عمده کشورهای هند به دنبال تاخیر در شروع مجدد پرواز به عنوان coronavirus موارد افزایش

بمبئی/NEW DELHI — سه ایالت هند به دنبال تاخیر در باز شدن برنامه ریزی شده خود را به فرودگاه در روز دوشنبه به عنوان موارد جدید از رمان coronavirus شروع به پریدن کرد یک رکورد پیچیده فدرال طرح دولت برای از سرگیری پروازهای پس از دو ماه مستند.

هند ثبت شده 6,767 موارد جدید از رمان coronavirus روز یکشنبه این کشور بزرگترین 24 ساعته پرش در عین حال با در نظر گرفتن مجموع به بیش از 131,000.

شرکت های هواپیمایی در حال آماده شدن برای از سرگیری حدود یک سوم از داخلی و عملیات پرواز از دوشنبه, حتی بدون وضوح که بیش متحده اجازه خواهد داد که پروازهای یا چه قرنطینه قوانین ممکن است به مسافران است.

هند غربی ایالت ماهاراشترا تامیل نادو در جنوب و غرب بنگال در شرق عمده مراکز کسب و کار و خانه را به این کشور پر رفت و آمدترین فرودگاه ها گفته اند که آنها آماده هستند برای باز کردن برای پرواز به دلیل افزایش coronavirus موارد با توجه به دولت.

ماهاراشترا به هند سرمایه مالی بمبئی که گزارش شده نزدیک به 29,000 مثبت عفونت تقریبا یک پنجم از موارد گزارش شده در کشور است.

“این بسیار بد توصیه به بازگشایی فرودگاه در منطقه” ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh گفت در توییتر در روز یکشنبه.

هند فدرال ساختار خود می دهد 28 متحده انعطاف پذیری را به مجموعه خود را از قوانین پیچیده تلاش های نخست وزیر نارندرا دولت به kickstart اقتصاد پس از مستند.

شرکت های هواپیمایی از جمله نیلی هند بزرگترین حامل, SpiceJet با مسئولیت محدود و Vistara یک سرمایه گذاری مشترک بین گروه تاتا و خطوط هوایی سنگاپور در حال آماده سازی برای راه اندازی مجدد برخی از عملیات از دوشنبه.

بودجه حامل GoAir اما گفت که این امر از سرگیری عملیات پرواز از ژوئن 1 آن را به عنوان در انتظار وضوح در آمادگی متحده و فرودگاه.

تامیل نادو خواسته است هند هواپیمایی به وزارت تسلیم برداری از پرواز از فرودگاه چنای تا پایان مارس به دلیل افزایش موارد در این شهر یک دولت رسمی گفت.

بنگال غربی به خواست دولت مرکزی برای به تعویق انداختن از سرگیری پروازهای مسافری به کلکته به عنوان آن بر امداد و نجات پس از طوفان Amphan شهر رسید. (گزارش شده توسط راجندرا Jadhav در بمبئی و Aditi شاه در دهلی نو; گزارش های اضافی توسط Subrata Nagchoudhury در کلکته و Sudarshan Varadhan در چنای; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im