لوید پیرس: شاهین یک حذفی تیم فصل آینده

در جلسه تیم چهارشنبه Hawks مربی لوید پیرس نشان داد بازیکن خود را در یک ویدیو که تا به حال شده است در گردش آنلاین.

این کلیپ نشان داد کلیپرز هم تیمی های پل جورج و لو ویلیامز استدلال به جلو و عقب در طول احتمالی خود را از برنده شدن در مقابل 76ers در تاریخ 1 مارس (در آن زمان از ارز کلیپرز trailed با شش امتیاز در سه ماهه دوم).

برای اولین بار پیرس به تیم افکار خود را در فصل آینده — او فکر می کند آنها یک حذفی تیم و آماده سازی است که برای شروع در حال حاضر.

“ما نشان داد بچه های ما که ما صحبت در مورد ‘این چیزی حذفی ذهنیت/رویکرد است'” پیرس گفت. “این چیزی است که بچه ها انجام دهد. آنها یکدیگر را پاسخگو نگه دارید. آنها لازم نیست صبر کنید تا سه ماهه چهارم یا بعد از بازی. آنها این حق در آن وجود دارد در آن بازی کند. نبود یک رویارویی است. که فقط در یک گفتگو در مورد ‘ما باید به این حق در حال حاضر. درک آنچه در آن به معنی. ما باید برای به دست آوردن این حق در حال حاضر.”

جلسه آمد بر روی پاشنه از یک فرد دنباله ای از حوادث برای Hawks. آنها به دنبال دو تا از بهترین خود را برنده فصل اولین بار خود را برنده هر دو بازی یک بازگشت به عقب با یکی از بدترین ضرر و زیان در یک بی توجه 39-نقطه فوران چاه نفت در خانه به shorthanded گریزلیز.

هاوکز هنوز به پیروزی در سه بازی در یک ردیف در این سال است. با جوانان آنها را از صدمات جان کالینز’ 25-بازی تعلیق و عدم تولید از جانبازان مانند Evan Turner, آلن Crabbe و چندلر پارسونز آنها یافت نشد قوام و یا موفقیت است. آنها بوده ام یکی از بدترین تیم در NBA در دفاع (114.2 دفاعی رتبه 28 در لیگ از جمعه).

اما پیرس معتقد است که در بازها’ جوان هسته ای (Trae جوان, Kevin Huerter طب مایل به قرمز, د’Andre شکارچی و کالینز) همه آنها خواهد بود در سال آینده و این تیم را به ظاهر می شود افزایش, با علاوه بر این از مرکز Clint کپلا.

“ما در حال رفتن به سطح بالا” پیرس گفت. “این تیم حذفی تیم و به من گفت: بچه های ما (چهار شنبه). ما یک حذفی تیم. بچه ها در این اتاق خواهد شد که به اینجا درک کنند که. در حال حاضر آن را در مورد درک آنچه در آن به معنی. ما آن را می دانم.”

این یک تغییر شدید از دیدگاه پیرس ساخته شده در رسانه های روز قبل از این فصل آغاز شد: “‘انتظار’ کلمه ای است که نمی خواهد بیرون آمدن از دهان من. این یک کم فشار محیط است که بازیکنان ما خواهد شد.”

هاوکز امید یک گام رو به جلو در این فصل با صاحب تونی Ressler گفت: در ماه دسامبر که برنده بازی بیشتر نسبت به سال گذشته (29-53) در علاوه بر این به بازیکنان جوان در ادامه به توسعه خواهد تعریف یک فصل موفق در چشمان او. در 19-44 با 19 بازی بروید که بهبود رکورد به نظر می رسد بسیار بعید است اگر چه خود 11-12 رکورد گذشته 23 بازی است که بهبود بیش از خود 8-32 ضبط از طریق خود 40.

خوشبختانه هر چند هاوکز در کنفرانس شرق که اجازه می دهد تا برای بیشتر تحرک رو به بالا از کنفرانس غرب.

از 15 تیم در هر یک از کنفرانس های بالای هشت واجد شرایط برای postseason. از جمعه اورلاندو سحر و جادو (27-35) هستند که در هشتم نقطه تنها با یک حاشیه بهتر رکورد از شاهین که 14.

“اگر شما فقط نگاه به شرق و جدول رده بندی و نگاه شما در تیم احساس می کنم مثل ما نیست که دور… اگر شما نگاه در غرب آن را کاملا متفاوت مسابقه” کالینز گفت. “بنابراین من احساس می کنم حتی اگر ما به ایجاد یک اجرا در پایان سال بزرگ اجرا شد و ما به مشاجره ما هنوز هم می تواند در سمت راست وجود دارد.”

برای پیرس آن را یک ماده از شروع کسانی که برنده عادات هر چه زودتر به جای بعد این که آیا آن را بهبود حرکت توپ (هاوکز تا به حال فقط 20 کمک در از دست دادن به ممفیس در مقایسه با 17 گردش) برگزاری یکدیگر پاسخگو تر و یا فقط به طور کلی بازی با شدت بیشتر. حتی اگر فصل خود را به پایان می رسد در اواسط ماه مارس این زمان در اطراف.

“این به آن معنا نیست که ما نمی تواند شروع به واقعا پردازش چه آن را برای ما تبدیل به یک حذفی تیم؟” پیرس گفت. “ما باید به grittier ما باید بیشتر در مورد تیم ما باید بیشتر در مورد تعهد به یکدیگر بهتر است. ما یک تن از استعداد در آن اتاق است.”

این تیم پذیرای پیرس پیام با Huerter تماس وحشیانه دست به ممفیس “آموزش لحظه.”

“همه ما باید آرمان های به دیگری نیست که در این فصل دوباره در سال آینده و ما رو به شکل یک راه برای برنده شدن در بازی هنگامی که ما در حال بازی نیست ما بهترین” Huerter گفت. “ما بازی نمی کند ما در برابر ممفیس اما شما نمی توانید از دست دادن 30 در خانه. این یک مقدار زیادی از چیزهای کوچک. آن را در آینده با هم بودن در بچه ها بیشتر ترس به در برخورد با هم تیمی ها و برگزاری هر یک از دیگر پاسخگو و بازی کمی سخت تر است.”

کپلا که با یک آسیب دیدگی شده اما پنج سفر متوالی به postseason در حالی که با راکت مشترک افکار خود را با این تیم چهارشنبه.

مهارت و استعداد است اما در پلی آف این حیطه است که ماده بیشتر است.

“من اضافه شده چقدر مهم آن این بود که سازگار به رقابت” کپلا گفت. “ما فوق العاده با استعداد و ماهر تیم اما در حال حاضر هدف ما این است که البته در سال آینده رفتن به پلی آف. ما در حال رفتن به مجبور به رقابت بیشتر است که طرز فکر در حال بیشتر سازگار است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im