مستند در فرانسه: coronavirus بازنویسی آموزش راهکار

پاریس — معلم انگلیسی کارول Detemple تا به حال سه روز به پاره کردن آموزش راهکار به عنوان او آن را می دانستند و ایجاد یک کلاس درس مجازی است که در آن به آموزش دانش آموزان محدود به پاریس آپارتمان coronavirus.

او به عنوان معاوضه تخته سفید برای یک وب کم, گیر جارو اروپا مجبور است Detemple که می آموزد در بین المللی دو زبانه مدرسه (EIB) به تجدید نظر چگونه او دارای کلاس.

“من کسی هستم که به طور مداوم پرتاب کردن سوالات به دانش آموزان است. من می خواهم پاسخ از آنها اما با 26 از آنها بر روی صفحه نمایش بالا بردن یا نه یک آیکون دست آن را فوق العاده دشوار است. بنابراین من کاملا تغییر چگونه من می توانم در همه چیز” او گفت:.

Detemple تنها نیست. دانش آموزان او در میان حدود 1.25 میلیارد دلار در سطح جهانی که نمی تواند رفتن به مدرسه به عنوان coronavirus دهید کشورها به نزدیک مرز قرار دادن شهروندان تحت مستند و تعطیل مدارس و کارخانه ها و کسب و کار.

EIB است درخواست خود را برای انجام کلاس های خود را از طریق ویدئو کنفرانس وب برنامه زوم. جزئی دندان درآوردن مشکلات کنار 14 ساله دانش آموز Candice Lescure گفت: انتقال به یک محیط یادگیری مجازی شده بود صاف

“آن را به عنوان اگر ما در کلاس,” او گفت:, و اضافه کرد که درس آنلاین به ارمغان آورد خوش آمدید تماس با دوستان خود.

اما از آن شده است تمام سر راست در فرانسه. تکالیف هستند که دست از طریق ایمیل, دولت, آموزش, سیستم عامل, WhatsApp و حتی از طریق پست.

رسانه های اجتماعی شده است مملو از والدین کشیدن مو خود را بیش از خطرناک قابلیت اتصال به اینترنت غیرمنتظره پورتال عمومی و چالش های تعادل شغل روز و صفحه اصلی-تحصیل.

“ما در حال یادگیری برای زندگی side-by-side” Candice مادر ماری گفت: wryly.

آن است که هنوز روشن نیست که مدارس بازگشایی خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer گفت: علاقه سناریو بود برای مدارس به سر در مارس 4 بعد از تعطیلات عید پاک, اگر بهداشت عمومی وضعیت مجاز است و او هنوز هم می خواستم به مدرسه leavers به نشستن خود را دیپلم امتحانات.

در ضمن Detemple گفت: نقش خود را نیز برای کمک به والدین در حفظ فرزندان خود را عاقل طول بی سابقه ای مستند.

“آنها گیر در خانه با پدر و مادر خود قادر به دیدن دوستان خود را,” او گفت:. “در اینجا ما می تواند آنها را به یکی دیگر از جهان است.”

(گزارش شده توسط الیزابت Pineau; نوشتن توسط ریچارد Lough; ویرایش توسط Giles Elgood)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de