پاکسازی پاکستان برای دفاع از فرانسه به کشاورزان و ماهیگیران در نامشخص سال

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز شنبه وعده داده شده به حفاظت اروپایی, مزرعه, یارانه ها, امن برای جبران تولید کنندگان شراب آمار ایالات متحده تعرفه ها و دفاع از ماهیگیران در مذاکرات با انگلیس و فرانسه کشاورزی جهان چهره نامشخص در سال است.

باز کردن سالانه پاریس, مزرعه, نشان می دهد, پاکسازی گفت: فرانسه همچنان به مخالفت با کاهش یارانه های کشاورزی, یک روز پس از بحث خراب جدید اتحادیه اروپا بودجه بدون بریتانیا.

مانند پیشینیان خود را پاکسازی قول داد برای حفظ بودجه زیادی برای بلوک سیاست کشاورزی مشترک (CAP) که از آن فرانسه است که ذی نفع اصلی.

“در کلاه ما دفاع از بلند پروازانه بودجه. کلاه نمی توان تنظیم متغیر از Brexit. ما نیاز به حمایت ما کشاورزان” پاکسازی گفت: کشاورزان است.

“ما عملکرد به کسانی که می خواستند به کاهش (CAP) بودجه,” او اضافه شده است.

جلسه صنعت شراب نمایندگان رئیس جمهور متعهد به جبران خسارت برای ایالات متحده تعرفه ها در محل توسط بهار جروم Despey شراب رشد و دبیرکل فرانسه اصلی کشاورز اتحادیه FNSEA گفت: پس از آن.

پاکسازی قبلا حمایت تعرفه ای برای کمک به تولید کنندگان شراب و گفت: او این موضوع را با کمیسیون اروپا.

بخش ترس آن می تواند از دست دادن 300-400 میلیون یورو فروش سالانه در آن اصلی صادرات بازار اگر 25 درصد تعرفه اعمال شده توسط واشنگتن در ماه اکتبر همچنان در جای خود Despey گفت.

شراب فرانسوی است که در میان اتحادیه اروپا محصولات منوط به آمریکا تعرفه ها به عنوان بخشی از یک هواپیما یارانه اختلاف است. شراب فرانسوی صادرکنندگان برآورد وظایف منجر به 40 میلیون یورو کاهش در فروش به ایالات متحده در سه ماهه گذشته است.

ماهیگیری تنش

پاکسازی همچنین ابراز حمایت از بخش ماهیگیری که در خطر از دست دادن زمان دسترسی به آب به عنوان اتحادیه اروپا مذاکره یک رابطه جدید با بریتانیا.

“بوریس جانسون دارای یک کارت در دست خود را و آن ماهیگیری است,” او گفت: نمایندگان از صنعت ماهیگیری هشدار معلوم بود اگر اتحادیه اروپا و بریتانیا می تواند به یک تجارت به طور کلی توافق قبل از یک دوره گذار منقضی می شود در پایان سال است.

او تصریح کرد که او به دنبال جبران خسارت برای ماهیگیران برای هر گونه ضرر و زیان آنها رنج می برد.

پاکسازی صرف بیش از 12 ساعت در پاریس مزرعه نشان می دهد یک رویداد بزرگ برای سیاستمداران در اتحادیه اروپا بزرگترین اقتصاد کشاورزی.

در طول عرفی ریاست جمهوری دیدار هفته رویداد که جذب 600,000 بازدید کنندگان او طعم فرانسوی تخصص مانند Charolais گوشت گاو و Cotes de Provence رز شراب و خدمت پیش نویس آبجو در فرانسه حذفی,’ ایستاده است.

او نیز در مواجهه استرن سوال از کشاورزان با آنها او تا به حال یک رابطه مضطرب به خصوص بیش از آفت سیاست.

پاکسازی گفت: کشاورزان که مشترک weedkiller glyphosate خواهد نمی گیریم که در آن هیچ جایگزین در حالی که قوانین ایمنی در آفت کش سمپاشی خواهد بود به تصویب رسید و به تدریج.

وجود دارد یک نگاه اجمالی از گسترده تر تنش در فرانسه با یک گرم ارز با یک زن در مورد اصلاحات در حقوق بازنشستگی و خشونت پلیس در تظاهرات خیابانی.

اریک Drouet یک از چهره های پیشرو در اصطلاح زرد جلیقه جنبش اعتراضی که لرزاند پاکسازی دولت از یک سال پیش اخراج شد از نشان می دهد زمانی که او تلاش برای نزدیک شدن به رئیس جمهور است. (گزارش شده توسط گاس Trompiz دومینیک Vidalon و Michaela Cabrera ویرایش توسط Ros راسل Giles Elgood و ساندرا ملر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>