لوید پیرس بر جامعه بسکتبال به پشت در طول NBA وقفه

این روزها لوید پیرس است که پرواز را از طریق کتاب های صوتی.

میشل اوباما “شدن” “صحبت کردن با غریبه” توسط مالکوم گلدول “این کاتالیست: چگونه به تغییر ذهن هر کسی” توسط Jonah Berger, “Unscripted” توسط موبایل جانسون جونیور یک تعداد انگشت شماری از Ta-Nehisi Coates’ آثار شما نام آن را.

او به پایان رسید به تماشای “ببر پادشاه” و “اوزارک.”

فقط مثل بقیه از ما شاهین’ سر مربی بسیار زمان بیشتری را در خانه در حالی که اجتماعی فاصله میان بیماری همه گیر کوروناویروس با NBA تعلیق آن فصل 11 مارس. او برگزاری تیم زوم جلسات در روزهای یکشنبه رقص در کوچک تر-جلسات گروه که به رهبری دستیار مربیان و گرفتن بازی فیلم به بازیکنان, به طوری که آنها چیزی برای مطالعه و حتی اگر کار کردن در یک باشگاه بدنسازی خانگی واقعا یک گزینه برای آنها (rookie بازیکنان مانند کم مایل به قرمز و د’Andre شکارچی زندگی در مجتمع های آپارتمانی). او صرف زمان با دختر جوان, مایا شادی.

در روح یک سوال مطرح او به بازیکنان خود را (چه کنیم که پربارتر از بازی های ویدئویی Netflix بکشد؟”), او همچنین پیدا کردن راه هایی برای تعامل بسکتبال آتلانتا جامعه و به پشت در طول این زمان بحران.

بدیهی است که پیرس نمی تواند واقعی بازی در حال حاضر سرگرمی بسیاری از ولع مصرف به عنوان آنها در داخل به تلاش و محدود کردن گسترش COVID-19 — شاهین تا به حال 15 بازی باقی مانده که در این فصل متوقف شد و معلوم نیست اگر آنها تا به حال به بازی با آن و یا اگر لیگ را نبرند فصل به طور منظم. حتی کمیسر آدم نقره ای نیست و در عین حال می دانم سرنوشت آن بازی و یا در این سال برگشتی و یا چگونه تاریخ NBA پیش نویس و فصل آینده را شروع خرما می تواند تحت تاثیر قرار.

در میان همه که قطعیت پیرس حل و فصل است به روال میزبانی رایگان هفتگی کلینیک های مربیگری بسکتبال از طریق زوم هر چهارشنبه برای مربیان در تمام سطوح در مترو آتلانتا.

“این راه من است که از دادن آنها به بسکتبال هر کسی که مایل به یادگیری بحث بسکتبال این است که چگونه ما می تواند به اشتراک بگذارید” پیرس گفت. “وجود دارد بسیاری از راه های ما می توانید به اشتراک گذاری و به عقب و این فقط یکی از آن.”

برای پیرس آن را در مورد تمرکز بر خوب حتی در طول یک زمان دشوار است.

“من به طور مداوم در فکر چه هستند مثبت است که در حال بیرون آمدن از همه این” پیرس گفت. “برای من همیشه احساس کرده ام این راه من نمی ترسم برای یادگیری است. من هیچ مشکلی در یادگیری است. من یادگیری از راه های مختلفی که آیا آن را ایجاد یک کلینیک مربیگری و چه معناست و چه نوع تاثیری است که برای دیگران است. هنگامی که شما به دیگران و شما ببینید دیگران نهفته آنچه شما انجام داده ام آن کمک می کند تا شما رشد می کنند. برای من, آن را فقط نشان می دهد که بیشتر من بیشتر من رشد می کنند. بیشتر من کمک به دیگران بهتر از من تبدیل شده است. کمتر آن را در مورد من. بیشتر از این در مورد ‘ما.”

پیرس و همسرش ملیسا نیز آغاز شده آتلانتا تعهد است که می درخشد کانون توجه در دو آتلانتا مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی امید از طریق صابون و آتلانتا جامعه بانک مواد غذایی که کمک به کسانی که با نیازهای فوری طول coronavirus بحران است. امیدوارم که از طریق صابون فراهم می کند منابع غذایی و محصولات بهداشتی شهر را از بی خانمان و unsheltered جمعیت و آتلانتا جامعه بانک مواد غذایی در حال کار برای ارائه گرسنگی را تسکین می دهد.

بسیاری از آتلانتا ارقام اعلام کرده اند حمایت خود را از آتلانتا تعهد از شاهین مربی دن کوین به وینس کارتر به سابق شاهین و زمان پخش دومینیک ویلکینز به رویای مربی Nicki Colle. پیرس و همسرش در حال تطبیق با کمک های مالی تا به $25,000. آنها همچنین ارائه وعده های غذایی برای مراقبت های بهداشتی کارگران در برخی از محلی صلیب سرخ آمریکا مکان در طول ماه مارس (هر دو آنها نیز اهدا خون در اوایل ماه آوریل).

این تعهد یک راه برای مردم را به قرض دادن یک دست کمک به, اما همچنین می دانیم که آنها در حال کمک به چیزی است که حتی اگر آنها نمی تواند کمک به فرد است.

“همچنین در مورد آوردن جامعه ما با هم” پیرس گفت. “اگر ما می تواند ارائه این پلت فرم, اگر ما می توانیم این فرصت را برای حمایت از دو سازمان که در حال انجام کار بزرگ ما در حال کمک به از آپارتمان ما از خانه ما و ما همچنین می دانیم که دقیقا همان جایی که پول ما رفتن.”

که بخشی از منطق بسکتبال درمانگاه و همچنین: کار ساخت آن حتی اگر چیز نمی تواند انجام شود در فرد در حال حاضر.

“همه واقعیت جدید در حال حاضر به هاپ آنلاین و با خودم فکر کردم چرا که نه فقط آنچه که ما انجام داده ایم در حال حاضر بیشتر از آن” پیرس گفت. “من فکر می کنم یکی از چیزهایی که ما همیشه ترک درمانگاه در ماه سپتامبر گفت:” من آرزو می کنم من می تواند انجام دهد بیشتر, من آرزو می کنم من می تواند به شما بچه ها بیشتر است.'”

پیرس میزبانی یک فرد در کلینیک مربیگری در سپتامبر گذشته دو سال بنابراین در یک راه این است که ادامه (مفهوم درمانگاه مدل شد توسط Sixers مربی برت براون که پیرس مربی زیر در حالی که او یک دستیار مربی در فیلادلفیا). درمانگاه ها ادامه خواهد داد تا زمانی که این دوره از اجتماعی فاصله و quarantining به پایان می آید پیرس گفت: یا تا زمانی که او اجرا می شود از موضوعات اما او شک و تردید دومی خواهد آمد. او در حال حاضر برنامه ریزی راه هایی برای ایجاد کلینیک های تعاملی تر ارسال کردن نظر سنجی به مربیان درخواست آنچه که آنها می خواهم برای شنیدن.

موضوعات دور و گسترده طیف وسیعی از جرم و تیراندازی به دفاع به بازیکن توسعه است. سومین درمانگاه صورت گرفت, مارس 15 و ویژه پنج بار NBA کمک رهبر و دو بار NBA MVP استیو نش بود که پیرس هم تیمی در سانتا کلارا و لا جرقه گارد Candace پارکر, WNBA قهرمان و پنج بار WNBA همه ستاره.

پیرس همچنین می خواهد این درمانگاه برای کمک به توسعه صدای خود را جوان تیم دوم-سال شاهین بال کوین Huerter پیوستن به صحبت با مربیان در مورد بازیکن توسعه و بپرسید نش و پارکر سوالات. مایل به قرمز و همکار rookie Bruno فرناندو صحبت کرد در دو درمانگاه.

دستیار مربیان نیز کمک کرده اند با درمانگاه ها و بازها تصویری هماهنگ کننده Dipesh میستری کاهش clips برای پیرس به نشان می دهد به عنوان او راه می رود و مربیان از طریق استراتژی های مختلف و پخش.

“برای من این کار من است” پیرس گفت. “برخی از مردم ممکن است ارزیابی من متفاوت اما من ارزیابی نقش و مسئولیت من به عنوان سر مربی از نظر رهبری… این نه فقط رشد بازیکنان در دادگاه اون دادگاه و من صحبت کردن در مورد آن. من صحبت کردن در مورد اهمیت ما بیرون رفتن در جامعه ما اغلب در مورد اهمیت ما در نقش های ما. ما بسکتبال جامعه است. … ما یک مسئولیت و تعهد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>