یک لیتهیا سپرینگس مرد محکوم شد چهارشنبه گذشته به دو دوره متوالی به زندگی, جملات برای تجاوز و sodomizing دوست دختر جدا خود در سال 2014, مقامات گفت.

لری جریکو Dunbar, 54 بود به جرم تجاوز به عنف و تشدید لواط حبس نادرست باتری (خشونت) و دو فقره از تشدید حمله Douglas County دفتر دادستان منطقه گفت: در انتشار اخبار.

این حادثه که در محل Candlewood Suites hotel کردن باب آرنولد بلوار شروع سپتامبر. 4, 2014 به طول انجامید و تا روز بعد دادستان گفت.

دانبار و دوست دختر جدا خود در تلاش بودند به “تعمیر روابط خود را” اما که آمد به توقف هنگامی که او را دوست پسر سابق او به نام تلفن, انتشار گفت. دانبار شد “خشم” و شروع به ضرب و شتم او.

او مانع شد او را از خروج از اتاق هتل, برگزاری یک چاقو و یک جفت قیچی به انتشار گفت. او پس از آن بارها و بارها مورد تجاوز او در طی چند ساعت.

هنگامی که او در نهایت اجازه داد تا او را به ترک اتاق هتل, زن, رو به ماشین او و منفجر شاخ چندین بار سعی کنید به کمک به انتشار گفت. دانبار به سرقت رفته بود تلفن خود را به طوری که او نه می تواند پلیس تماس بگیرید.

دانبار قبلا مجرم به تشدید لواط در مورد اما گرجستان دادگاه تجدید نظر معکوس این اعتقاد پس از پیدا کردن این حکم غیر قانونی, مقامات گفت. بعد از آن او تصمیم گرفت برای ادامه یک محاکمه با حضور هیئت منصفه به جای اعتراف به گناه دوباره.

او محکوم شد Jan. 30 پس از چهار روز محاکمه است. با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق دانبار گرفته شده به چرخ تادیبی تسهیلات خود را آغاز کرد بار حبس ابد محکوم کرد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su