مکن دا می گوید: معاون شد ‘توجیه” در شروع ضربات پنالتی که زخمی مسلح مظنون

وسط گرجستان دادستان منطقه پاک است یک معاون از هر گونه تخلف در ارتباط با تیراندازی که مجروح مسلح مشکوک در اوایل این ماه.

مکن قضایی مدار دادستان منطقه دیوید کوک گفت: Bibb County معاون Jermiah Moneypenny بود “توجیه” زمانی که او از کار اخراج شده و در حال فرار مشکوک باعث ضربات در مرکز شهر مکن.

تیراندازی به سمت چپ مظنون 29 ساله بنیامین Curtis Bivins مجروح و باعث یک افسر درگیر تیراندازی تحقیقات توسط GBI, AJC.com قبلا گزارش شده است. معاون شده و در مرخصی اداری در انتظار نتیجه این تحقیقات که معمول در استفاده از زور و تحقیقات است.

مربوط به: وسط گرجستان معاون شاخه های زخم مشکوک متهم از تعقیب مرد با تفنگ

“بر اساس بررسی مدارک جمع آوری شده تا کنون روشن است که معاون ارمیا Moneypenny بود در توجیه اقدامات خود و بدون هزینه خواهد بود در برابر او ناشی از این حادثه” کوک گفت: در انتشار اخبار. “در یک مورد که در آن حقایق روشن وجود دارد بدون نیاز به تاخیر در گرفتن این معاون بازگشت به کار حفاظت از جامعه ما است.”

این حادثه صورت گرفت حدود 1:30 صبح تا 1 مارس با Bivins مبارزه با مرد دیگری در امتداد خیابان گیلاس با توجه به GBI. دیگر مرد دور می زد به خیابان مجاور در حالی که Bivins به تعقیب و گفته اخراج دو شلیک شد.

Moneypenny بود انجام نامربوط و بررسی کسب و کار در نزدیکی یک کلوپ شبانه و اتفاق افتاده است برای دیدن گلوله های GBI گفت. معاون بود که در وظیفه و پوشیدن یونیفرم, دستور Bivins به توقف و رها کردن اسلحه گرم که منجر به تعقیب پا.

در برخی از نقطه در طول تعقیب Bivins تبدیل به اطراف و نگاه Moneypenny در حالی که هنوز نگه داشتن تفنگ GBI گفت. معاون “منطقی اعتقاد” مرد به او شلیک کنید و او شلیک چندین عکس در Bivins را دا گفت.

مظنون متهم از بازگشت آتش به تعقیب ادامه داد: بر روی توت خیابان خط. Bivins که به ضرب گلوله کشته شد در تبادل آتش گرفته بود به زندان پشت یک آشغال از GBI گفت.

مقامات کشف و ضبط یک تفنگ دستی در صحنه و لود مجله مظنون. شاهد بود که صحبت کردن به Moneypenny قبل از این حادثه گفت: مقامات او را دیدم گمان نگه داشتن تفنگ و گلوله.

Bivins جان سالم به در برد او را زخم گلوله و رزرو شد به Bibb County زندان جایی که او باقی می ماند و بدون پیوند. او چهره یک تعداد از تشدید حمله علیه یک افسر اجرای قانون و دو اسلحه گرم اتهامات مرتبط با.

این حادثه بود 19 افسر-درگیر تیراندازی بررسی GBI باز در سال 2020 است. همانطور که از دوشنبه شب آژانس باز کرده بود 26 چنین تحقیقات.

بیشتر: آتلانتا پلیس درگیر در 2 تیراندازی در طول ساعت

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im