Loeffler گزارش بیشتر سهام فروش, تکذیب تخلف

به گزارش ایسنا ، کلی Loeffler ترین مالی اخیر آشکار نشان می دهد که میلیون دلار به صورت سهام فروخته شده را به نمایندگی خود را در همان زمان کنگره در برخورد با تاثیر از coronavirus.

بزرگترین معاملات و بیشترین سیاسی مشکل — شامل $18.7 میلیون دلار فروش بین قاره ای ارز سهام در سه جداگانه معاملات مورخ Feb. 26 و 11 مارس. Loeffler سابق اجرایی با یخ و شوهرش جف Sprecher است که مدیر عامل این شرکت که صاحب بورس نیویورک در میان دیگر مالی بازار.

در همان زمان منعکس شده در گزارش ثبت اواخر سهشنبه زن و شوهر نیز به فروش سهام در فروشگاه های خرده فروشی مانند Lululemon و T. J. Maxx و سرمایه گذاری در یک شرکت است که باعث می شود COVID-19 محافظ پوشاک. The Atlanta Journal-Constitution کردم در نگاه اول این گزارش, پوشش اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مارس و ریختن نور را در Loeffler مالی معاملات در طول بیماری همه گیر. گزارش های قبلی که قرار داده اند Loeffler در کشور توجه خود را تحت پوشش تجارت در طول شش هفته اول سال 2020 است.

Loeffler ارائه شماره به مجله آتلانتا قانون اساسی و آنها بیشتر و دقیق تر از آنچه به نظر می رسد در یک کمپین فدرال سرمایه گذاری کردهاید ،

جدیدتر سهام فروش به بازارهای گسترده تر شد و غواصی و آنها به احتمال زیاد به سوخت اتهامات که گرجستان جدید سناتور استفاده او خودی دانش در مورد شدت بیماری همه گیر به تخلیه منابع در حالی که به طور همزمان با انتشار اظهارات در مورد قدرت اقتصاد آمریکا و افتخار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ او. سهام, قانون یک قانون است که به اثر رفت و در سال 2012 باعث می شود آن را غیر قانونی برای سناتورها به استفاده از اطلاعات در داخل برای به دست آوردن مالی.

Loeffler و کارکنان باید گفت که او هیچ کار اشتباهی انجام داد. او فعال نمونه کارها نشان دهنده یک زن از ثروت بسیار زیاد است که اعتماد به نفس در بازار بلکه متعهد به پیروی از قوانین سخنگوی گفت.

“سناتور. Loeffler آمد به واشنگتن در یک وعده به یک نوع متفاوت از انتخاب رسمی” کری Rom گفت. “او دارد خودش را به استانداردهای بالای اخلاقی و شفافیت از جمله اقدام مطابق با متن و روح قانون که او انجام داده است در هر مرحله از زمان خود را در سنا و در حرفه ای طولانی در خدمات مالی است.”

Loeffler کمپین گفت: یک شرکت سرمایه گذاری مدیریت سهام او و همسرش به خود و نه از آنها دارای کنترل روز به روز تصمیم گیری برای خرید یا فروش فراکسیون خود را گسترده ثروت.

این یک دفاع Loeffler تیم ایجاد شده است برای نزدیک به دو هفته به عنوان دولت ناظران و مخالفان سیاسی انتقاد از سرمایه گذاری های خود را. شده اند وجود دارد خواستار تحقیقات و استعفای او.

بیشتر: یک نقشه از coronavirus موارد در گرجستان

بیشتر: آمار زمان واقعی و آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس

وزارت دادگستری ایالات متحده در رابطه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار است که به دنبال معاملات سهام توسط قانونگذاران سی ان ان گزارش شده است. که می تواند شامل Loeffler, اگر چه کارکنان خود را اخیرا گفته است که او در تماس بوده است.

سخنران برای وزارت دادگستری و SEC هر دو کاهش یافته است به نظر. تحقیقات توسط SEC معمولا انجام شده در راز و ساخته شده مگر اینکه کسی را متهم به تخلف است.

به گزارش ایسنا محققان رسیده اند به گزارش ایسنا ، ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی که همراه با Loeffler مواجه شده است و گسترده انتقادات در مورد معاملات سهام است. معاملات انجام شده توسط ایالات متحده سنسور. دیوید پردو از گرجستان, دایان فاینستاین از کالیفرنیا و جیم Inhofe اوکلاهما نیز انتقاد کرد اما به میزان کمتر.

چستر Spatt یک استاد امور مالی در دانشگاه کارنگی ملون گفت: همه این سناتورها می تواند اجتناب شود بحث کاهش به خرید یا فروش سهام در شرکت های فردی است. Spatt که در خدمت به عنوان یک SEC اقتصاددان از سال 2004 تا 2007 گفت: سناتور در حال حاضر باید مقابله با فرسایش اعتماد عمومی به عنوان یک نتیجه از این معاملات.

“این است که چرا سناتورها نباید انجام این کار,” او گفت:. “این بار بر روی آنها برای نشان دادن آنها با استفاده از اطلاعات خودی.”

Loeffler کمپین گفت: یخ فروش سهام بودند prearranged و بخشی از او و جبران بسته است. سوابق ارائه شده توسط این کمپین نشان می دهد Loeffler و اعمال خود را کارمند گزینه برای خرید یخ سهام در نرخ تنزیل و سپس به فروش می رسد بسیاری از آن را در عرض چند هفته.

این کمپین گفت: فروش شد به پرداخت مالیات پوشش هزینه های معامله و تولید “نقدینگی.”

در روز سه شنبه معامله, گزارش, زن و شوهر نیز به فروش می رسد $845,557 در سهام از 13 شرکت ها و خریداری $590,557 در بورس از شش شرکت.

Sprecher خریداری $206,774 در شیمی غول DuPont de Nemours در چهار معاملات در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس. DuPont انجام شده ضعیف در وال استریت به تازگی, اما این شرکت تامین کننده اصلی به شدت مورد نیاز شخصی دنده محافظ به عنوان همه گیر جهانی گونه های بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان.

در همان زمان زن و شوهر ریخته $70,958 در سهام از خرده فروشی پوشاک راس فروشگاه ها و مشابه فروش $27,580 در سهام از tjx زمینه Cos., شرکت مادر برای T. J. Maxx و Marshalls. Sprecher همچنین تخلیه سهام به ارزش $56,693 در مجلل یوگا clothier Lululemon در اوایل ماه مارس فقط پس از سهام غوطه ور از آن بالا تمام وقت.

فروش سازگار با Loeffler را زودتر آشکار است. او و همسرش به فروش می رسد برخی از همان خرده فروشی سهام در اواخر ماه ژانویه است. چرا که او به سنا Loeffler است, افشاگریهای تنها بازگشت به ابتدای سال, اما بسیاری از فروش اتفاق افتاده پس از یک Jan. 24 سناتور-تنها توجیهی که منجر به Loeffler عمومی اشاره coronavirus.

نه هر تراکنش آهنگ با این بیماری همه گیر. در سال های اخیر خود را افشا زن و شوهر به فروش می رسد $111,486 در Facebook سهام که برخی از سرمایه گذاران ممکن است چیزی در نظر به خرید و یا نگهداری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خانه گیر کرده و در شبکه های اجتماعی خود را. به همین ترتیب در فوریه. 20 آنها منحل $180,336 در سهام wendy chambers, یک شرکت فن آوری است که مدیریت الکترونیکی و از راه دور امضا از اسناد و مدارک. فروش ساخته شده بود که سهام آن رسیده تمام زمان بالا اما برخی از مشاوران فکر می کنم این شرکت در جایگاه نخست به آب و هوا انتظار می رود رکود است.

علاوه بر این در اوایل ماه مارس Loeffler شوهر گزینه های فروخته به ارزش 1.8 میلیون دلار در نه شرکت از جمله غول های نفتی BP و شورون اساسا شرط بندی قیمت سهام آن شرکت را بالاتر از قیمت تعیین شده. Loeffler کمپین گفت: رویکرد خوش بینانه نشان می دهد وجود نداشت نادرست مشترک اطلاعات در مورد شدت بحران و یا تاثیر آن را در بازار. در حال حاضر این گزینه در حال معامله در از دست دادن $132,140 برای Sprecher.

جزئیات معاملات فردی کمتر اهمیت تر از درک کلی که سناتور شد و سرمایه گذاری تصمیم گیری در همان زمان آنها دریافت اطلاعات خصوصی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: وکیل والتر Jospin که به مدت سه سال به عنوان مدیر SEC دفتر منطقه ای در آتلانتا. او گفت: سناتور همسران و مشاوران به احتمال زیاد به صورت سوال در مورد اینکه آیا اعضای مشترک اطلاعات خصوصی و یا به کارگردانی معاملات.

Jospin یک کمک کننده به انتخابات مقدماتی دموکرات ها و سازمان ها.

“من هیچ نظری ندارم که آیا این سناتور نقض قوانین اوراق بهادار فدرال,” او گفت:. “من مطمئن هستم که ثانیه ای را انجام کامل و عادلانه بررسی است. با که گفت, این معاملات بودند در زمینه سلامت در جهان و بحران اقتصادی قطعا قدر.”

بیشتر: Loeffler در میان سناتورها که معاملات سهام در طول coronavirus پرسش

بیشتر: Loeffler معاملات سهام کمک به تجدید خواستار تجدید نظر در قوانین تجارت خودی

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de