ یک از فوت و یا صدمه دیده اند,” او گفت:.

او گفت که بسیاری از مردم تا کنون پناه به خارج از شهر با دوستان و بستگان او و نه بررسی پناهگاه صبح روز چهارشنبه.

“مردم در حال کمک به یکدیگر,” او گفت:. “که راه ما هستند. ما خوب شهر میانه.”

در مورد 5,400 مشتریان خارج از حدود 41,000 در منطقه میدلند شد بدون قدرت به عنوان یک نتیجه از جاری شدن سیل.

(گزارش شده توسط ماریا Caspani در نیویورک و غنی مک کی در آتلانتا; ویرایش توسط شفق الیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im