نگاه به آینده: دستخوش توفان و گردباد ممکن است در عید پاک

عمده آب و هوایی شدید شیوع این است که به دنبال احتمال بیشتری برای پایان آخر هفته عید پاک با توجه به آخرین پیش بینی ،

کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان گفت: وجود یک خطر سنگین باران و طوفان و وزش خطر آستین دنبال گردباد زمانی که یک سیستم از طوفان قوی حرکت به شمال گرجستان در یکشنبه شب. پیش از آن سیستم, باران, دوش, احتمال دارد, او گفت:.

 

بارانی یکشنبه هوا به خوبی جواب نمی دهد برای کسانی که مایل به لذت بردن از عید پاک جشن در خارج از منزل. وجود دارد هنوز هم می تواند یک فرصت برای آفتاب در شنبه موناهان گفت.

“شنبه به بعد برای هر چیزی که شما رو به انجام خارج,” او گفت:. “آیا که عید پاک تخم مرغ شکار, آیا شما می خواهید به مراقبت از برخی از حیاط کار این آخر هفته شنبه روز خود را است. روز شنبه در حال رفتن به بسیار خشن.”

ابرها شروع به پر کردن آسمان بعد در روز شنبه پیش از طوفان سیستم اما باید خشک بماند, او گفت:. اول دوش نمی رود تا اوایل صبح عید پاک.

یکشنبه شب همه از مترو آتلانتا خواهد بود در زیر سطح بالا 3 از 5 خطر شدید آب و هوا با توجه به خدمات ملی آب و هوا. سطح 4 خطر است پیش بینی وسط Alabama.

“به عنوان کم فشار cranks به غرب می فرستد و باران در راه ما آن را برای ارسال از یک خط بسیار قدرتمند طوفان راه ما شب یکشنبه به دوشنبه صبح” موناهان گفت. “با باد مسابقه بالاتر از سطح زمین آسیب gusts باد (ممکن است) و گردباد وجود دارد خطر است.”

او گفت: این منطقه می تواند دو دوره متمایز از آب و هوایی شدید تهدید یکشنبه. برای اولین بار خواهد آمد در اواخر بعد از ظهر یکشنبه در حالی که دوم خواهد آمد در طول شب ساعت. موج دوم این است که به احتمال زیاد گسترده تر با توجه به موناهان.

احتمال باران رمپ تا 90% در روز یکشنبه و بالا باقی می ماند و در 70 ٪ از طریق پنج شنبه با توجه به کانال 2. موناهان گفت: بسیاری از شمال گرجستان است به احتمال زیاد برای دیدن یک اینچ به 2 اینچ از بارش باران و آسیب رساندن به gusts باد می تواند با سرعت 60 مایل در ساعت.

با وجود باران و طوفان درجه حرارت راحت خواهد بود بسیاری از آخر هفته. صبح روز شنبه است و انتظار می رود برای شروع سرد با 40s در هوا برای مترو آتلانتا و 30s در کوه.

آن ممکن است یک ایده خوب را در گیاهان گلدانی شب جمعه موناهان گفت.

درجه حرارت در حال انتظار برای رسیدن به پایین 70 در طول بعد از ظهر و در روزهای شنبه و یکشنبه با توجه به آخرین پیش بینی است. متوسط درجه حرارت برای این زمان از سال 71 درجه است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im