دولت های محلی ‘غرق’ در مسابقه برای ردیابی تماس های COVID ایالات متحده

محتوا ي مقاله ادامه داشت

شهرستان هریس گزارش رسید در حدود 60٪ از مردم تازه مثبت به مصاحبه در مورد تماس با ما. به طور کلی، همه گیرشناسان به رویترز گفتند، هدف باید حداقل ۷۵٪ باشد.

مارتا مارکز، سخنگوی شهرستان، رقم 60٪ را “خوب” توصیف کرد اما گفت که شهرستان “به دنبال چگونه به رشد میزان موفقیت ما است.”

سایر بخش ها تلاش می کنند تا افراد بالقوه عفونی را در قرنطینه نگه دارند. در حالت ایده آل، یک ردیاب مخاطبین را به آگاهی می دهد، آنها را برای آزمایش ارجاع می دهد و به آنها توصیه می کند که در خانه و دور از دیگران بموند. سپس کسی در بخش پیگیری تا ببینید که آیا آنها نیاز به هر چیزی برای ماندن در داخل خانه — لوازم خانه تمیز کردن و یا مواد غذایی ، به عنوان مثال. این تضمینی نیست که اونا بیرون نره ولی ردیاب ها میگن که میتونه یه تفاوتی ایجاد کنه

در شهرستان موبایل آلاباما، با شمارش مورد در حال انفجار به بیش از 1،000 مورد در هفته تا اواسط ماه ژوئیه، پیگیری در کنار غیر ممکن بود. مورفل، مدیر نظارت بر بیماری ها گفت: «خوب نمی شود.

برای ماه ها، بخش بهداشت در موبایل تنها بر کارکنان بهداشتی موجود برای ردیابی تماس متکی بود – و همچنین چند داوطلب. مورفل گفت: تا اواسط ماه جولای طول می کشيد تا دو نفر را که به آن کار اختصاص داده شده اند استخدام کند، سمت ی که دولت فدرال قول داده است بودجه اش را تامین کند.

شهرستان هنوز پول دریافت نکرده است، او گفت.

این کمبود منابع در سراسر کشور احساس می شود.

با وجود درخواست کمک، بخش های بهداشت محلی در میزوری اند کم به هیچ COVID-19 بودجه از دولت دریافت کرده اند. در همین حال، دولت به تازگی اعلام کرد بسته 15 میلیون دلاری برای کمک به حمایت از گردشگری، با استفاده از بودجه از قانون مراقبت فدرال — 2.2 تریلیون دلار COVID – 19 بسته امدادی توسط کنگره در ماه مارس تصویب شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im