خرده فروشان محلی شروع به احساس coronavirus خرج کردن

وجود دارد بیشتر مانکن از بدن گرم در macy’s در کامبرلند بازار در صبح روز دوشنبه, به عنوان خریداران شروع به توجه به هشدارها در مورد جمع آوری که در آن آنها می توانند در معرض افراد دیگر و coronavirus.

12:30 p. m. رابرت ویلیس یک مدیر چند درب را از macy’s در خرده فروش لباس وصل کنید حال فروش یک جفت شلوار برای $49.99.

از فروشگاه به فروشگاه, فروش, کارکنان دیده می شود می تواند پیمایش از طریق تلفن های هوشمند صحبت کردن در میان خود و یا تمیز کردن.

“این یک نمونه توصیه” ویلیس گفت.

در حالی که تولید کنندگان از زندگی اصول مانند فروشگاه های مواد غذایی هستند هوازدگی یک موج جزر و مدی از خریداران بسیاری از آجر و ملات خرده فروشان اختیاری کالا در حال شروع به دیدن مخالف: خریداران نشان داده نمی شود.

برخی از عمده فروشگاه زنجیره ای — از اپل به REI به Urban Outfitters — در حال حاضر اعلام کرد بسته شدن تا نزدیکی پایان ماه. بیشتر بسته شدن می تواند در آینده با قدرت به تازگی واگذار شده به رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ به منظور تعطیلی به سرعت شیوع موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

در حال حاضر بسیاری از مثل macy’s هستند باز ماندن و تلاش برای حفظ مشتریان آینده را از طریق درب امیدوار به برداشتن گام های اضافی برای تمیز کردن اما به نظر می رسید فروش سخت دوشنبه.

برخی از پیش بینی رکود در فروش های خرده فروشی مهم دندانه دار در دولت و اقتصاد ملی را به ناچار تاثیر شغل و کارگران زندگی می کند در هفته های آینده هر چند برخی از خرده فروشان بزرگ مانند اپل و اری در حال امیدوار به حفظ پرداخت آن furloughed در آینده نزدیک.

بسیاری از خرده فروشی کارگران زنده بررسی برای بررسی ویلیس گفت. اگر آنها به یک زن و شوهر از هفته بدون پرداخت “و سپس پایین در حال رفتن به سقوط” او پیش بینی کرد.

تاثیر در آتلانتا در حال حاضر بزرگ, با نرم افزار, رویدادهای ورزشی, جلسات کسب و کار و موسیقی و سرگرمی لغو شد. برخی از آتلانتا بزرگترین شرکت ها شده است ضربه سخت از جمله خطوط هوایی دلتا که در روز جمعه اعلام کرد 40 درصد کاهش پروازهای برنامه ریزی شده در طول چند ماه آینده بزرگترین عقبگرد همیشه.

یک Wells Fargo-گزارش-از هفته گذشته با اشاره به تاثیر این ویروس بر رشد سریع مناطق مانند سیاتل است که دورتر همراه در شیوع بیماری از گرجستان است. میزان کاهش سرعت ممکن است آشکار در شغل و درآمد داده برای یکی دیگر از چند ماه آن را گفت.

این گزارش افزود: “با بازار کار آنقدر تنگ برای مدت طولانی بسیاری از کارفرمایان ممکن است انتخاب کردن برای کاهش ساعت به جای کارگران اجازه رفتن. بسیاری از کسب و کارهای کوچک, اما لازم نیست که این منابع به مقاومت در برابر یک رکود طولانی مدت و چند در حال حاضر تعطیل.”

تعطیلات آخر هفته در مراکز خرید محلی آغاز شده OK با جمعیت آینده جمعه شب و شنبه صبح. سپس آن را شروع به کند.

“همه با تعجب چه باید بکنید. این یک وضعیت عادی گفت:” محمد و علی به تنهایی نشسته بر روی یک صندلی دوشنبه در کامبرلند در بازار عینک آفتابی, باشگاه, کیوسک, جایی که او کار می کند.

چند مغازه در بازار باز نمی شود چرا که کارگران را نشان نمی دهد تا او گفت:. “همه به پول نیاز دارد اما چه خوب است که پول خود را اگر شما بیمار یا مرده؟”

در آرزوی مرکز خرده فروشی و پیچیده در شهرستان کاب را در شرق و غرب اتصال Rogina کارتر نشسته پشت پیشخوان از کافه آبی. محل خالی بود در آغاز از ناهار اگر چه بوی مرغ سرخ شده پر از هوا است. پس از یک انتظار کوتاه او کردم یک خانواده است.

کارتر که باز شده است به مدت پنج ماه گفت: بسیاری از مشتریان در حال سرریز از کسب و کارهای دیگر. اما آنها همه تلاش. لوازم ورزشی فروشگاه باز بود اما خالی است. این رستوران ژاپنی بسته شده است. استارباکس تا به حال یک خط از اتومبیل های اطراف بلوک برای درایو را از طریق دلیل ناهار خوری اتاق بسته شد.

وس مور تازه باز EVOfit بدنسازی در اوستلل تا به حال چند موش ورزشگاه بعد از ظهر دوشنبه و مور ماند مشغول سمپاشی سطوح و پاک کردن آنها را.

مور گفت: به طور معمول تمیز کردن خدمه می رود از طریق یک ورزشگاه حداقل یک بار در یک ساعت به آن را پاک. Coronavirus شتاب است که برای هر 10 دقیقه. و شروع دوشنبه شب همه کاربران را از طریق یک درجه حرارت خواننده قبل از ورود به مرکز.

“همه از این است که بدیهی است که مایه تاسف است” مور گفت. “ما افراد بیمار وجود دارد و افرادی که در حال مرگ هستند به طوری که این بسیار جدی است. اما اگر شما نگاه کنید در سمت دیگر آن این است که یک تماس برای تناسب اندام و مردم را به مراقبت از خود.

او ایستاد و اسپری صندلی خود را. سپس او به سمت چپ برای به دست آوردن بیشتر تمیز کردن وسایل.

این وضعیت نگرانی پاتریس Landers صاحب آب من بیش از حد یک اوستلل آب و نوار بهداشتی رستوران در Brookwood مربع در شهرستان کاب.

فقط یک ساعت قبل از او در مورد نزدیک برای او ساخته شده بود تنها در حدود $80.

او به طور مداوم در پاک کردن درها و شمارنده. اما با شروع در روز سه شنبه و او را از کار فروشگاه تنهایی. تمام کارگران دیگر خواهد بود در تماس است.

“ما فقط در تلاش برای قطع در آن وجود دارد” Landers گفت. “ما در حال رفتن به سوار شدن آن را به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم.”

Landers گفت که او شروع به گفتگو با او طلبکاران و رسیده به دولت فدرال برای پرس و جو در مورد اضطراری وام کسب و کار کوچک برای او Brookwood مربع فروشگاه.

“همه ما در حال گرفتن یک ضربه و این و همه ما در حال تلاش برای آن را کشف کردن” Landers گفت. “ما همه در حال رفتن به مجبور به ایجاد برخی از تصمیم گیری های دشوار. من فقط نمی دانم چه کسانی که تصمیم گیری در حال رفتن به.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im