به روز رسانی محلی: مرد ID می خواهم در کشنده افسر-درگیر تیراندازی در دریاچه Lanier

Hit-and-run مظنون که گفته می شود از کار اخراج Gwinnett County police پس از یک تصادف مرده پیدا شد در دریاچه Lanier, مقامات گفت.

افسران شروع به جستجو برای مورد 4:15 بعد از ظهر جمعه پس از خراب کردن که شامل یک ماشین به سرقت رفته, Gwinnett پلیس گفت: در انتشار اخبار. حادثه رخ داده در تقاطع Peachtree صنعتی بلوار و Shadburn فری جاده در امریکاس.

 

این مرد شناسایی شده توسط GBI به عنوان 26 ساله جان جیمز موناهان جونیور از Ellabell در Bryan County, استفاده از AK-سبک تفنگ به carjack راننده دیگری که درگیر در خراب, مقامات گفت.

 

“پس از برخورد مشکوک فرار از صحنه با یک تفنگ” Gwinnett سخنگوی پلیس سرجوخه اد گالو) میشل Pihera گفت. “گزارش وجود دارد که او مرخص خود اسلحه گرم در پاسخ افسران به عنوان آنها سعی به گرفتن او را.”

 

ماموران به دنبال او به Shoal Creek Park, که در آن موناهان در نهایت سوار به دریاچه Lanier انتشار گفت.

که زمانی که او شروع به آتش سوزی در, افسران پلیس گفت:. یک ماشین گشت اصابت چندین بار توسط تیراندازی, اما هیچ ماموران مجروح شدند. پلیس به آتش قبل از اینکه ماشین غرق به پایین با شک هنوز هم در داخل.

سالن شهرستان کلانتر دفتر شیرجه تیم داشت در منطقه ای در نزدیکی خودرو, انتشار گفت.

این GBI تماس گرفته شد به بررسی افسر-درگیر تیراندازی ساخت این 18th چنین تحقیقات آژانس باز کرده است این سال است.

موناهان را کالبد شکافی برنامه ریزی شده است برای صبح روز دوشنبه, مقامات گفت.

17 افسر-درگیر تیراندازی تحقیقات راه اندازی شد پنجشنبه در شهرستان دکالب پلیس به ضرب گلوله کشته و یک 75 ساله که حاضر به رها کردن سلاح های خود را در خارج از خانه GBI گفت.

بیشتر: GBI ID مردی که به ضرب گلوله کشته شد, کشته در خارج از خانه در رویارویی با پلیس فرودگاه دکالب

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>