خرچنگ Theremin:5 سال از سرخوشی spacy حماسه ترنس خراشیده الکترو

این همه را با یک EP در سال 2013 توسط برلین-بر اساس کف دست Trax “سه برش از دیترویت و شیکاگو الهام گرفته از خانه” (به علاوه یک ریمیکس) بر روی یک برچسب با یک تا حدودی خنده دار اما به یاد ماندنی نام: خرچنگ ساختار الکترونیک طرا حی. که EP مجموعه صحنه را برای یک سال اول که برچسب تشکیل دو sub-برچسب ها: یک برچسب سیاه و سفید سری به ویترین بیشتر تپش سبک تکنو و برچسب سفید سری به کشف خانه موسیقی و بیشتر, قدیمی, سبک “هر چند که کمی به هم ریخت” (مصاحبه). جست و خیز پیش رو و با وجود 11 زیر برچسب و خرچنگ توزیع (Discogs x2). آنها به تازگی مشخص شده 5 سال (Resident Advisor) با دو صورت گذشته نگر تالیفات: خرچنگ سنگین کلاسیک و خرچنگ عمیق کلاسیک (Spotify x2). شما همچنین می توانید شیرجه رفتن به رسمی یوتیوب لیست پخش و یا پادکست سری در ساوندکلاود.
ارسال شده توسط گه نور دزد (1 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
نه بسیار مورد بحث در اطراف این قطعات (MetaFilter نظرات جستجو) برچسب است که به برخی از فوق العاده نوازندگان با سخت-به-جستجو برای نام مانند DJ Seinfeld و راس از دوستان (Soundcloud x2) اما DJ Seinfeld حال فوق العاده ضروری مخلوط (Soundcloud; 1001 دولتی tracklists ترانس) چند ماه پشت در حمایت از او 3LP زمان صرف شده دور از تو (Bandcamp).

چند مخلوط از سال 2018: مسیر 8 اتاق دیگ بخار بوداپست x خرچنگ Theremin مجموعه زنده و خرچنگ Theremin رئیس Asquith در Carol (یوتیوب x2)
ارسال شده توسط گه نور دزد در 10:15 PM در فوریه 25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>