خانم ییل در اوایل کارآفرین در سلامت محصولات از کیفیت مشکوک

مادام ییل شده بود ارائه “زیبایی مذاکرات” ساحل به ساحل پس از سال 1892 cannily ترویج خودش در راه خواهد بود که آشنا به مصرف کنندگان در سال 2020 است. او درست پیشگام در چه کسب و کار تجارت تماس بگیرید سلامتی فضا—حدود 4.5 تریلیون دلار صنعت جهان امروز و که دستیابی به تنهایی باید فرمان توجه است. جالب اینکه او رفت از جشن برای بدنام تقریبا یک شبه و داستان خود را تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط مورخان از همه بیشتر فریبنده به عنوان یک داستان عبرت انگیز. مادام ییل ثروت با قرن 19 نسخه گوک (Emmeline Clein برای مجله اسمیتسونیان).

بیشتر از Clein مقاله:

مانند Paltrow, مادام ییل جذاب بود بور و سفید—”به عنوان زیبا به عنوان ممکن است برای یک زن به” نیواورلئان پیکیون گفت و “شگفت انگیزی ترین زن شناخته شده به زمین پس از هلن از تروی” با توجه به بوفالو بار. Paltrow شرکت بازار “UMA, زیبایی, تقویت کننده صورت با روغن” “GoopGlow داخل درخشش کیت” و “G. Tox مالاکیت + AHA منافذ تونیک.” مادام ییل hawked “پوست مواد غذایی” “اکسیر زیبایی” و “ییل جادویی مخفی.” Paltrow است که در پشت نرم و صاف کردن دوره ای گوککه بخشی سلامتی مجله و کاتالوگ محصولات. مادام ییل را راهنمای به زیباییاولین بار در سال 1894 منتشر شده است کتاب کمک به خود است که به ترویج محصولات خود را. زنان باید آرزو به یک ایده آل دست نیافتنی از بیوشیمیایی خلوص. گوک ادعای خود G. Tox را “افزایش سلول و رفع خلل و فرج.” مادام ییل گفت: “خون تونیک” خواهد “درایو ناخالصی ها را از سیستم به عنوان باران درایوهای باقی مانده در طول ناودان.” و هر دو مهم مندرج مارک های خود را ارائه خود را به عنوان بهترین شواهد ممکن است اثر بخشی خود را هر چند مادام ییل زندگی در یک زمان ساده تر قبل از رسانه های دیجیتال (وجود دارد هزاران نفر از تصاویر Paltrow آنلاین در دسترس) بود که به مراتب صریح تر در مورد آن. (گوک نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.)
[…]
زمانی که پزشکان را ندارد زنان پزشکی شکایت در صورت ارزش کارآفرینان پس مادام ییل زمان شده اند و بیش از خوشحال به. آنها همچنین در ادامه به رسم یک خط مستقیم بین سلامت جسمی و زیبایی به خصوص با توجه به این که به دنبال سلامتی است که از نظر اخلاقی قابل قبول در راه است که تنها فکر دستیابی به زیبایی ، k.یک. غرور نیست. برای مثال لورن Bosworth, یک کس سفید زن که parlayed یک واقعیت تلویزیون حرفه ای به در حال اجرا او سلامتی خود شرکت به فروش می رساند مکمل مجموعه مانند “جدید شما کیت” که به وعده حمایت خود را از “دل و روده, ذهن زنانه, سلامت پوست و سوخت و ساز بدن.

اگر شما می خواهم برای دیدن برخی از ارتقاء از Maude Mayberg یک.k.یک. مادام دانشگاه ییل دریافت کرد و Hathi اعتماد مادام ییل سیستم فیزیکی و زیبایی فرهنگ.

به عنوان بازگو توسط مو بالا بردن داستان یک OldWeb سایت (“این سایت ها در اینترنت اکسپلورر 5.0 و یا بعد از آن”): در سال 1909 یک قضاوت دادگاه ارائه شد در منطقه کلمبیا در برابر شرکت او در مورد این واقعیت است که محصولات را نقض خالص غذا و دارو عمل آنها کشته شدند 36 ده بسته های تونیک مو. آنها تجزیه و تحلیل آن را در بر داشت و آن را شامل 15.56% الکل 82% آب و مقداری گلیسیرین و معطر با روغن ترنج. در آن زمان این شرکت به نام S. کان & Sons و مادام ییل بود به نام Maude ییل اسقف ویلسون به عنوان بازگو روی بطری مجموعه سایت.

ارسال شده توسط گه نور دزد (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>