مادرید ساکنان مشتاق پیش از این هفته بازگشایی

مادرید — ساکنان مادرید و بارسلونا هستند و مشتاقانه در انتظار افتتاح پارک موزه ها کلیساها و صندلی در فضای باز در کافه این هفته به اسپانیا آماده به سهولت برخی از دقیقترین مستند اقدامات در اروپا در پایتخت آن شهر دوم.

در مادرید که دو هفته مقامات شروع به اجازه دوندگان و دوچرخه سواران برای تمرین برای چند ساعت در صبح و شب, طراح گرافیک, Jimena رویز سرش می دویم. نزدیکی به نرده های فرفورژه از پارک رتیرو هنوز بسته با یک زنجیره.

“من نمی توانم صبر کنید برای آن را,” او گفت: مشتاقانه. “من واقعا به دنبال به جلو به در حال اجرا حمام آفتاب و نشستن در کنار چشمه.”

اسپانیا در حال حاضر در ماه سوم از آن ملی اورژانس پس از تحمل یکی از بزرگترین سرانه مرگ و عوارض در جهان از کروناویروس که سخت ترین ضربه در مادرید.

مادرید و بارسلونا به دنبال خواهد داشت از دیگر مناطق کشور که در آن مستند شده است کاسته بیشتر است. میله را مجاز به تراس باز در 50 درصد ظرفیت و مردم مجاز خواهد بود برای دیدار در گروه های حداکثر 10.

مادرید اصلی مهمان نوازی سازمان گفت: روزنامه کینکو Dias این هفته انتظار می رود تنها حدود 10 درصد از تراس های باز در این شهرستان است.

نخست وزیر پدرو سانچز در شنبه اعلام کرد اسپانیا خواهد بازگشایی مرزهای خود به گردشگری بین المللی از ماه جولای. گردشگری حساب برای بیش از 12 درصد از رشد اقتصادی اسپانیا در خروجی.

اسپانیا تا-کنون ثبت بیش از 28 ، 000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و 235,000 موارد است. (گزارش شده توسط Raul Cadenas, النا Rodriguez; نوشتن توسط جسیکا جونز ویرایش توسط پیتر Graff)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im