زنده از خانه

بن Gibbard است بازی انفرادی زندگی می کنند نشان می دهد از انزوا در خانه خود را هر روز در 7بعد از ظهر EST برای “چند هفته آینده یا بیشتر”.
زندگی می کنند در حال حاضر در اینجا.
برای اولین بار نشان می دهد که دیروز در واقع در اینجا.

هی همه

من می دانم که همه شما واقعا freaked در حال حاضر. من بیش از حد. و در حالی که من افتخار است که ما در حال انجام چیزهایی که لازم است در این لحظه به کمک به صاف منحنی, من می دانم که آن را ترک کرده است همه ما فوق العاده جدا شده است.

اما از آنجا که همه ما در حال رفتن را از طریق این کابوس هم ما کاملا به معنای واقعی کلمه به تنهایی نیست. زندگی ما و داستان ها همه در ارتباط شاید در حال حاضر بیشتر از آنها که تا کنون بوده است.

می شود آن را با DCFC پستی سرویس و یا انفرادی من همیشه سپاسگزار برای افتخار شما ارزانی داشته و ما با انتخاب به جمع یکهو در اطراف موسیقی ما. برخی از شما باید سفر در مسافت های بزرگ و/یا پوسته مبالغ زیادی از پول را برای دیدن ما بازی است و هرگز از دست داده است بر من. بنابراین در این دیوانه و بی سابقه ای زمان, من می خواهم به نفع بازگشت با آمدن به شما.

برای چند هفته آینده من خواهد بود, پخش آهنگ هر روز از خانه من استودیو. ما خواهد بود با جریان در یوتیوب در 4ساعت PST روزانه. ما هنوز در حال کار کردن جزئیات اما من امیدوار به برخی از درخواست ها و شاید حتی یک مهمان یا دو توقف دیجیتالی. اولین نمایش خواهد بود ، آن را هر آينه بود کمی ضعیف و glitchy اما ما میخوایم انجام بهترین های ما.

فردا می بینمت.

xo

بن

ارسال شده توسط lazaruslong (2 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من شنیده ام دیگر نوازندگان در حال انجام این کار بیش از حد (جان لجند Dropkick Murphies) پس لطفا احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن هر گونه زنده از خانه چیزهای را می دانم!
ارسال شده توسط lazaruslong در 4:23 PM در مارس 18
NPR باید یک لیست طور مداوم به روز از اجرای برنامه.
ارسال شده توسط azlondon در 4:58 PM در مارس 18

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>